Formula 1'e Dair Her Şey [Formula 1 Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
 • Brezilya GP'si sona erdi.Mercedes'in sezon başından beri gelişimi takdir edilesi.Tam tersi Ferrari'nin gerilemesi de rezillik.Bu senenin en zevkli yarışlarından biriydi bence.👍

 • 71420440d.png  Max, Perez’e sıra vermedi ve bencillik etti çok boş hareketler bunlar. Zaten birincilik ya da podyum iddian yok yarış senin için 4. Turda bitmiş bir zahmet senin için uğraşan takım arkadaşına sıra ver.

  Evet Max'ı önceden de sevmezdim. Şimdi sevmemek için bir neden daha çıktı. Besle kargayı oysun gözünü hesabı Checo geçen sene Max’ın şampiyonluğu kazanması için en az onun kadar mücadele ve fedakarlık etti. Eğer Perez olmasaydı Hamilton’un şampiyonluğunu muhtemelen bir köşede ağlayarak izleyecekti. Ama gel ki Verstappen dağ kadar olmuş egosuna ve hırsına yenik düşerek Perez’e sıra vermiyor ve çok bencilce davranıyor. 2 dünya şampiyonluğu aldı diye tüm dünya kendi etrafında dönüyor sanıyor. Hamilton’un 7 dünya şampiyonluğu var sen kadar ego kasmadı be kardeşim. Verstappen Şampiyon olabilir ama asla bir Vettel-Hamilton ya da Shcumacher gibi şampiyon karakterine sahip olamayacak. Çünkü kedinisi bencil-egosit ve hırs küpünün teki. Hala çocukça davranıyor umarım ilerde büyür ama ümidim yok.Umarım seneye sürünürsün Verstappen. Sürekli araban bozulur.


  Bu arada Merso’da ki yükseliş takdir edilesi. Ferrari bu yükselişi yakalasaydı muhtemelen şampiyon olurdu. Sainsz-Leclerc ve tifosilere üzülüyorum.


  İnşaAllah seneye Mercedes- Ferrari çekişmesi izleriz. Verstappen’den dolayı RB’nin iyi olmasını istemiyorum. Perez’i çok seviyorum çok yetenekli bir sürücü ve yaptığı savunmalarla çok zevki yarışlar izletti. Checo abime yaplan yanlış bize yapılmıştır.

 • Sebastian Vettelin emekli olmasına son bir yarış...

  External Content twitter.com
  Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
  Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  Hücum maç kazandırır, savunma şampiyonluğu.

  Micheal Jordan -

 • Son yarış bugün.Ferrari mükemmel başlayınca o sene bu sene demiştim ama ardarda gelen mekanik arızalar ve pilot hataları şampiyonadan erken kopardı.Şahsi görüşüm Binotto ve teknik ekip baştan aşağı değişmeli.Bu yarış için Perez ve Leclerc kapışır diye ümidim vardı ama Ferrari yarış temposunda Red Bull'a kıyasla baya geride gözüküyor.Şampiyona ikincisi Perez olacak gibi duruyor.