Formula 1'e Dair Her Şey [Formula 1 Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • azima ne gelirse soyleyebilirim ama burasi yeri degil sadece Aadam sc ile yaris kazandi yaziklar olsun nerde Adalet nerde kiran kirana yaris bedava yaris verdiler yine yazik yazik spor izliyoruz saniyoruz

• azima ne gelirse soyleyebilirim ama burasi yeri degil sadece Aadam sc ile yaris kazandi yaziklar olsun nerde Adalet nerde kiran kirana yaris bedava yaris verdiler yine yazik yazik spor izliyoruz saniyoruz

Aynen ondan önceki kararlar hiç olmadı görmüyoruz

• Ne yarıştı ama ya. Elektrikler kesildi bir ara neyse ki çabuk geldi. Anamla beraber izliyorum. Kurban olduğum anam dedi ki Yusuf hangisi kazansın ben de Maxı gösterdim aha bu kazansın dedim. Kadın resmen dua etti :)) Müslüman sanmış ben öyle diyince. Ama dua tuttu galiba 😂

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Çok ağır karardı arada 4-5 tane araba var 1 arabayı geçmek 0.3-0.5 sn sürüyor ve arabalar çekildi bi de son turda başlattılar bence bu yarışta kazanmayı haketmedi Lewis 40 turluk lastikle eşit götürüyordu .

Adalet olsa verstappen geçen hafta şampiyonluğu ilan etmişti zaten. Geçen hafta Hamilton dışarı itti verstappen daha içten bir dıştan geçti yerini verdi. Bugün Hamilton dıştan kendine fark açtı yerini vermedi. Üstüne güvenlik aracı ile turu bitirdiler 1 tur bıraktılar. Tur yiyen araçlar yol vermesin dediler yine hamilton'a yarayan bir durum. Bugün ve geçen hafta şampiyon olsun diye çok kollandı ama olamadı şükür. Adalet yerini buldu. FIA'ya rağmen.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Adalet olsa verstappen geçen hafta şampiyonluğu ilan etmişti zaten. Geçen hafta Hamilton dışarı itti verstappen daha içten bir dıştan geçti yerini verdi. Bugün Hamilton dıştan kendine fark açtı yerini vermedi. Üstüne güvenlik aracı ile turu bitirdiler 1 tur bıraktılar. Tur yiyen araçlar yol vermesin dediler yine hamilton'a yarayan bir durum. Bugün ve geçen hafta şampiyon olsun diye çok kollandı ama olamadı şükür. Adalet yerini buldu. FIA'ya rağmen.

Hamilton yerini verse bile Hamilton 1 tur sonra geçecekti ama pite almamaları çok saçmaydı ama yine de Max haketti

• Max'ın kazanmasına çok sevindim ama o kaza olmayıp güvenlik aracı girmeseydi o fark kapanacak gibi değildi. Güvenlik aracı girince yarışın sanki sıfırdan başlaması ne alaka anlamadım. İlginç kurallar var bu sporda.

• Max'ın kazanmasına çok sevindim ama o kaza olmayıp güvenlik aracı girmeseydi o fark kapanacak gibi değildi. Güvenlik aracı girince yarışın sanki sıfırdan başlaması ne alaka anlamadım. İlginç kurallar var bu sporda.

Güvenlik aracıyla atılan turlarında tur sayılması da bence saçma. Güvenlik aracıyla bitirilseydi belki bitmese hamilton bir kaza yapacaktı, veya lastiği patlayacaktı. Lewis aracın arkasında şampiyon olsa bence yine haksızlık olurdu

• Herkesin adaleti şaşar ama yüce Allah'in ki şaşmaz. Sezon boyunca haksız kararlarla avantaji elinde tutan mercedes yarışı son sirada bitirecek latifi sebebiyle max'a verdi şampiyonluğu. Bu sampiyonluk Sonuna kadar Max'in hakkıydı...oyle de oldu...tebrikler max fanları.

• Tamamen mercedes pit ekibine yazar bence. Bu kadar Mercedes pisti olan bir yerde, arabanın son zamanlardaki büyük dominasyonuna rağmen ilk sarıda içeri almayarak sampiyonlugu verdiler.

Max ise müthiş bir performans koydu. 3 kere Dnf kalmasına rağmen şampiyonluk.

• Hayatımda izlediğim en heyecanlı f1 yarışıydı muazzamdı.. yalnız perezin hamiltona yaptığı o savunma neydi öyle be yarışın en heyecanlı kısmıydı bence. Verstappen başta yaşadığı saçmalığa rağmen kazandı ilahi adalet işte hakkıyla aldı şampiyonluğu

• Hayatımda izlediğim en heyecanlı f1 yarışıydı muazzamdı.. yalnız perezin hamiltona yaptığı o savunma neydi öyle be yarışın en heyecanlı kısmıydı bence. Verstappen başta yaşadığı saçmalığa rağmen kazandı ilahi adalet işte hakkıyla aldı şampiyonluğu

Kesinlikle bu adam çok iyi savunuyor Türkiye'de de aynısını yaptı ama bu sefer farklı bir seviyede savundu 2 turda 6.5 saniye kaybettirdi Hamilton'a yarım tur daha tutabilseydi Max gelmişti arkasına.