Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Günaydın Havaforum, Sizlere yaşadığım süreci anlatmak istiyorum https://eksisozluk.com/agustos…ni--7014170?a=popular&p=1 bu tagı gördükten sonra ve tabipler odasının Türk varyantı çıktı açıklamasından sonra şüphelenmeye başladım.

Yaklaşık 6 Ağustos gibi şakır şakır bir şekillde başlayan burun akıntılı sürecime 7 Ağustosta boğaz ağrısı, hapşırık eklendi 8 Ağustosta da ateşim anlık sıcaklamayla 37.5 37.8 lere çıktı ama hemen arkasından inanılmaz bir ter fışkırdı vücüdüm bu ateşide tere bağladık ilk 2 gün çok halsizdim 9 ağustostan itibarende hiç bir grip nezlede yaşamadığım bir durum oldu ve tat koku kaybım gitti ama çok değişikti örneğin 2 saatte bir ya tat geri geliyordu ya da koku bazen hem tat ve koku gidiyodu bazen de sadece koku veya tat buradan ben şüphelenmeye başlamıştım fakat bir anda tat koku geri gelince ne oluyoruz dedim hastaneye gitmek yerine ilk doktoru aradım 10 ağustos gününde de benzer belirtiler devam ediyordu 11 ağustostan itibaren tat ve koku tamamen geri geldi boğaz ağrım ve halsizliğim geçti 17-18 ağustosa kadar burun akıntım ara ara devam etti ve 19-20 ağustosta da tamamen durdu fakat bu süreçte hiç kimseyle temasım olmamasına rağmen bugün 24 ağustosta yaklaşık 1 haftadır öksürüğüm var ve çok ilginç bir şekilde 3 gündür her yutkunmada olmayan değişik bir boğaz ağrısı var ne yapacağımı bilemedim sizlere yazmak istedim var mı bir tavsiyeniz? Yaşayan var mı aranızdan benzer belirtileri?

Şu anda da iyiyim doktora gideceğim bir kaç güne ne olur ne olmaz içim rahat etsin.

3 Mal editiert, zuletzt von SnowManN ()

• Arkadaşlar pubg mobile oynarken çok sinirleniyorum oyun aşırı bağımlılık yaptı bırakamıyorum bikeresinde kaybedince bir bağırdım tüm apartman ayağı kalktı biliyorum çok aptalca oyunu bırakmayı çok istiyorum ama olmuyor aşırı bağımlı oldum ne yapacağım ben böyle :(3232

• Arkadaşlar pubg mobile oynarken çok sinirleniyorum oyun aşırı bağımlılık yaptı bırakamıyorum bikeresinde kaybedince bir bağırdım tüm apartman ayağı kalktı biliyorum çok aptalca oyunu bırakmayı çok istiyorum ama olmuyor aşırı bağımlı oldum ne yapacağım ben böyle :(3232

Ben bağımlısı değilim ama bende oynuyorum günde 2 saat filan mesela kendine başka uğraşlar bul internette takıl,arkadaşlarınla zaman geçir,spora yap vs.eminim azalma olur.

Oynamıcan :D

• Bu pubg yi bu arada tanıdığım birçok kişi oynuyor kız erkek farketmeksizin 50 yaşındaki akrabam bile gerçekten çok ilginç ne zaman popülerliği bitecek merak ediyorum?

• Bu pubg yi bu arada tanıdığım birçok kişi oynuyor kız erkek farketmeksizin 50 yaşındaki akrabam bile gerçekten çok ilginç ne zaman popülerliği bitecek merak ediyorum?

Şimdide pubg New state diye bir oyun çıkıyor mobile. Grafik ve efektleri pubg mobileden daha iyi oyun yakın zamanda yine papülerliğini zirve yapar yeni oyunun çıkmasıyla merak etme

Bende pubg mobile oynuyordum. Oyunu oynadıkça, hemde arkadaşlarınla oynadıkça aşırı bağımlılık yapan bir oyun. Bir anda oyunu silmekte pek iyi olmuyor, daha iyisi gün içinde oyun saatini azaltman. Mesala 3 saat oynuyorsan bunu 1.5 saate azalt. Sonra da 1 saate. Bu şekilde azaltmaya çalış. Eğer silebilirim diyorsan sil. Ve oyunu Rank için değil, daha çok eğlence için oynaman iyi olur. Öbür türlü saatlerce puan almak için verdiğin emeği bir kişinin gelip oyunda seni yenmesi ile bir çırpıda gider. Ve doğal olarak sinirlenmeye başlarsın. Vereceğim tavsiyeler bunlar...

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Bende pubg mobile oynuyordum. Oyunu oynadıkça, hemde arkadaşlarınla oynadıkça aşırı bağımlılık yapan bir oyun. Bir anda oyunu silmekte pek iyi olmuyor, daha iyisi gün içinde oyun saatini azaltman. Mesala 3 saat oynuyorsan bunu 1.5 saate azalt. Sonra da 1 saate. Bu şekilde azaltmaya çalış. Eğer silebilirim diyorsan sil. Ve oyunu Rank için değil, daha çok eğlence için oynaman iyi olur. Öbür türlü saatlerce puan almak için verdiğin emeği bir kişinin gelip oyunda seni yenmesi ile bir çırpıda gider. Ve doğal olarak sinirlenmeye başlarsın. Vereceğim tavsiyeler bunlar...

Doğru söylüyorsun rank kasmaya çalışmamam lazım - 30 yiyorum çıldırıyorum eksi yiyecem diye kalabalık yerlere atlamaktan uzak duruyorum oyunun zevki kalmıyor tam bir işkence oluyor oyun benim için

Gerçektende öyle. Bu oyun ne zaman bitecek popülerlerliği belirsiz. Birde oyuna para yatıranlar var binlerce lira :D2

• Gerçektende öyle. Bu oyun ne zaman bitecek popülerlerliği belirsiz. Birde oyuna para yatıranlar var binlerce lira :D2

Pubgdeki en sevdiğim özellik alanın geniş ve detaylı olması beni en çok bağlayan özelliği

• Gerçektende öyle. Bu oyun ne zaman bitecek popülerlerliği belirsiz. Birde oyuna para yatıranlar var binlerce lira :D2

Hocam dalga geçmeyin lütfen bu ay bende 30 lira yatırdim ama sadece bir kere onu da kıyafet için ben rank kazanıyorum yani kasamiyorum diyim taç ligde takildim as olayım dedim imkani yok delirmeden bıraktım şimdi eğlence icin oynuyorum :)-- ^^

• Ben oyun oynamayı 2 3 ay önce bıraktım bir anda oldu ondan önce saatlerce gece-gündüz oynuyordum -özellikle koronavirüs başladığından itibaren- oyunları küçüklüğümden beri oynarım 3 4 yaşlarında başlamıştım o derece yıllarca oynadım aşırı derece oynadım 2 3 ay önce de bir anda bıraktım birden sıkıldım ve bıraktım ki zaten ekonomik olarak da sebebi var oyunlar çok pahalılaştı ve güzel oyunlar pahalı olduğu için de bıraktım eskiden gta türkten gta san andreas'a ondan gta 5'e cs 1.6'dan cs go ya hepsini oynadım

• Hocam dalga geçmeyin lütfen bu ay bende 30 lira yatırdim ama sadece bir kere onu da kıyafet için ben rank kazanıyorum yani kasamiyorum diyim taç ligde takildim as olayım dedim imkani yok delirmeden bıraktım şimdi eğlence icin oynuyorum :)-- ^^

Valla en güzeli eğlencesine oynamak. Bir ara bende baya bir Rank kasmıştım hatta As Yıldız 2'ye kadar çıkmıştım fatihe zorluyordum. Sonra dedim ne gerek var Rank kasmaya atla istediğin yere. ^^ Dozunu kaçırılmadığı zaman süper bir oyun pubg mobile. :)

• Oyunu genelde çok cesaretli oynuyorum 4 kişiye tek başıma dalıyorum ve hep ölüyorum pusarak hiç oynamadım yılanlamamadım. oynayis tarzımı değiştirmem gerek galiba

Siz bide lolü deneyin o zaman, 2 haftaya kanserden hastaneye yatarsınız