Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar


 • Trabzon dan sarpa kadar yağış yok ve birkaç saat daha olmayacak gibi. Giresunun doğusu da fena, sahilde 100 cm yi neresi bulacak acaba :)

 • aynen bizdedik zaten ull konumuna göre ordu espiye hattı coşar diye 😀

  Bir kaç saate ull Gürcistan'a yönelşnce Trabzon - hopa arası tekrar başlayacak gibi bir öngörüm var bakalım nolcak...  Son bir kaç saat iyi izleyin bir daha 3 sene 2023 te :) bu espri de ancak böylesi Bi tipide yapılırdı

 • Bir kaç saate ull Gürcistan'a yönelşnce Trabzon - hopa arası tekrar başlayacak gibi bir öngörüm var bakalım nolcak...  Son bir kaç saat iyi izleyin bir daha 3 sene 2023 te :) bu espri de ancak böylesi Bi tipide yapılırdı

  valla nediyeyim yanlız benim bildiğim böylesi birsistemin arkasından buna benzer birsistem daha gelme ihtimali çok yüksek bunu birçokkez yaşadık böyle sistemlerde kışı tek sistemle kapattığımızı pek hatırlamıyorum.

 • valla nediyeyim yanlız benim bildiğim böylesi birsistemin arkasından buna benzer birsistem daha gelme ihtimali çok yüksek bunu birçokkez yaşadık böyle sistemlerde kışı tek sistemle kapattığımızı pek hatırlamıyorum.

  30 ocak gfs çıktısını abime yolladım, dua et kaçmasın süper geliyor dedim. Şükür sıkıntı olmadan geldi İstanbul a da görsel tadımlık ucundan gösterdi.


  Kutup kökenli soğuk sıcak deniz etkisi muazzam efsaneyi getirdi, bir daha böylesi sistem çok zor. Bundan sonra dağlarda görürsün siz karı :)

 • Ünye,Perşembe ve fatsada devamlı kütleler oluşup denizin üstünden orduyu vuruyor.

  Böyle devam ederse sabaha 70 cm civarına çıkar Ordu.

  Sabah mgm ordu Giresunu 29-22 cm ölçmüştü, bakalım yarın ne olacak. Keşke tüm ilçeleri de ölçse. Gönüller bu işi seve seve yapardı yeter ki kar yağsın

 • 30 ocak gfs çıktısını abime yolladım, dua et kaçmasın süper geliyor dedim. Şükür sıkıntı olmadan geldi İstanbul a da görsel tadımlık ucundan gösterdi.


  Kutup kökenli soğuk sıcak deniz etkisi muazzam efsaneyi getirdi, bir daha böylesi sistem çok zor. Bundan sonra dağlarda görürsün siz karı :)

  yaa demek öyle bakıcaz bakalım gün ola hayrola elbet bizimde bi bildiğimiz var bu gözler neler gördü neler ben konumuma 120 cm kar yağdığı günleri gördüm dostum burası karadeniz buranın ne havası ayar tutar nede suyu😊