Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sisli bir sabahtan herkese günaydın,hayırlı günler..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Netflix'in üzlü dizisinden 'ilham alınarak' oluşturulan Squid Game kripto parası önce 2861 dolara fırladı. Toplam piyasa değeri 30 milyar dolara yaklaştı. Ardından değeri 5 dakika içinde sıfırlandı ve alım-satımı durdu. Bu esnada projenin sosyal medya hesapları ve sitesi de kapandı. Öte yandan kripto para borsası Binance para transfer işlemlerini geçici olarak durdurduğunu duyurdu.

Böyle olacağı belliydi. Açıkçası Binance, Coinbase, Mxc gibi büyük borsalarda listelenmeyen coinleri almayın. Hatta onlarda bile listelenme günü dikkatli olun.

• Böyle olacağı belliydi. Açıkçası Binance, Coinbase, Mxc gibi büyük borsalarda listelenmeyen coinleri almayın. Hatta onlarda bile listelenme günü dikkatli olun.

kripto paraya yatırım yapmadım yapmam da . akıl karı değil ya hu ... bu millet hala nasıl dolandırılıyor aklım almıyor

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Kısa zamanda yüksek kâr hayali gözleri kamaştırıyor.

Sosyal medyada x coine yatırım yaptı zengin oldu gibisinden hikaye çok fazla..

Kronolojik sıralamaya göre

80 lerde bankerler

90 lı yıllarda borsa (bilinçsiz yatırımcılar)

Günümüzde de coinler revaçta..

Şu meşhur tosuncuk bile çiftlik işletiyorum ayağıyla coin madenciliği yapıyordu.

Yıllar geçiyor, ortam değişiyor, teknoloji gelişiyor ama insanımızın doğası değişmiyor

• İnternet bağlantısında 2 saattir problem var. Benden başka problem yaşayan var mı ya hu?

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• İnternet bağlantısında 2 saattir problem var. Benden başka problem yaşayan var mı ya hu?

Genel olarak var sanki Twitter'da da yazmışlar. Cumhurbaşkanı hakkında bir takım şeyler söyleyenler dolmuş. Onları yakalar siber suçlar onunla alakalı olabilir mi diye düşünüyorum ben de

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Biraz önce merak ettim, enflasyon sepetinde ne var diye araştırdım

Bazı kişilerin dediği gibi pinpon topu falan yok listede. Aynı kişiler bebek bezi yok diyorlardı, bebek bezi varmış.

Listede bulunan ve enflasyon oranını en çok etkileyen ürünleri aşağıya ekliyorum

Daha detaylı incelemek isteyenler için en aşağıda kaynağı vereceğim

BPT on Twitter
    “Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletin parasını çalan hırsızdır. Hırsıza sahip çıkan ise daha büyük bir hırsızdır."”
    twitter.com

BORN IN WINTER

• Bende bir liste yapsam aşağı yukarı bunları koyarım bence lsitede sorun yok

Ama bu listeye göre enaz 40 falan çıkması lazım enflasyon

• Bende bir liste yapsam aşağı yukarı bunları koyarım bence lsitede sorun yok

Ama bu listeye göre enaz 40 falan çıkması lazım enflasyon

evet liste bence de güzel.

Sadece sosyal medyadaki yalanlara dikkat çekmek istedim.

Ama en çok sigaraya şaşırdım.

Enflasyon oranının neredeyse 20’de biri sigaraya göre değişiyor

Belki de sigara içmediğim için garip geliyor

Demek ki bir evde ekmekten, elektrikten, gıdadan çok sigaraya para harcanıyor

BORN IN WINTER