HF 2021 YAZ LİGİ YARIŞMASI 19(FİNAL) (06.11.2021) GENEL YORUMLAMA

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yaz ligine katılmak güzeldi, her ne kadar çok gerilerde bitirmiş olsam da heyecan hiç eksilmedi. Derece yapan arkadaslari tebrik ederim...

• fehmi28

Bjk123

Raskolnikov

Üçünüzüde tebrik ederim güzel çekişmeli hatta VAR lı bir lig oldu :)  Aykut seni de son haftalardaki müthiş atağın için tebrik ederim 4 hafta önce 12.lerdeyken 3.oluyodun nerdeyse :)

Katılım gösteren, sıralamadaki tüm forumdaşlarıma da ayrı ayrı tebrikler.kış liginde yine beraber oluruz inş

Her zaman oldugu gibi bu ligin kahrını zahmetini en çok çeken Samet hocama da ekstra teşekkürler emeğine sağlık hocam.Samet hocam yokken konuları açmada yardımcı olan Vintersaga sana da tesekkürler hocam.

2021-2022 Kış ligi daha çok katılımlı,daha çetin geçecektir.

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• Dereceye girmiş, yorumlarıyla konuya renk katan ve canlı tutan tüm forumdaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum.

Yaz ligine bazı sebeplerden katılamadım ancak kış liginde katılımcı olacağım. Kış liginde görüşmek üzere... :)

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Dereceye girmiş, yorumlarıyla konuya renk katan ve canlı tutan tüm forumdaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum.

Yaz ligine bazı sebeplerden katılamadım ancak kış liginde katılımcı olacağım. Kış liginde görüşmek üzere... :)

bence katılma sensiz daha keyifli geçiyor:D

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Evet 18-21 Kasımda Beylikdüzü tüyapta fuarım var. Avcılara yakın diye Aykut e dükkanına gelicem kısmetse çayını kahveni içmeye haberin olsun dedim.Sağ olsun buyur etti.Sonra aklımızaa geldi o tarihte müsait olan İstanbullu arkadaşlarda gelse dedik Aykutun dükkanın yanında kafe varmış bi akşam orda toplanalım diyoruz.Müsait olanlar gelirse güzel bir tanışma olur hep beraber muhabbet sohbet ne dersiniz?

• Bende lige iyi başlayıp(2 tam isabet) sonra havlu atanlardanım özellikle sonlara doğru iş yoğunluğumdan dolayı pazartesi tahminlerini yapamadım. Zaten hiçbir zaman iddialı olmadım benim için amaç takip-heyecan-muhabbet, bu ligte pek fazla bunları da yapamadım ama kış liginde kısmetse buralardayız daha iyi takip edeceğiz:)

Ve tabiki vaktinden işinden fırsat bulup konu açan puan dağıtan yarışmanın bel kemiği sürpriz istasyonlarıyla yarışmaya damga vuran o arada çaktırmadan puanları götüren Samet admine ve son haftalarda yemekte benimde tuzum olsun diyerek yarışma başlatan Vintersaga ya teşekkürler.

Yarışmayı ilk 5 te bitiren üyelerimizle, yarışmaya her hafta keyif katan diğer tüm üyelerimize de tebriklerimi sunarım.

Kış liginde görüşmek üzere:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Öncelikle dereceye girenler olmak üzere katılan herkesi tebrik ediyorum

Söz verdiğim gibi dereceye girenlere puanlarını gönderdim

1-) fehmi28 10 milyon HF puan

2-) Bjk123 6 milyon HF puan

3-) Raskolnikov 4 milyon HF puan

BORN IN WINTER

• Evet 18-21 Kasımda Beylikdüzü tüyapta fuarım var. Avcılara yakın diye Aykut e dükkanına gelicem kısmetse çayını kahveni içmeye haberin olsun dedim.Sağ olsun buyur etti.Sonra aklımızaa geldi o tarihte müsait olan İstanbullu arkadaşlarda gelse dedik Aykutun dükkanın yanında kafe varmış bi akşam orda toplanalım diyoruz.Müsait olanlar gelirse güzel bir tanışma olur hep beraber muhabbet sohbet ne dersiniz?

karasah abi bekliyorum senide

• Güzel bir ligin daha sonuna geldik. :) Dereceye giren;

fehmi28

Bjk123

Raskolnikov

Üçünüzüde tebrik ederim :hfyeni (25): Tüm lig boyunca emeği geçen herkese, tüm forum yönetimine, ve özelikle Samet hocaya teşekkürler. Aykut bir çok yarışmada konuyu aktif tuttun hep birlikte güzel takip yaptık sanda ayrıca teşekkürler hocam. Son haftalarda çok iyi bir atak yaptın sıralama da 3.lüyü zorladın güzel bir yarışma oldu. Bu yaz Ligi'nde pek aktif olamadım, ama kış Ligi'nde aktif olmayı düşünüyorum. Bakalım dereceye veya ilk 10 a girmeyi planlıyorum önümüzdeki kış ligi. :)

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Haberleşelim , hep beraber olsun , dierseniz , Sedat hocam !! Ya da misafir olan armavut hocam .biz beraber fuara da gidebiliriz aykut Yalnız davetiye lazım

karasah hocam fuarada buyrun gelin (davatiye işi kolay hallederim) ama zor olur fuarda muhabbet olmaz gelen gidenden, akşam 7-8 gibi bi yerde oturursak daha güzel bir ortam olur.4-5 saat bol bol laflarız.

• dereceye giren arkadaşları tebrik ederim yarışmayı kazanan fehmi28 hocam yarışmanın başladığı ilk hafta hatırlarsanız favorim sizsiniz demiştim yarışmada derece yapamasamda kazananı tahmin etmede gayet başarılı olmuşum🤣🤣

Bir teşekkür de tabiki Samet hocama biz sadece tahmin yaptık ama o değerli vaktini harcayarak bu heyacanı yaşamamıza vesile oldu. Ayni şekilde bir teşekkürde Vintersaga hocama göndermek gerekli.

Yarışmaya katılan herkesi ayrı ayrı tebrik eder yeni yarışmalarda aynı heyecanla beraber olmayı dilerim. Bir iki hafta liderlik yaşasakta derece yapamayarak kendimi şaşırtmadan yarışmayı sonlardırdım. Başlarken hedefim ilk 10da kalmaktı ilk 10da kalmayı başardım. Buda yeter bize. Dereceye girenleri tekrar tebrik eder kış liginde başarıların devamını dilemiyorum😂😂

• Teşekkür ederim güzel insan:)

• 19.hafta sonunda toplam puan durumu;

19 hafta sonunda ligimize katılan herkese teşekkür ederim.Son puan durumuna göre;

1'inci olan fehmi28 nickli üyemizi tebrik ederiz.

2'nci olan Bjk123 nickli üyemizi tebrik ederiz.

3'üncü olan Raskolnikov nickli üyemizi tebrik ederiz.Bu üyelerimizle özelden temasa geçilecektir.Dereceye girdikleri için özel kullanıcı başlıkları da verilmiştir.Ayrıca geçmiş şampiyonlar konusu da güncellenmiştir.Yarışma da puan tablosuna giren tüm üyelerin hakettikleri puanlar en kısa süre de banka hesaplarına yatırılacaktır. :PKış liginde çok yakında görüşmek üzere.

forum.havaforum.com/attachment/118645/

19.hafta da puan alan yarışmacılar;

forum.havaforum.com/attachment/118643/

19.hafta itibariyle tam isabet sayıları;

Tam isabet yapan üyelerimize yaptıkları tam isabet sayısı ile 4.000.000 çarpılıp hesaplarına HF Puan gönderilecektir.Ayrıca bu üyelerimize Özel Avcı Rozet de tanımlanacaktır.

forum.havaforum.com/attachment/118644/