🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Amirim sokağa çıkma yasağı olan adam beyaz peynir, ekmek, bir de rakı istedi napalım?:D:D

Amir: Buzda götürün buzda^^^^

Sesli güldüm:)

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

Einmal editiert, zuletzt von Berkay34 ()

• Bazı uygulamaları birazcık yanlış anlama gibi kabiliyetimiz var sanki=O

• Ep 1 691 829 B1

2003 yilinda patenti alinmis bir virüs bu coronavirus. Aşısı da kizamik aşısı ile ayni bu yüzden cocuklarda virus etkili olmuyor. Ileride fransiz pasteur labaratuarindan cikacak aşı. Fransiz ve çin ortak yapimi gibi.

Resmi siteden gjrip yukaridaki patent numarasini girin ve bakin . 300 sayfalik bir aciklamasi var. Eger izin verilirse burada onunla ilgili bir video paylasirim.

• Ep 1 691 829 B1

2003 yilinda patenti alinmis bir virüs bu coronavirus. Aşısı da kizamik aşısı ile ayni bu yüzden cocuklarda virus etkili olmuyor. Ileride fransiz pasteur labaratuarindan cikacak aşı. Fransiz ve çin ortak yapimi gibi.

Resmi siteden gjrip yukaridaki patent numarasini girin ve bakin . 300 sayfalik bir aciklamasi var. Eger izin verilirse burada onunla ilgili bir video paylasirim.

Bu videoyu baştan sona izledim orada sanki normal daha önce çıkan covid ten bahsediyor ilk virüsün aşısı kızamık aşısına benzermiş ama şimdiki yeni olduğu için aşı işe yaramıyormuş diye açıklama var Louis pasteur kliniğinden video ile ilgili bir sürü komplo teorisi okudum kafam karıştı:/

• ▪️İsrail'de bir bebekte Coronavirüs enfekte olduğu açıklandı.

▪️Bebeğin corona virüsünü bir sağlıkçıdan aldığı tespit edildi. Sağlıkçıyla temas eden 3003 sağlık çalışanı karantinaya alındı, 42'sinde Corona Virüs tespit edildi.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Bu videoyu baştan sona izledim orada sanki normal daha önce çıkan covid ten bahsediyor ilk virüsün aşısı kızamık aşısına benzermiş ama şimdiki yeni olduğu için aşı işe yaramıyormuş diye açıklama var Louis pasteur kliniğinden video ile ilgili bir sürü komplo teorisi okudum kafam karıştı:/

Ben bunun yapay bir virüs olduguna inaniyorum en basindan beri. Bu yuzden iddalarin gercek olduguna inanmak istiyorum.

• Ben bunun yapay bir virüs olduguna inaniyorum en basindan beri. Bu yuzden iddalarin gercek olduguna inanmak istiyorum.

Bende kesinlikle laboratuvar virüsü diye düşünüyorum öyle yarasa yıllanla tüm dünya etkilendi pek mantıklı değil şu devirde onca teknoloji varken virüsün dizilimi çözülemiyor mantığım pek almıyor benim de

• Ep 1 691 829 B1

izledim ben 2003 sars bahsediyor insan eli ile yapılmış diyor tartışılır..

• Az önce bir profesör (adını unuttum) ilk vaka Avrupa'dan geldi ve bilgi de teyit edilmiş bilgi dedi

Zaten ilk vaka 54 yaşında erkek kapalı çarşı kuyumcu esnafı İtalya'da fuara katılmış. Bu bilenen bilgi baya. Umre ile alakası ne anlamadım.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Fransa'da koronavirüse yakalanan Türk vatandaşlarından 9'u hayatını kaybederken, 10'unun durumu kritik ve yoğun bakımda tedavi görüyor. Fransa’da toplam 42 Türk vatandaşı koronavirüs tedavisi görüyor. (İHA)

• Zaten ilk vaka 54 yaşında erkek kapalı çarşı kuyumcu esnafı İtalya'da fuara katılmış. Bu bilenen bilgi baya. Umre ile alakası ne anlamadım.

Nasıl bir alaka aradınız bilmiyorum ama o getirdi bu getirdi umreci getirdi turist getirdi artık önemi kalmadı başka ülkelere umreciler gitmedi ama dünyaya yayıldı bu saatten sonra nasıl korunuruz nasıl hasta olanlar tedavi olur ona baksak daha iyi olur sanki.