🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • burda asıl önemli olan bu hastaların nerde olduğu değil bana göre dışarı çıkan herkes hasta olabilir hastaların nerde olduğunu aramaya çaba göstermek yerine hasta olmamaya çaba gösterelim böyle daha iyi olur emin olun

• Bugün zorunlu işlem için bankaya gittim. Banka kapıları kapalı müşterileri iki iki alıyorlardı içeri. Güvenlik arkadaş da maske ve eldiven takmış vatandaşın teki ortalığı yıktı siz bize hasta muamelesi yapamazsınız diyor ben hasta değilim siz bana bu muameleyi yapamazsınız ben müşteriyim bu bankaya girerim diyo . Sizi şikayet edeceğim diye çalışanlara çemkirdi durdu. Bazı insanlar gerçekten boşvermişliğin dibini yaşıyorlar maalesef.

Ben de bankada çalışıyorum, bugün öğleden sonra insanları dışarda bekletip tek tek içeri aldık, yabancı müşteriler(ki toplam müşterilerin %75'ni oluşturuyor) 'den pasaport getirmelerini istedik, ülkeye giriş çıkış tarihlerini görmek için ve son 14 gün içinde bir seyahati olmuşsa bankaya almamak için. Sonra ordan bir kadın çıktı, bu kış günü bizi niye soğukta bekletiyorsunuz vs. diye söylendi. Bizim halk maalesef cahil, şubenin içi hınca hınç dolu olunca hem müşterilere hem bize zarar ama bunu anlayacak kafa yok bazılarında maalesef.

• Açıklama Yapacağı Duyumu Yok.Haberlerdede Çıkmadı.Yüksek İhtiml Yine Twitter'danAçıklar!!

1-) Yazım kurallarına uyunuz

2-) Bu süreci en iyi yönetenlerden biride sağlık bakanı, ne bekliyorsunuz her gün kamera karşısına mı geçsin??????? Adamın dün gözleri kan çanağı olmuş belli ki uykusuz ve yorgun, bırakın da her gün size canlı açıklama yapmasın..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Haatalığın sıkıntısı ölüm oranı değil çok sinsi bir hastalık özellikle 50 yaşın altında normal grip gibi gözüktüğü için farketmeden yüzlerce insana bulaştırabiliyorsun en kötüsü de insanların ölürken yanlarında sevdiklerinin olmayışı yalnız başına hastane koridorunda ölüyorlar zaten bu kadar yaygara olmasının sebebi bulaşıcılığı hemen her temasta bulaşabiliyor ve belli etmiyor bulaştığı kişiyi her ne kadar felaket tellalığı olsa da ilacı bulunana kadar belki de milyonlarca insan enfekte olacak yüzbinlerce de ölecektir tüm dünya düzeni değişti artık yeni bir devir başlayacak belki de

• Bu arada tek ben mi farkettim bilmiyorum ama sağlık bakanı türk halkına sinirli gibi baya umursamazlığımızdan dolayı haklı adam da halen halkın yarısı bilinçsiz millet birbirine tükürüyor hasta etmek için

• 1-) Yazım kurallarına uyunuz

2-) Bu süreci en iyi yönetenlerden biride sağlık bakanı, ne bekliyorsunuz her gün kamera karşısına mı geçsin??????? Adamın dün gözleri kan çanağı olmuş belli ki uykusuz ve yorgun, bırakın da her gün size canlı açıklama yapmasın..

Yanlış Anlaşıldıysam Özür Dilerim.Bakanımızı Kötülemek Gibi Bir Açıklama Değil Bu.Sadece Twitterdan Açıklayacak diye haber verdim.Haberlere Düşer ya Hani Açıklama Yapacağı Öyle bir Haber yapılmadı.Sadece Bilgi amaçlı.Bakanımızı Süreci Güzel yönettiğini herfisatta söylerim! Yeniden Özür Dilerim!!!

• Bu arada tek ben mi farkettim bilmiyorum ama sağlık bakanı türk halkına sinirli gibi baya umursamazlığımızdan dolayı haklı adam da halen halkın yarısı bilinçsiz millet birbirine tükürüyor hasta etmek için

Güya temiz bir milletiz diyorlar işte.Ülkenin 3 te 1 i pisliğin önde gideni daha fazla şeyler söyleyleyeceğim ama neyse.

• Çin'de toplam vaka sayısı 80.881, İtalya'da toplam vaka sayısı 31.506

Çin'de toplam ölü sayısı 3.226, İtalya'da toplam ölü sayısı 2.503

• İtalya işi çok zor. Daha çok kişi öleceğe benziyor. Peki sır gibi saklanıyor. Türkiyede şuan hangi illerde vaka var. Yakını tanıdığı olan var mı. Akıllarda ki soru bu.