Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ulan konuyu dönüp dolaştırıp Suriyeye nasıl bağlıyorsunuz?

Kalıbımı basarım ki Ukrayna dan göç olsaydı da Suriye den olmasaydı hiç kimse sesini çıkartmazdı. Konuşturmayın beni şimdi...

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Ozaman filistinler Türkmenler de din kardeşimiz onlarda kaça bilirdi ama topraklarını bırakıp kaçmadı toprağını bırakıp kaçan benim gözümde bir hiçtir

Abi bunu Akyazı da ki çerkezlere de söylesene 😂 onlardan Ruslar dan kaçıp gelmişler

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Ozaman filistinler Türkmenler de din kardeşimiz onlarda kaça bilirdi ama topraklarını bırakıp kaçmadı toprağını bırakıp kaçan benim gözümde bir hiçtir

Abi ülkenin cumhurbaşkanı rus yanlısı(beşar esad) Ukrayna cumhurbaşkanı ise özgürlükçü. Suriye halkı napabilir tam olarak bu durumda? Ellerinde füze vardı da fırlatmadılar mı? Ukrayna'ya da Suriye gibi rus yanlısı birini getirebilir putin Allah korusun. En savaşçı olan Çeçenler bile yenik düştü bu puştine

Kalıbımı basarım ki Ukrayna dan göç olsaydı da Suriye den olmasaydı hiç kimse sesini çıkartmazdı. Konuşturmayın beni şimdi...

Örnek olmamış hiç.Aç adam uçkurunu mu düşünür boğazını mı ? Ukraynalısı da gelmesin Suriyelisi de.Şu Suriye meselesine öz kardeşinize yapmadığımız kollamanız benimsemeniz var ya bende onu anlayamıyorum

• Abi ülkenin cumhurbaşkanı rus yanlısı(beşar esad) Ukrayna cumhurbaşkanı ise özgürlükçü. Suriye halkı napabilir tam olarak bu durumda? Ellerinde füze vardı da fırlatmadılar mı? Ukrayna'ya da Suriye gibi rus yanlısı birini getirebilir putin Allah korusun. En savaşçı olan Çeçenler bile yenik düştü bu puştine

Demek istenilen şey şudur,l, vatanını terkedip geldiğin yerde mitoz bölünme gibi coğalmazsin, çok sıkıntı çıkaracak zamanı gelince sindi burada hümanizm kasmaya gerek yok,bu toprakların asli unsurları ayrı şey,içimize sokulan, monte edilen kayıtlı kayıtsız kültüründen ayrı gruplar ayrı şey

• Abi bunu Akyazı da ki çerkezlere de söylesene 😂 onlardan Ruslar dan kaçıp gelmişler

Akla karayı ayırmak bu kadar zor olmamalı artık.Geçen verdiğin balkan muhacirleri örneğinden sonra şimdi çerkez örneği veriyorsun.Ben anlamıyorum seni çerkezi muhaciri suriyeliyle eşit kefeye koyuyorsan yorumum da olmaz gari :)

• Demek istenilen şey şudur,l, vatanını terkedip geldiğin yerde mitoz bölünme gibi coğalmazsin, çok sıkıntı çıkaracak zamanı gelince sindi burada hümanizm kasmaya gerek yok,bu toprakların asli unsurları ayrı şey,içimize sokulan, monte edilen kayıtlı kayıtsız kültüründen ayrı gruplar ayrı şey

Ben Suriyelilerin ülkeye alınmasını savunmuyorum. Onların da Ukraynalılar gibi pek fazla yapacak bir şeyi olmadığinı düşünüyorum. Tabii biraz daha korkak davrandılar. Benim için Arap,Ukraynalı fark etmez insan insandır. Ukraynalı çocuk da Suriyeli çocuk da aynıdır benim için onların suçu ne?

• Akla karayı ayırmak bu kadar zor olmamalı artık.Geçen verdiğin balkan muhacirleri örneğinden sonra şimdi çerkez örneği veriyorsun.Ben anlamıyorum seni çerkezi muhaciri suriyeliyle eşit kefeye koyuyorsan yorumum da olmaz gari :)

Gündemi manipule etmelerine izin vermeyelim :) zaten suriyeli sorunu cepte apayrı yerde duruyor, bugün asıl gündemimiz akaryakıta yapılan zamlar ne oldu da böyle yüklü zam yapıldı?

• Suriye konusu ile Ukrayna konusunu bir birine karıştırmayalım arkadaşlar.

Ukrayna da dış ülkenin müdahalesi ile bir savaş var suriyede dış bir ülkenin müdahalesi ile iç savaş var.

Suriye ordusu adam olsa yada ADAM gibi bir kaç komutanları yada rütbeli olsaydı esadı aşağıya indirirlerdi.

Ordusuna bak halkın ne olduğunu anla açıklayıcı olmuştur sanırım!!!

Evet arap mülteci meselesi ayrı,hiç kimse istemiyor kime sorsan ülkelerine gönderilmesini talep ediyor.Bugünkü ve son dönemdeki zamlar hakkında ne düşünüyorsunuz ne zaman yükselişe ve şahlanmaya geçeriz tahmini?

• Gündemi manipule etmelerine izin vermeyelim :) zaten suriyeli sorunu cepte apayrı yerde duruyor, bugün asıl gündemimiz akaryakıta yapılan zamlar ne oldu da böyle yüklü zam yapıldı?

Elle tutulacak savunulacak manipule edilecek bir şey kaldı mı ki artık :) .Kalmadı ki sürekli dönüp dolaşıp aynı konular dönüyor

• Elle tutulacak savunulacak manipule edilecek bir şey kaldı mı ki artık :) .Kalmadı ki sürekli dönüp dolaşıp aynı konular dönüyor

Çoktan kalmadı zaten çoğu vatandaşa göre. Ama bazı kesimler hala medyanın rüzgarında

Birde ben bunu anlayamadım bu da gündem olmalı.

• Çoktan kalmadı zaten çoğu vatandaşa göre. Ama bazı kesimler hala medyanın rüzgarında

Birde ben bunu anlayamadım bu da gündem olmalı.

Kimse kusura bakmasın elhamdülillah müslümanım ama benim dinayetim yok.Devletin kasası dolu ya beslesinler yedirsinler altına mercedes çeksinler üstüne askere de almasınlar üstüne ince bir bıyıkta gider yakışır :)