Saat Saat 6-10 Ocak 2017

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Siz gene godzillayı yaşadınız biz onu bile görememiştik halimizi düşünün :(3232

Hiç yaşamasam bu kadar özlemezdim :31582:hfyeni (18): şakası falan acilen gozdillayı yerle bir edecek bir babayiğitle tanışmamız gerek :boat:

• Hiç yaşamasam bu kadar özlemezdim :31582:hfyeni (18): şakası falan acilen gozdillayı yerle bir edecek bir babayiğitle tanışmamız gerek :boat:

Konumum adına 2015 minicik bir godzilladan sonra ben uzun bir yolculuğa çıkmışım bu sene dönüp dönmemem tamamen godzillaya bağlı 5 senedir 0 çekiyoz maşallah ^^ Her sene bu sene o senemi acaba gelecekmi diyoz bakalım bu senede olmazsa bundan sonraki seneler için tam tersi bi strateji deneyip bu senede gelmiyecek diye kendimi motive edicem artık napak bilemedim. :(3232

• Rusya’da kadar gittim , Moskovalarda sistem yaşadım , hiç biri Godzilla’nın tadını vermedi

9 Ocak saat 13:30 , 850 hPa’ya yakın bir nokta 1/kahkahas23s1

Kapı önü tabiri önem sarf eder olmuştur.Kapımın önüne yağmadıktan sonra ne yapayım ben karı:chinese:.Tabi ki latife yapıyorum topa tutulmayalım sonra :hfyeni (18):

• Konumum adına 2015 minicik bir godzilladan sonra ben uzun bir yolculuğa çıkmışım bu sene dönüp dönmemem tamamen godzillaya bağlı 5 senedir 0 çekiyoz maşallah ^^ Her sene bu sene o senemi acaba gelecekmi diyoz bakalım bu senede olmazsa bundan sonraki seneler için tam tersi bi strateji deneyip bu senede gelmiyecek diye kendimi motive edicem artık napak bilemedim. :(3232

Bizimkisi heves değil nefes belki de o yüzden kaybettik.Bu saatten sonra heves var çok yüz vermeyince gelir elbet :hfyeni (18):

• 9 Ocak saat 20:30

Sokak Sokak kar topu savaşları:gun_bandana:uzays3271653126

Ağlatıcan beni cold.Efso. :31582:bawling: Sen istedin bende seni biraz duygulandırıcam.:S Şaka bir yana, gerçekten çok özledim.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• O tarihlerde siz kar altındayken biz fön yemiştik çok iyi hatırlıyorum 😂😂. Neyse ki ay sonu acısını iyi çıkarmıştık:))

• Biz iç ege olarak ne avuç yalamıştık ubutamıyorum.Godzilla'nın foszillası vurmuştu bize.

Böyle sistemleri hatırlamak ve yad etmek güzeldir.:)--

ExcuseMe Afyon'da 2015 ten beri efsane sistem bekliyor.O sene bu sene olması dileğiyle. Allaha şükür son 2 senedir gene ortalama karlı sistemle aldık 25-30 cm.

• Biz iç ege olarak ne avuç yalamıştık ubutamıyorum.Godzilla'nın foszillası vurmuştu bize.

ExcuseMe Afyon'da 2015 ten beri efsane sistem bekliyor.O sene bu sene olması dileğiyle. Allaha şükür son 2 senedir gene ortalama karlı sistemle aldık 25-30 cm.

Siz gene yatın kalkın şükredin valla 25-30cm almışsınız tertemiz. Bizde 5-8cm üstü yok boşuna minigodzilla 2015 demiyorum ^^ Ne özledik ya o sene bu sene olur inşallah.

• Siz gene yatın kalkın şükredin valla 25-30cm almışsınız tertemiz. Bizde 5-8cm üstü yok boşuna minigodzilla 2015 demiyorum ^^ Ne özledik ya o sene bu sene olur inşallah.

Benim 2015 damarıma bastınız.:D211 Şubat 2015.Bu kalp seni unutur mu? Bizim yörede tipi olmaz genelde hafif rüzgarla sakin sakin yağar. Lapa lapa ve yoğun yağdığında insanı mest eder .Her yere eşit miktarda kar birikir. Araba yutan sistem Afyon'un Godzillası 3 gün 4 gece aralıklarla kar aldık ama o sürecin %75-80'i yağışlı geçti.2015'te 3 tane sağlam sistem aldık 9 Nisan'da bonus.Diğer sayısız 2-10 cm'lik sistemleri saymıyorum bile. Efsane ötesi bir kıştı.

Çok fenaydı hocam neyse ki artık alıştık.Fotoğrafları inceleyince şaşırıyorum Ankara'da her sene az çok kar alıyoruz ama böylesi olmuyor.Arabaları bile gömen bir efsane sistem hiç nasip olmadı diye biliyorum belki bir gün..:upside_down_face:

• Sakarya olarak İstanbul'u izlemiştik sadece 1.5 gün kar yağdığını hatırlıyorum. geri kalan günler hava-gunes11hava-gunes11hava-gunes11

• Çok fenaydı hocam neyse ki artık alıştık.Fotoğrafları inceleyince şaşırıyorum Ankara'da her sene az çok kar alıyoruz ama böylesi olmuyor.Arabaları bile gömen bir efsane sistem hiç nasip olmadı diye biliyorum belki bir gün..:upside_down_face:

2011 Martta yüksek kesimlerde yutmuştu. Keza Afyon'da da yutmaya yakındı 40 cm'yi aşmıştık.:)-- 22 saatlik ara baya eritti yoksa baya kar kalınlığı olacaktı.