İç Anadolu Raporlar - Yorumlar

 • Herkese güzel bir sezon duası ile arkadaşlar. Bu kış geçen seneyi aratmayacak İnşallah. 20 eylülden itibaren Konya civarı güzel yağmurlar var. Havada kendini hissettirecek şekilde soğumaya başlıyor. Birde pastırma yazını atlatırsak, sezonu açmış olacağız. Hadi toplanın artık

 • İç Anadolu’nun Doğusunda Yerel Kuvvetli Yağışlara Dikkat!


  Beklenen Hadise

  Gökgürültülü Sağanak Yağış


  Beklendiği Yer

  Yapılan son değerlendirmelere göre; yarın (Perşembe) öğle saatlerinden sonra İç Anadolu’nun doğusunda görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, Sivas çevreleri ile Kayseri’nin kuzey ve doğu, Yozgat’ın doğu ve Tokat’ın güney ve doğu ilçelerinde yerel kuvvetli (21-50 kg/m2) olması beklendiğinden ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

 • Nigde camardi bugun dolu yagisina maruz kaldı ne yazikki.

  Yarin konya nin dogu kesimleri kayseri nevşehir niğde civarinda yerel olarak kuvvetli yağış olacak.
  23 une yagislar daha cok kuzey dogu kesimlerde olacak.kuzeydoguda yuksek kesimlerde(1800 1900 rakim üstü)kar yağışı olacak.

  Kış için suan icin veriler cok parlak değil ama kasim olmadan konusmak bence erken.

  Ama 2001 vari bi kış olabilir.2001 den farkli ekstra durumlar olusabilir onuda tahmin etmek olamaz zaten.ama.gecen seneki o rekor yagislarin olmayacağını düşünüyorum. Bahar ayina daha güzel şeyler gorebiliriz

 • External Content twitter.com
  Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
  Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.