HF 2019/20 Kış Ligi Yarışması 20(FİNAL) (25.04.2020) Genel Yorumlama

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Geçen sene sekizinci olmuştum. Bu ligde hedefim ilk 5ti ama olmadı. Bi ara beşinciliğe kadar çıkıp bir heyecanlanmadım değil. Ama birkaç fırın daha ekmek yemem lazım herhalde.

Bende genelde altıncıydım galiba 5 yada 6. Bitirmiş olabilirim dereceye giren herkesi tekrar ayrı ayrı tebrik ederim ayrıca bu yarışmaya emeği geçen herkese teşekkür ederim samet hocama emeklerinden dolayı ayrıca teşekkür eder bir sonraki yarışmada şansın benden yana olmasını dilerim 😂😂

• Dereceyi giren arkadaşları tebrik ederim. Yarışmayı organize eden Samet admine teşekkürler.

Bu kış liginde ilk 3 haftada sıfır çekmem baya enteresan oldu 😊 ondan sonra zaten pazartesileri kaçırdım bazı zamanlar, 1 haftada tahmin yapmayı unuttum. Kendi adıma fiyaskoyla bitirrim ligi ^^

Yaz liginde görüşmek üzere. Onu da Samet adminimiz duyurur yakında.

• Tüm dereceye giren arkadaşları tebrik

ederim.:hfyeni (25):

burakakay hocam ayrıca sizi 1. Olduğunuz için tebrik ederim...:hfyeni (25):

Bizlere bu yarışmayı düzenleyen başta Samet admin olmak üzere diğer tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Kış ligine bu sene fazla aktif olmadım ama inşallah Yaz Ligi'nde aktif olmaya çalışacağım... Herkese iyi akşamlar...:)

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Yarışmada emeği büyük olan Samet hocama ve katılımlarıyla renk katan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Derece yapan arkadaşlarımıda tebrik ediyorum. Nasipse yaz liginde görüşmek üzere :)

• Samet hocam ve yönetim ne düşünür bilmem ama bu seneki yaz ligini ara vermeden başlatalım şu ramazan ayında.Gerekirse yarışılan hafta sayısı artsın.Sistem zaten oturmuş durumda.

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Samet hocam ve yönetim ne düşünür bilmem ama bu seneki yaz ligini ara vermeden başlatalım şu ramazan ayında.Gerekirse yarışılan hafta sayısı artsın.Sistem zaten oturmuş durumda.

Fazla uzatma taraftarı değiliz.Yakında başlatacağız.

• bakabildiğim kadarıyla ilk 7 bu şekilde galiba,

1) burakakay 1108

2) 4 şubat 1020

3) arnavut 1000

4) fatih polat 992

5) orasa 964

6) vintersaga 942

7) gojira 928

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• Gerçekten güzel yarışma oldu yeni kurallarıyla ayrı bir hava kattı. Dereceye giren arkadaşlarımı tebrik ediyorum.Ayrıca emeklerinden dolayı Samet Hocama teşekkür etmek istiyorum.Yaz liginde görüşmek üzere:)

• Yeni kurallarla ve yeni puan sistemiyle bu sezon çekişme ve kalite arttı sanki.Bunun en büyük göstergesi mesela İlk 10 a baktığımda 10.nun bile son hafta dereceye girme şansı vardı.ilk 5 in puanları birbirine çok yakın oldu.

Bu yarışmalarda yoğun zaman ve emek harcayan Samet hocama ve yönetime tesekkür ederim.Emeğinize saglık.

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• Dereceye giren tüm forumdaşlarımı tebrik ederim ve katılım sağlayan herkese çok teşekkürler. :hfyeni (25):

Samet abiyi söylememe gerek bile yok zaten, aldığı sorumluluk ve yaptığı iş takdire şayan... :hfyeni (25)::hfyeni (25):

Yarışmaya ise bu şarkıyla veda ediyorum...

Artık Bülbül Ötmüyor

Gül Dolu Penceremde

Yalnız Hatıran Kaldı

Ahh Boş Kalan Çerçevede

Bara döda fiskar följer strömmen...