­čÜĹ Coronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu // #EvdeKal

• Bug├╝n Zorlu AvmÔÇÖde 15/20 ki┼čilik bir grubun aras─▒ndan ge├žtim telefonda modellere bakarak y├╝r├╝rken ­čśÇ

Kafam─▒ kald─▒r─▒nca bir de ne g├Âreyim

Hepsi ├žekik g├Âzl├╝ bir turist kafilesi

Neyse ki y├╝zleri maskeliydi ve 3-5 saniyede geli┼čti hepsi

┼×imdi bunlar Japon muydu ├çinli mi bilemedim

Bir Japon ile ├çinliyi nas─▒l ay─▒rt edebiliriz, fikri olan var m─▒ ­čśŐ

• images?q=tbn%3AANd9GcSclXX-BC_Ho9SKRrq8_hqhQYZmnjF4BPoo0nE6pEuQxJ3dbkla

• 426 ├Âl├╝m olmu┼č. 2000'den fazla yeni vaka var deniyor.

EKLEME

D├╝n 1562 vaka bildirilmi┼č. Bug├╝n bu say─▒ 2143'e y├╝kselmi┼č.

EkKLEME

426 ├Âl├╝m, 19843 vaka.

─░fade ├Âzg├╝rl├╝─č├╝n├╝, yasalar tek ba┼č─▒na garanti edemez. Herkesin kendi d├╝┼č├╝ncesini, cezaland─▒rma olmaks─▒z─▒n a├ž─▒klayabilmesi i├žin toplumda ho┼čg├Âr├╝ mevcut olmal─▒d─▒r.
    Albert Einstein

Edited 3 times, last by CrossBench ().

• 426 ├Âl├╝m olmu┼č. 2000'den fazla yeni vaka var deniyor.

EKLEME

D├╝n 1562 vaka bildirilmi┼č. Bug├╝n bu say─▒ 2143'e y├╝kselmi┼č.

Su 1 hafta i├žinde ├Âl├╝m ve vaka say─▒s─▒n─▒n tavan yapaca─č─▒n─▒ s├Âyl├╝yorlard─▒ zaten . Ben pek ┼ča┼č─▒rmad─▒m

• Daha gece olmad─▒, raporlar gelmedi ama g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla 3000'den fazla yeni vaka ve 64 ├Âl├╝m var deniyor.

Bel├žika'da ilk vaka ortaya ├ž─▒km─▒┼č. Tayland ve Singapur'da da 6 yeni vaka ortaya ├ž─▒km─▒┼č.

Bu arada Hong Kong'da da ilk ├Âl├╝m ger├žekle┼čmi┼č. Bu ayr─▒nt─▒y─▒ ka├ž─▒rm─▒┼č─▒m.

─░fade ├Âzg├╝rl├╝─č├╝n├╝, yasalar tek ba┼č─▒na garanti edemez. Herkesin kendi d├╝┼č├╝ncesini, cezaland─▒rma olmaks─▒z─▒n a├ž─▒klayabilmesi i├žin toplumda ho┼čg├Âr├╝ mevcut olmal─▒d─▒r.
    Albert Einstein

Edited once, last by CrossBench ().

• 24516 vaka say─▒s─▒ 493 ├Âl├╝ 906 kurtulan say─▒s─▒

m├╝┼čahede alt─▒na al─▒nanlar 185.555

wuhan'da 3 bina ge├žici hastaneye d├Ân├╝┼čt├╝r├╝lm├╝┼č.

• %20'lere ├ž─▒kt─▒ yine g├╝nl├╝k vir├╝s yay─▒lma h─▒z─▒. ├çok diren├žli.

100 bin kritik s─▒n─▒r. 100 bini ge├žerse hem k├╝resel pandemiye d├Ân├╝┼č├╝r hemde kontrol alt─▒na al─▒nmas─▒ g├╝├žle┼čir.

• %20'lere ├ž─▒kt─▒ yine g├╝nl├╝k vir├╝s yay─▒lma h─▒z─▒. ├çok diren├žli.

Birde yeni bir yay─▒lma yolu ke┼čfedilmi┼č yeni. Bel├žika┬┤da ki g├Âr├╝len vakadan sonra onu tespit etmi┼čler. Ama nas─▒l oldu─čunu hat─▒rlam─▒yorum.

• silahla dolasanlar polis sanirim ve bana garip gelmedi silahlarin koruyucu kiyafet disinda olmasi. Sonucta bir olay aninda silahina ulasabilir durumda olmali her zaman.