🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Dün uyardım, "oradan duydum akrabam orda çalışıyor kesin onaylı vaka var"diye mesaj atanların mesajlarını sileceğim, devamı halinde konudan yasaklayacağım.Onaysız teyitsiz mesajları atıp panik yaratmayın.

• Arkadaşlar şu yazıyı anlamadım

23 Mart tarihi itibariyle uzaktan eğitim yöntemiyle ve televizyon kanalından eğitimlerine devam edeceklerdir.

1 hafta tatil değilmi neden 23 sonra uzaktan eğitim nasıl olucak zaten 1 hafta tatil diyor çözemedim merak ettik de

23 Mart tarihi itibariyle uzaktan eğitim yöntemiyle ve televizyon kanalından eğitimlerine devam edeceklerdir.

1 hafta tatil değilmi neden 23 sonra uzaktan eğitim nasıl olucak zaten 1 hafta tatil diyor çözemedim merak ettik de

Okula Gidilmeyecek.O Tarihten İtibaren Bir Sistemle Eğitim Verilecek.20:30 da Açıklamayı Dinle

1 Hafta tatil ardından nisan başına kadar uzaktan eğitim alacaksınız sonrasında ikinci bir emre kadar yine tatil yani şu anda nisan başına kadar tatildesiniz sonrasında da duruma göre açıklama yapılacakmış.

• bazı arkadaşlar maçların seyircisiz oynanmasıyla ilgili şampiyonluktan bahsetmişler ben bu kararı tıpki okul tatilinde olduğu gibi tam yerinde buluyorum sağlığın o yada bu takımın şampiyonluğundan daha kıymetli daha değerli olduğunu unutmamız gerekli sanırım. Ayrıca sadece alamanyanın bugün 500ün üzerinde yeni vaka açıkladığını artık durumun kontrol edilemez hale geldiğinide unutmayalım. Avrupanın özellikle almanya isviçre hollanda fransa belçika gibi ülkelerde soydaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu gerçeğinide unutmadan salgının ülkemize çok buluşmaması için gereken her türlü tedbiri desteklemeliyiz. Emin olun avrupa salgının yayılma hızı bu şekilde devam ederse bırakın maçları sokağa bile çıkmayı yasaklayabilirler. Ben alınacak her türlü mantıklı tedbir için devletimizi destekliyorum. Umarım avrupanın durumuna düşmeden bu lanetten kurtuluruz. Herkese sağlıklı günler diliyorum

• Okula Gidilmeyecek.O Tarihten İtibaren Bir Sistemle Eğitim Verilecek.20:30 da Açıklamayı Dinle

1 Hafta tatil ardından nisan başına kadar uzaktan eğitim alacaksınız ardından ikinci bir emre kadar yine tatil yani şu anda nisan başına kadar tatildesiniz sonrasında da duruma göre açıklama yapılacakmış.

Teşekkürler arkadaşlar merak ettim öğrenci değilim ama mantığı şimdi anladım

Hayırlı akşamlar

• Ben de kütüphanede çalışan birisiyim ve bu sene üniversite sınavına gireceğim. Boşuna sağlığımızdan olmaya gerek yok.Herkes otursun evinde çalışsın. Hoş MEB'de büyük topluluklar olduğu için okulları tatil etti.

• Benim gibi merak edenler için YÖK şöyle demiş. "Üniversitelerdeki akademik ve idari personele tatil yok. Virüsün ülkemizdeki seyrine göre bu konu tekrar ele alınacak."

BORN IN WINTER

• Ben de kütüphanede çalışan birisiyim ve bu sene üniversite sınavına gireceğim. Boşuna sağlığımızdan olmaya gerek yok.Herkes otursun evinde çalışsın. Hoş MEB'de büyük topluluklar olduğu için okulları tatil etti.

Evde ortamım yok kötü oldu benim için

• Yurtdışı giriş çıkışları durmadığı sürece hiç bir tedbir işe yaramaz. Haberde gördüm kadın yeni gelmiş dolaşıyor istanbul da. Termal kamera hikaye kuluçka süresi dolmadan.