İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Akşamda verileri paylaştım bazı arkadaşlar görmüştür. Görmeyenler de tekrardan okuyabilir. Tamda çizdiğim bölge de kütleler oluşmaya başladı.

İkindiye doğru güçlenmeye başlyacak, veriler ve parametreler bunu söylüyor.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

Einmal editiert, zuletzt von Berkay34 ()

• Kütle yönünü tahmin etmek için söylüyorum, üst seviyede rüzgar tam batılı. Hatta hafiften lodosa meylediyor. Yağış haritalarına bakarsak, o da kütle yönü hakkında fikir verecektir.

İstanbul'un batı sınırında kararsızlık yüksek bu arada, pirinç gibi ufak dolu mümkün.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Kütle yönünü tahmin etmek için söylüyorum, üst seviyede rüzgar tam batılı. Hatta hafiften lodosa meylediyor. Yağış haritalarına bakarsak, o da kütle yönü hakkında fikir verecektir.

İstanbul'un batı sınırında kararsızlık yüksek bu arada, pirinç gibi ufak dolu mümkün.

Size katılıyorum Selim hocam.:thumbup:

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

Istanbul 'un bati sinirindaki hadiseler o kadar cok hafiflediki ,bir kac gün once supernova falan gosteriyordu değerler

• Kırklareli civarından oluşan kütle İstanbul un kuzeyine doğru gidiyor mor eko mevcut o daha güzel gozukuyor:thumbup: