Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

• Mesele İstanbul da değil. En basiti dün bütün bölge halkı olarak başlıklar birleşsin bölgecili yapanı kendimiz silip atacağız herkes istiyor dedik ancak mesaj silindi konu kapatıldı. Buradaki 50 kişinin hak ettiği mesaj silinip konu kapatılması mı Aytac ?

Burada biri mesaj raporluyor silinmiyor insanlar küstürülüyor bunu mu hak ediyoruz?

Ben kendi yorumumu kattım dediğin doğru.

• en iyisi modellere bakın yorumları okumayın her yazılanı kafanıza takmayın ordaki herhangi bir arkadaş şöyle olsun böyle olsun dedi diye öyle olmuyor çok takılmayın bölge konumuzda bu işten iyi anlayan iyi yorumlayan hocalarımız mevcut çok şükür. Modele bakın gelin burda aramızda tartışalım soralım öğrenelim kimseyle ters düşmeye kimseye kızmaya değmez bölge konumuzda ortam güzel bu ortamı bu sıkıntılı günlerde kullanalım hepiniz değerlisiniz

• Forumda 5.yılım karşıt sese anlayış yok. Ha eğer ben karşı olurum diyorsan tuhaf şekilde kapıyı gösteriyorlar. İyi kötü sesimizide çıkardık ama değişen bir şey olmadı. En iyisi model sayfasına gidip sadece modeli takip ederek oradan ayrılmak. Gelin buraya hep beraber tartişalim sistemi.

• Valla yıllardır buradayım. Bu hesaptan önce de başka hesabım vardı bir çoğunuzdan daha eskiyim anlayacağınız. Bu forumdan çok şey öğrendim sevdiğim de bir yer ancak yönetim bir karar verdiğinde hiç kimseyi dinlemiyor. Haklı olsanız dahi bu böyle. O yüzden genelde okur fazla yorum yapmam.

• Bu forum site, mite işlerinden pek anlamam tek üye olduğum forum burasıdır kendi bölgemizi ve bu bölgeden olmamasına rağmen bazı görüşüne önem verdiğim insanları ve bu siteyi zevkle takip ediyorum ama 5 senedir bu forumdayim diğer konulara kaç kez girdiğimi parmakla sayabilirim size. Bizim bölgedeki arkadaşlarımız gayet yetenekli bu konu da çok da kafanıza takmayın keyfinize bakın normal hayatta yüzyüze gözlerinize baka baka konuşamiyacaginiz hesap soramayacaginiz insanlarla kendinizi bu sanal ortamda farklı durumlara düşürmeyin, söylemeyin ,söyletmeyin...nacizane fikrim sağlıcakla...

• Post by MuratGuzel ().

This post was deleted by Narsil ().
  • Narsil Hocam genel konuşu bölge ahalimizin çoğunluğu orta ve doğukaradeniz bölgelerimizin aynı başlıkta birleşmesini istiyor eskisi gibi.olay bundan ibaret yani.yönetimdende bukonuda makulbir yaklaşım bekliyor arkadaşlarımız artık bencede bu konu çok uzadı biran önce buişi çözmek gerek diye düşünüyorum

• Diğer konulara bakmadım bizde olan tartışmalar gibi tartışma var mı diye yada tartışmada yönetim tarafından verilen tepkilere.

Ama sanki biz ailenin ortanca çocuğu gibiyiz. Küçük değiliz nazimiz geçmiyor büyük değiliz sözümüz geçmiyor. Gelen vuruyor giden vuruyor.

White Tiger28 hocam sorun sadece konuların ayrı olması değil bence yönetim tepkisi fazla sert

Hocalar, abiler,gencler hiç bir şey yokmuş gibi davranmayın konuda herkes isteğini, tepkisini dile getirsin ki böyle tartışmalar bir daha yaşanmasın. Görmezden gelerek halledemeyiž.

• Bu konuda bir kıvılcımı iple çeken ne kadar çok üyemiz varmışta haberimiz yokmuş. Biz ne zaman sizleri dinlemedik hanginiz kaç kere sıkıntınızı özelden dile getirdiniz de cevap vermedik yada tersledik?

Hepimiz insanız nefsimiz, sabrımız, anlık reflekslerimiz her an aynı olmuyor. Bu koca ailede herkese yetişmeye çalışıyoruz.

Sizler nasıl olduysa sözde serbest olamadığınız ama başka bölgecilerin serbest olduğunu düşündüğünüz konuların var olduğu bir forumda; bizlere yansımayan yada belli ölçüde yansıyan bu şikayetiniziden ötürü bir bölge konusunun iki sayfasında her türlü çatlamış sabır taşı misali rahatça yazabiliyorsunuz.!

Varmı silinen bir mesajınız rahatça yazamıyorsunuz nede olsa bazı konularımızda.!

Forumumuzun üyeliklerinin bölgesel dağılımında Marmara Bölgesi %41.52 ile birinci bölge iken pardon ama istatistiksel olarak model sayfasında her 10 yorumun neredeyse 5 inin Marmara dan olmasının, İller bazında üyelik dağılımında ise %32.32 ile İstanbul'un birinci olmasından dolayı da her 10 yorumda 3 veya 4 mesajın İstanbul içerikli olmasından daha doğal ne olabilir? Bu oran istatistiksel oran; buna 4 yıldır doğru düzgün kar görmemiş bir metropol olduğunu da eklersek bu sayılar 2 hatta 3 katına çıkabiliyor.

Başka birşey demiyorum.!

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. Geç Kış , Mart Balyozu İhtimali 2.9k

• Cold.EFso
    2. Replies
      2.9k
      Views
      224k
      2.9k
    3. marcoumut

1. Yaşadığınız Ekstrem Sıcaklıkları Paylaşın 88

• Cold.EFso
    2. Replies
      88
      Views
      3.2k
      88
    3. Kahramab21

1. GFS-ECMWF-UKMO Yorumlamaları (Şubat 2021) 5.6k

• Samet
    2. Replies
      5.6k
      Views
      1.2M
      5.6k
    3. 4 Şubat

1. Doğu-Güneydoğu Anadolu ile Doğu Akdeniz Raporlar-Yorumlar 8.2k

• Samet
    2. Replies
      8.2k
      Views
      405k
      8.2k
    3. buzmavisi

1. Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar 298

• Samet
    2. Replies
      298
      Views
      27k
      298
    3. Koray Boyuk

1. Volkanik Aktiviteler 76

• Cold.EFso
    2. Replies
      76
      Views
      11k
      76
    3. maestro_fizik

En Çok İfade Gönderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu 65

• Interstellar
    2. Replies
      65
      Views
      2.8k
      65
    3. ColdCenk

1. HF 2021 Kış Ligi Yarışması 13 (27.02.2021) Genel Yorumlama 22

• Samet
    2. Replies
      22
      Views
      880
      22
    3. Aykut53

1. HF 2021 Kış Ligi Yarışması 13 (27.02.2021)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      337
    1. Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar 298

• Samet
    2. Replies
      298
      Views
      27k
      298