🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Dün ikiz bebeklerim dünya ya geldi hastanede çok sıkı kurallar uygulanıyor bir an önce eve gitmek istiyoruz ama hergün hastaneye gelicem bebeklerden biri yoğun bakımda dualarınıza ihtiyacım var

• Dün ikiz bebeklerim dünya ya geldi hastanede çok sıkı kurallar uygulanıyor bir an önce eve gitmek istiyoruz ama hergün hastaneye gelicem bebeklerden biri yoğun bakımda dualarınıza ihtiyacım var

rabbim bağışlasın yar ve yardımcın olsun inşallah sağlına kavuşması dileği ile

öncelikle tebrik ediyorum Rabbim biran önce yavrularınız ile birlikte evinize dönmeyi sağlıklı mutlu bir ömür geçirmeyi nasip etsin

• Kişisel verileri koruma kanunu var. Aile hekimi benim nereye seyahat ettiğimi bilemez. İyi yazmış abla ama sallamış

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Sokağa çıkma yasağından önce maskesiz çıkılmama yasağı gelmesi lazım dün de söylediğim gibi maske takmak sizi hastalıktan korumaz ancak bulaştırma olasılığınızı %80-%90 oranında azaltır.Güney Kore halkı bunu uyguladı ve hastalığı bi anda bitirdi hiçbir mekana maskesiz girişe izin verilmedi.Gerekirse polisler de sokağa çıkıp maske bulundurmayanlara cezai işlem uygulamalı..

• Ülkemiz nasıl önlem aldı buyrun!!065fe7a55ff7146aaf4feab.png

Önlem evet ama eksik bir önlem değer doğruysa.Halk sağlığını, yurt dışından gelipte karantinaya alınmayan birinin vicdanına bırakmış oluyoruz "dışarı çıkmadım" diye yalan söylemek çok zor değil.Devlet tüm yurtdışı gelenleri 14 gün karantinaya bizzat kendisi almalı. "14 gün kuralı" maalesef işlemedi ve işlemez bizde.

Tebrikler hos geldi bebisler dunyaya ailesine devletine hayirli evlatlar olsunRabbim acisini gostermesin acil sifalar dilerim dualarimiz minigimizle beraber

Allah analı babalı büyütsün hocam umarım hiçbir sıkıntı çekmezsiniz bu lanet virus yüzünden.

Vatana Millete Hayırlı Olsun.İnş Güzel Bir Şekilde evinize gelir.Yüzünüzü Güldürür!!

Hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün, vatanına ailesine hayırlı evlatlar olsunlar. Dualarımız bebeklerinizle, Allah şifa versin en kısa zamanda..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Sokağa çıkma yasağından önce maskesiz çıkılmama yasağı gelmesi lazım dün de söylediğim gibi maske takmak sizi hastalıktan korumaz ancak bulaştırma olasılığınızı %80-%90 oranında azaltır.Güney Kore halkı bunu uyguladı ve hastalığı bi anda bitirdi hiçbir mekana maskesiz girişe izin verilmedi.Gerekirse polisler de sokağa çıkıp maske bulundurmayanlara cezai işlem uygulamalı..

Bunun tek bir uygulanma ihtimali var, devletin ücretsiz dağıtması. Ben şu an bir vatandaş olarak maskeye ulaşamıyorum, sorduğum eczaneler artık gülüyor; maske mi kaldı diye. Yok yani bulunmuyor. Internette kutusu 200-300 lira, alabilen alsın. O yüzden ulaşılabilir olmadığı sürece maskesiz gezmek ancak hayal olarak kalır.

Tepkim şahsınıza değil bu arada, yanlış anlamayın lütfen.

Bara döda fiskar följer strömmen...

Einmal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• Bunun tek bir uygulanma ihtimali var, devletin ücretsiz dağıtması. Ben şu an bir vatandaş olarak maskeye ulaşamıyorum, sorduğum eczaneler artık gülüyor; maske mi kaldı diye. Yok yani bulunmuyor. Internette kutusu 200-300 lira, alabilen alsın. O yüzden ulaşılabilir olmadığı sürece maskesiz gezmek ancak hayal olarak kalır.

Maske bulunmuyor cidden, olaylar ilk çıktığında(Ocak ayında) almıştım bende kutusu 15 liraydı şaka gibi şuan 300 lira.

• Bu işin tek çözümü var maske devlet tarafından bedavaya dağıtılacak, böylelikle hem koruma sağlatacaksın hemde kutusunu 300 liraya satan vatan hainlerinin elinde patlayacak

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bunun tek bir uygulanma ihtimali var, devletin ücretsiz dağıtması. Ben şu an bir vatandaş olarak maskeye ulaşamıyorum, sorduğum eczaneler artık gülüyor; maske mi kaldı diye. Yok yani bulunmuyor. Internette kutusu 200-300 lira, alabilen alsın. O yüzden ulaşılabilir olmadığı sürece maskesiz gezmek ancak hayal olarak kalır.

Tepkim şahsınıza değil bu arada, yanlış anlamayın lütfen.

Estagfirullah üstad,dediğin doğru maskesi bulunmayanlara devletin dağıtması lazım ya da makul bir fiyattan satılabilir.Ancak acilen ekstra bir şeyler yapılmalı yoksa bu artış hızıyla hiç iyi yerlere varamayız.Ayrıca bence en baştan kendimzi Italya ile kıyaslamak yerine Güney Kore,Çin gibi hastalığa direnmede ciddi başarılar göstermiş devletlerle kıyaslamalı ve bu devletleri örnek almalıyız..