­čÜĹ Coronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu // #EvdeKal

• Evet hocam iki testte negatif bug├╝n bir numune daha alm─▒┼člar ve verdikleri ila├žlar─▒ azaltm─▒┼člar

Son numunenin sonucuna g├Âre yar─▒n veya ├çar┼čamba taburcu edecekler in┼čallah.

Hadi g├Âz├╝n ayd─▒n topra─č─▒m in┼čallah taburcu olduklar─▒ gibi evden d─▒┼čar─▒ ├ž─▒karma onlar─▒.

• ─░talya lombardia b├Âlgesi

458 yeni ├Âl├╝m

1154 yeni vaka
    4500 civar─▒ test yap─▒ld─▒.

├žok azalm─▒┼č orda d├╝┼č├╝┼če ge├žmi┼č diyebiliriz bence ama gene de ├Âb├╝r b├Âlgelerden gelen ├Âl├╝ say─▒s─▒na da bakmak laz─▒m e─čer 550 gibi ├Âl├╝ olursa iyi diyebiliriz

• ─░talya lombardia b├Âlgesi

458 yeni ├Âl├╝m

1154 yeni vaka
    4500 civar─▒ test yap─▒ld─▒.

Vaka say─▒s─▒ azalm─▒┼č baya ger├ži test say─▒s─▒da az yap─▒lm─▒┼č bununda etkisi olabilir.

• ├žok azalm─▒┼č orda d├╝┼č├╝┼če ge├žmi┼č diyebiliriz bence ama gene de ├Âb├╝r b├Âlgelerden gelen ├Âl├╝ say─▒s─▒na da bakmak laz─▒m e─čer 550 gibi ├Âl├╝ olursa iyi diyebiliriz

toplamda 750 yi ge├žecektir ─░talya. D├╝┼č├╝┼č var ama ├žok azalm─▒┼č diyemeyiz gibi hocam.

• ─░talya genel olarak g├╝nde 35 bin civar─▒ test yap─▒yordu ama ┼ču son 2 g├╝nd├╝r 24 binlere d├╝┼č├╝rd├╝ test say─▒s─▒n─▒.

LombardiaÔÇÖda 8 bin test yap─▒yordu g├╝nl├╝k ┼čimdi 3500 civar─▒na d├╝┼č├╝rd├╝ler.

• Bug├╝n i┼čim gere─či Beylikd├╝z├╝nden basaksehire ordan da yenibosnaya u─črad─▒m ┼čimdide eve beylikd├╝z├╝ne d├Ân├╝yorum trafik kilit basaksehirde olimpiyat stad─▒ ├ževresi mangalci kayn─▒yor bizim insan─▒m─▒z salg─▒n─▒ kafada bitirmi┼č gibi normale d├Ânm├╝┼č her yer maalesef biz bedeli a─č─▒r ├Âdeyece─čiz

• Hadi g├Âz├╝n ayd─▒n topra─č─▒m in┼čallah taburcu olduklar─▒ gibi evden d─▒┼čar─▒ ├ž─▒karma onlar─▒.

Eyvallah karde┼čim sa─čolas─▒n. Elbette ├ž─▒kmak yasak uzun bir s├╝re:)

• Babam Karantinada. Bug├╝n sonucu a├ž─▒kland─▒ POZ─░T─░F. Ailemi karantinaya ald─▒lar onlara ula┼čam─▒yorum. ├çaresizim. ├ľfkeliyim. Halsizim.

ALLAH belan─▒ versin ├žin.

• Hadi g├Âz├╝n ayd─▒n topra─č─▒m in┼čallah taburcu olduklar─▒ gibi evden d─▒┼čar─▒ ├ž─▒karma onlar─▒.

├çok sevindim karde┼č izmitli bir hem┼čerin olarak , Rabbim ac─▒lar─▒n─▒ g├Âstermesin b├╝y├╝klerimizin,Kocaeli olarak vaka say─▒s─▒nda ├žok ilerdeyiz,yerel bas─▒na konu┼čmu┼č Kocaeli valisi , ayr─▒ca derince e─čitim ara┼čt─▒rma ve seka devlette ├žal─▒┼čan arkada┼člarda vaka art─▒┼člar─▒n─▒n h─▒zl─▒ old─čunu ifade ediyorlar

• Babam Karantinada. Bug├╝n sonucu a├ž─▒kland─▒ POZ─░T─░F. Ailemi karantinaya ald─▒lar onlara ula┼čam─▒yorum. ├çaresizim. ├ľfkeliyim.

Mevlam yard─▒mc─▒m─▒z olsun in┼čallah ├žok ge├žmi┼č olsun

• Evet hocam iki testte negatif bug├╝n bir numune daha alm─▒┼člar ve verdikleri ila├žlar─▒ azaltm─▒┼člar

Son numunenin sonucuna g├Âre yar─▒n veya ├çar┼čamba taburcu edecekler in┼čallah.

├çok sevindim karde┼č izmitli bir hem┼čerin olarak , Rabbim ac─▒lar─▒n─▒ g├Âstermesin b├╝y├╝klerimizin,Kocaeli olarak vaka say─▒s─▒nda ├žok ilerdeyiz,yerel bas─▒na konu┼čmu┼č Kocaeli valisi , ayr─▒ca derince e─čitim ara┼čt─▒rma ve seka devlette ├žal─▒┼čan arkada┼člarda vaka art─▒┼člar─▒n─▒n h─▒zl─▒ old─čunu ifade ediyorlar