­čÜĹ Coronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu // #EvdeKal

• 2020 ┼čampiyonas─▒ seneye al─▒nd─▒

Teyit var m─▒ ? Ben g├Âremedim haberini.

Bir g├Ân├╝ll├╝n├╝n y├╝re─činden daha g├╝├žl├╝ bir y├╝rek yoktur.

• Burada yaz─▒lan─▒ okumadan yazmayal─▒m defalarca ayn─▒ ┼čey kar┼č─▒m─▒za ├ž─▒kmas─▒n l├╝tfen. Sosyal medya ayr─▒ buras─▒ ayr─▒ kals─▒n.

Bir g├Ân├╝ll├╝n├╝n y├╝re─činden daha g├╝├žl├╝ bir y├╝rek yoktur.

• Teyit var m─▒ ? Ben g├Âremedim haberini.

• Kanada Ba┼čbakan─▒ Justin Trudeau'nun e┼či Sophie Trudeau'ya yap─▒lan corona vir├╝s testi pozitif ├ž─▒kt─▒

• Kanada Ba┼čbakan─▒ Justin Trudeau'nun e┼či Sophie Trudeau'ya yap─▒lan corona vir├╝s testi pozitif ├ž─▒kt─▒

:huh::huh:

Ingiltere'den yak─▒n zamanda d├Ânm├╝┼člerdi, oradan bula┼čt─▒─č─▒ d├╝┼č├╝n├╝l├╝yor. Ve bu adamlar hala premier ligi tatil etsek mi etmesek mi diye d├╝┼č├╝n├╝yor...

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• D├ťN AK┼×AM sonu├žlanan test, ├╝z├╝c├╝ bir ├Âng├Âr├╝y├╝ do─črulad─▒. Bir hastam─▒z daha var. ─░lk hastam─▒z─▒n, tan─▒ konur konmaz takibe al─▒nan ├ževresindendir. Vir├╝s├╝n olas─▒ yay─▒l─▒m─▒n─▒ bu s─▒n─▒rlar i├žinde tutabilmek i├žin gerekli tedbirlere ba┼čvurduk. Sorunun ├╝stesinden birlikte gelece─čiz.

• benim bi sorum var asl─▒nda d├╝┼č├╝nce 31 aral─▒k da ├žin bu virusu bildirmeden evvel veya ├╝lke olarak cidiiye ald─▒─č─▒m─▒z─▒ ocak sonundan evvel ├╝lkemize bu vir├╝s├╝n gelip bir├žok ki┼čiye bula┼čm─▒┼č olma olsa─▒l─▒─č─▒ yokmu.

medyada bile ├ž─▒kan bu sene etraf─▒m─▒zda dola┼čan tamda coronavir├╝se benzeyen bir salg─▒n oldu ├╝lkemizde

• benim bi sorum var asl─▒nda d├╝┼č├╝nce 31 aral─▒k da ├žin bu virusu bildirmeden evvel veya ├╝lke olarak cidiiye ald─▒─č─▒m─▒z─▒ ocak sonundan evvel ├╝lkemize bu vir├╝s├╝n gelip bir├žok ki┼čiye bula┼čm─▒┼č olma olsa─▒l─▒─č─▒ yokmu.

medyada bile ├ž─▒kan bu sene etraf─▒m─▒zda dola┼čan tamda coronavir├╝se benzeyen bir salg─▒n oldu ├╝lkemizde

├ľyle olsa bu kadar test negatif ├ž─▒kmazd─▒ bence. Y├╝zlerce test hep negatif ├ž─▒kt─▒.

├ľl├╝mler olurdu kimse saklayamaz ki.

• Oradan sirkeyi kald─▒rabilirsiniz, alkoll├╝ y├╝zey dezenfektan─▒ veya ├žama┼č─▒r suyu kullanman─▒z gerekiyor. Ama halk sa─čl─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n├╝z i├žin tebrik ederim.

Te┼čekk├╝rler, zaten camasir suyu kullaniyoruz ona extra sirkeli ila├žl─▒ su kullanimimiz var.