🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 2 bakan kaybettik şu virüse siyasal anlamda zarar görüyoruz hatanı kabul edip istifa etmek doğru karar ama devleti yönetenlerin böyle zor zamanlarda bırakıp gitmesi ne kadar doğru bilemedim.

• Guzel yurdumda hic beklemedigim bir hadise. Yapilan bir yanlis var ve yapan bir sekilde istifa ediyor. Kendince mi , degil mi ? Cok emin degilim ama birinin sorumluluk almasi , hatayi kabullenmesi ve bedel odemesi.

• Cuma günkü olayı dışarda tutarak konuşuyorum. Derdim siyaset değil. Ak parti içinde görevini en hakkıyla yapan adam istifa etti. Çok üzgünüm. inşAllah vazgeçer.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• İcleri Bakanı yaptığı hatanın sonucu görevinden olmuştur ki bu hatayı kendisi değil Cumhurbaşkanı nin yaptığını söylemişti ilk açıklamasında sonra ikinci açıklamasında suçu ustune aldı istifa değil görevden alma diyelim biz buna!:thumbdown:

• Süleyman Soylunun neden istifa ettiğini anlamadım çünkü sokağa çıkma yasağı kararı ona ait değil.

Neyse ülkemiz için hayırlı olsun, Bu iki günlük süreçten sonra Sağlık bakanının Allah yardımcısı olsun.

• Süleyman Soylunun neden istifa ettiğini anlamadım çünkü sokağa çıkma yasağı kararı ona ait değil.

Neyse ülkemiz için hayırlı olsun, Bu iki günlük süreçten sonra Sağlık bakanının Allah yardımcısı olsun.

Şahsıma aittir diyor şimdi önceden cumhurbaşkanına aittir demişti ama içeride neler oluyor bilemeyiz.

• Şu ana kadar işini diğerlerine göre iyi yaptığını düşündüğüm bakanlarımızdan birini kaybettik. Lütfen bunu siyaset olarak algılamayın ama burada tek suçu bakanlığımıza atmamak gerek. Çünkü saat 22.00'da ilan edilerek marketlerin vb. açık olmayacağı düşünülmüştü. Burada yapılan tek hata genelgenin geç yayınlanmasıydı. Tabii bu hata da küçük bir hata değil.

• Cumhurbaşkanının kararıyla sokağa çıkma yasağı ilan edildi demişti. Anlaşılan yukardan emirle görevinden alındığını düşünüyorum. Süleyman Soylu bence görevini gayetde iyi yapiyordu özellikle terrör konusundaki başarısıda ortada. Neyse hayırlısı diyelim.

• Cumhurbaşkanının parmağı OLAMAZ. Kendi kafasına göre zaten yapamaz yasak.Kendini suçluyor adam neyin neyde parmağı var adam ileriyi düşünüyor cuma akşamki görüntülerin o izdihamın bedeli çıkınca yine bakanımızı suçlayan zihniyet çıkacaktır yine gündeme gelecek. İNŞAALLAH kabul etmez reis yoksa Çok değerli bi bakanı kaybetmiş oluruz. Kısacası YERİ DOLMAZ.

• Cumhurbaşkanının kararıyla sokağa çıkma yasağı ilan edildi demişti. Anlaşılan yukardan emirle görevinden alındığını düşünüyorum. Süleyman Soylu bence görevini gayetde iyi yapiyordu özellikle terrör konusundaki başarısıda ortada. Neyse hayırlısı diyelim.

Ic guvenlik icin dahi gorevine devam etmeli. Reisin kabul edecegini dusunmuyorum ama bakalim.hayirlisi

• Arkadaşlar bakan kaybettik lafı ne anlama geliyor? Adam kendi isteğiyle istifasını veriyor kendinin süreci yönetmediğini düşünüyor.

Ulaştırma bakanının neresini kaybetmişiz? Allah aşkına yapmayın.