Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bir ters haber akışı olmazsa yapmaz abi. Kripto paralar baya düştü dün geceden beri o yüzden stabil koinler usdt, usdc, busd, dai gibi koinlere talep var millet satış yapıyor o yüzden yüksek. Eğer elinde sabit dolara endeksli usdt falan varsa satıp 1-2 gün sonra 13.7 den geri alabilirsin dolar başına 2 lira kar edersin. :)

• Bir ters haber akışı olmazsa yapmaz abi. Kripto paralar baya düştü dün geceden beri o yüzden stabil koinler usdt, usdc, busd, dai gibi koinlere talep var millet satış yapıyor o yüzden yüksek. Eğer elinde sabit dolara endeksli usdt falan varsa satıp 1-2 gün sonra 13.7 den geri alabilirsin dolar başına 2 lira kar edersin. :)

Evet bu pariteler dolara geçiş nedeni ile böyle.

Çin devletin , çin anakarasında yuan ile işlem yapmaya aldığı sert önlemler ve omicron varyantı sebep olabilir.

Kısa vadede dolar satıp , paZartesi salı geri almak mantıklı.

Ama bugün ki harektleri bir izleyim.

Einmal editiert, zuletzt von karasah ()

Zaten gece olanlar olmuş. Biraz inceledimde . Usdt 16,1 u görmüş . Biz geç kalmışız yani.

Tl ye geçtim. Pazartesi duruma göre karar vereceğim. Dolar başına 1 tl bile olsa yeterli.

• Zaten gece olanlar olmuş. Biraz inceledimde . Usdt 16,1 u görmüş . Biz geç kalmışız yani.

Tl ye geçtim. Pazartesi duruma göre karar vereceğim. Dolar başına 1 tl bile olsa yeterli.

Bende yaptım aynısıni :) kripto dünyası fırsatlar dolu sabırla olursak.

• karasah hocam yani dolar pazartesi 15 TL den işlem görecek anlamadım?

Hayır. 15 tl olmayacak. Kripto borsaların ,özellikle çinde yoğun çıkış var herkes dolara geçiyor. Talep arttığı için dolar yükseldi. Ama bu durum dengelenir .

Pazar gecesi 13,9 civarı seyreder diye tahmin ediyorum.

• Bir ters haber akışı olmazsa yapmaz abi. Kripto paralar baya düştü dün geceden beri o yüzden stabil koinler usdt, usdc, busd, dai gibi koinlere talep var millet satış yapıyor o yüzden yüksek. Eğer elinde sabit dolara endeksli usdt falan varsa satıp 1-2 gün sonra 13.7 den geri alabilirsin dolar başına 2 lira kar edersin.

15,1 dan satıp 14,03 den geri aldım.

• 40 beklediğim vizemden 80 almışım bi nebze de olsa su ülke gündeminde mutlu eden bir şeylerin olması güzel :)

Birşey sorabilir miyim hazırlıkta ilk yıl tek ingilizce dersi mi aldın başka ders gördün mü üniversitede?

• Bi sigara kalmıştı 😄 Erkenden bırakın kafanız rahat olsun hem tasarruf hem saglık. Bırakamam demeyin ben bile bıraktıysam üniversite zamaninda herkez bırakir. Yoksa bu gidişle para yetiştiremezsiniz hele asgari ücret alıyorsanız bence bugün bırakın ^^