­čÜĹ Coronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu // #EvdeKal

• herkes kendine ak─▒ll─▒ olmu┼č, 3 dakikada neticeyi ├ž─▒karan test varm─▒┼č, marmara ara┼čt─▒rma hastanesinde poliklinikler gayet a├ž─▒k hizmet veriyor, bunlar tutsakm─▒┼č, demek ki corona ┼č├╝phesiyle gitmi┼čsin. bekleyeceksin demek ki, g├Ârevlinin i┼čine engel olan huzursuzluk ├ž─▒karan bu insanlarla ayn─▒ ortamda bile bulunmak vir├╝sten daha tehlikeli. bunu yayan ki┼či ne ama├žla payla┼čt─▒ bilmiyorum ama tersi etki yaratt─▒─č─▒ kesin. sa─čl─▒k ekiplerimizin yan─▒nday─▒m.

• Herkesin morale ihtiyac─▒ var herkes ekranda birbirine girmeye baya─č─▒ merakl─▒

Ne demi┼čler;

Kasap et derdinde koyun can derdinde

─░nan─▒n bir yak─▒n─▒n─▒zda b├Âyle bi durum geli┼čse d├╝nya umrunuzda olmuyor.

Annem ve babam ┼ču an hastanedeler. ─░la├ž tedavileri devam ediyor can─▒n─▒zdan can gidiyor ama siz bi┼čey yapam─▒yorsunuz. Yok o ├Âyle olsun yok bu b├Âyle olsun d├╝┼čmeyen bilmiyor maalesef.

• herkes kendine ak─▒ll─▒ olmu┼č, 3 dakikada neticeyi ├ž─▒karan test varm─▒┼č, marmara ara┼čt─▒rma hastanesinde poliklinikler gayet a├ž─▒k hizmet veriyor, bunlar tutsakm─▒┼č, demek ki corona ┼č├╝phesiyle gitmi┼čsin. bekleyeceksin demek ki, g├Ârevlinin i┼čine engel olan huzursuzluk ├ž─▒karan bu insanlarla ayn─▒ ortamda bile bulunmak vir├╝sten daha tehlikeli. bunu yayan ki┼či ne ama├žla payla┼čt─▒ bilmiyorum ama tersi etki yaratt─▒─č─▒ kesin. sa─čl─▒k ekiplerimizin yan─▒nday─▒m.

Aynen en buyuk sorunu saglik calisanlari yasiyor. Herkes kendine test yapilsin istiyor. Bu nedenle hastaneye basvuruyor. Bu yogunluk virusun daha hizli yayilmasina neden oluyor.

• Ate┼č Hoca kadar iyi kapli ve insanlar─▒n fikirlerine a┼č─▒r─▒ derecede sayg─▒l─▒ bir profes├Âr g├Ârmedim.Hi├žbir kibir ve ego'su yok a├ž─▒kcasi t─▒p alan─▒nda idol├╝md├╝r kendisi...Devlet'in baz─▒ konulardaki eksiklerini bilim kuruluna y├╝klemeyi sa├žma buluyorum hocam─▒z da diyor zaten biz gerekli ├Âneriyi yapar─▒z karar─▒ valilikler veya h├╝k├╝met alacakt─▒r diye.Derslerden dolay─▒ program─▒ yeni a├žma f─▒rsat─▒ buldum ┼čimdilik Ate┼č Hoca'n─▒n teke tek soru kabul etti─či bir ortam olu┼čmu┼č san─▒r─▒m^^ Bakal─▒m biraz izleyelim.

• karantinadaki baz─▒ umrecilerin testleri pozitif ├ž─▒k─▒nca umrecilerin bug├╝n dolan karantina s├╝releri uzat─▒lm─▒┼č benimde en merak etti─čim konulardan biriside umre ve yurtd─▒┼č─▒ndan gelip direk karantinaya al─▒n─▒p pozitif say─▒s─▒ ka├ž bunu ├žok merak ediyorum

• karantinadaki baz─▒ umrecilerin testleri pozitif ├ž─▒k─▒nca umrecilerin bug├╝n dolan karantina s├╝releri uzat─▒lm─▒┼č benimde en merak etti─čim konulardan biriside umre ve yurtd─▒┼č─▒ndan gelip direk karantinaya al─▒n─▒p pozitif say─▒s─▒ ka├ž bunu ├žok merak ediyorum

Bide oraya gelene kadar virus yokken karantinada o yurtta bulastiysa ozman is ├ž─▒─čr─▒ndan cikar.

• Serdar Sava┼č'da g├╝zel konu┼čtu bak rica ederek olmaz bu engelleme olay─▒.14 g├╝n d─▒┼čar─▒ ├ž─▒kmamay─▒ rica ederek engelleyemeyiz bu salg─▒n─▒.

• Dr. Serdar Sava┼č─▒ Tebrik Ediyorum Pat─▒r Pat─▒r Konu┼čuyor Ozellikle Sosyal Devlet ile Alakal─▒ Konu┼čmas─▒n─▒ ├çok Be─čendim

• ates karada ayni seyi soyluyor ama yukarisi sokaga cikma yasagini uygulamiyor. hatta top artik valilerde siz yapin demeye getiriyor.

• ates karada ayni seyi soyluyor ama yukarisi sokaga cikma yasagini uygulamiyor. hatta top artik valilerde siz yapin demeye getiriyor.

h├╝k├╝metin yapamad─▒─č─▒n─▒ vali nas─▒l yaps─▒n hocam ?

• Ate┼č Hoca'n─▒n bir su├žu yok adam 7/24 i┼čini yap─▒yor biz bilim kurulu olarak ├Ânerimizi sunuyoruz karar h├╝k├╝metin diyor zaten adam..Dr.Serdar beyi bu konuda yanl─▒┼č buluyorum.Soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒n─▒ bilim kurulu getirmiyor sonu├žta...