HF 2019/20 Kış Ligi Yarışması 20(FİNAL) (25.04.2020) Genel Yorumlama

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Güzel bir kış ligi oldu. Dereceye giren forumdaşlara tebriklerimi sunarım, katılanlarada bu güzel yarışmayı renklendirdikleri için teşekkür ederim.

Ama her yarışma sonunda özel tebriği her zaman ki gibi Samet admin hakediyor, yeri geliyor işinden feragat ediyor yeri geliyor uykusundan yeri geliyor zamanından çalıyor ve yarışmayla uğraşıyor.Teşekkürler adminim.

Yaz ligi içinde bence biraz dinlenmek lazım özlem iyidir:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• dereceye giren tüm arkadaşları tebrik ederim.ayrıca Samet hocamızıda bu azminden dolayı kutlarım bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle herzaman yanımızda oldu kendisine ayrıca teşekkür eder yazligi yarışmasında tekrardan kaldığımız yerden yarışma heyecanına yaşamak dileyiylen herkese hayırlı ramazanlar dilerim 😊😊

• 20.hafta sonunda toplam puan durumu;

50fa4fbf892bd.png

20.hafta da puan alan yarışmacılar;

183798fba39facd9ec98d7.png

Kış sezonu boyunca yarışmaya katılan değer veren herkese teşekkürler.Sıralama da ilk 3'e giren üyelerimizi tebrik ederiz kendileri ile temasa geçeceğiz.Ayrıca özel kullanıcı başlıkları bu akşam verilecektir.Sıralama da aldığımız puana göre hakedilen puanlarda gönderilmeye başlanacaktır.Yaz liginde görüşmek üzere.

• Teşekkür ederiz samed hocam.... birde benim dereceye giremeyen arkadaşlara vede özellikle geride kalan arkadaşlar... lütfen yarışmayı son ana kadar bırakmayın... hepbirlikte olursak daha keyifli oluyor... puan derece vesaire çokda önemli değil...😊 herkese sağlıklı günler diliyorum....

• Teşekkür ederiz samed hocam.... birde benim dereceye giremeyen arkadaşlara vede özellikle geride kalan arkadaşlar... lütfen yarışmayı son ana kadar bırakmayın... hepbirlikte olursak daha keyifli oluyor... puan derece vesaire çokda önemli değil...😊 herkese sağlıklı günler diliyorum....

zaten yarışmanın keyfi katılımla, sıcak takiple güzel oluyor..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• ben ilk 5 haftanin 4 haftasinda 0 cekince,biraktim.zaten ilk 3 e girseydimde,baskasina hediye edecektim burdan.ben aldim zaten hala tikir tikir calisiyor tekrar ilk 3 E giren arkadaslari tebrik ediyorum.cok emek verdiler.

• ben ilk 5 haftanin 4 haftasinda 0 cekince,biraktim.zaten ilk 3 e girseydimde,baskasina hediye edecektim burdan.ben aldim zaten hala tikir tikir calisiyor tekrar ilk 3 E giren arkadaslari tebrik ediyorum.cok emek verdiler.

Hocam bence pes etmemek lazım..

Ben ilk 5 hafta hiç puan alamamıştım. Sonra bi ara 5. liğe kadar çıktım ve 7. bitirdim.

Pes etmeyin ki rekabet kızışsın

BORN IN WINTER

• aman ne bıleyım 5 haftanın 4 ü 0 cekınce,moddan dustum ama hep takıpteydım.hatta bır kere ısparta tam tahmınımle 1 milyon puan bıle kazandım..olsun.önumuze bakalım.saygılar.iyi geceler

• Tüm sıralamaya giren üyelere hakettikleri puanlar gönderilmiştir arkadaşlar.Sadece Xestos nickli üye nickini değiştirdiği ve yeni nicki bulunamadığı için puanı gönderilemedi.Eğer kendisi bize ulaşırsa puanını göndereceğiz.

• Katılan herkese teşekkürler

Bende ara sıra katılabildim ama yaz ligini kaçırmayacağım 8)

Bu işlerle uğraşan site yöneticilerine teşekkür dereceye giren arkadaşlara tebrik ederim