İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Bilimsel verileri bir kenara atıp her kış dedemi oturur tekrar tekrar eski kışları sorarım hepsini görmüş insan 1938 doğumlu kendisi 87 kisini oyle bir anlatirki bana olum mart ayina kadar yaz gibi yaşadık hic kimse beklemezdi oyle bir kisi ozamanlar nisan ayinda bile kar gordum ben der oyle bir yagdiki der mart ayinda 2 hafta hayat durma noktasina geldi resmen karlarin icinde kaldik tuneller actik der kendisi ozamanda nakliyeciyli kendi kamyonu vardi ulkenin heryerine nerden is alirsa oraya tasirdi bigunu antepdeydim dedi radyodan dinliyorum dedi marmara bolgesinde hayat durmus dedi yalova tarafina gelirken eskisehire zor ulastim derdi muhtari aradimda evdekilere gelemiyecegimi haber et demis ozaman telefon yok diyo kimsede bir muhtarda var ancak ona ulasabildim diyor ya daha anlatilcak okadar sey varki destan olur kitap olur burada sayfalar yetmez neden yazdim bu kadar seyi umudunu bir sisteme baglayan arkadaslara umudunu kaybedenlere bir sistem geldi tutmadi diyenlere kisi erken bitirenlere dereyi gormeden pacayi siyiranlara umutsuzluga kapilanlara umut olmak icin umudunuzu hic bir zaman yitirmeyin arkadaslar bu sebeplede gereksiz tartismayin kalp kirmayin bir gun oyle bir kis gelirde ozaman nedemek istedigimi dedemin bana nedemek istedigni anlamis olurum biraz uzun oldu fakat gercekten okumanizi tavsiye ederim bu yazimi gelecek elbet bir gun!!!!!

• Modeller daha sistemler verecekrir bence daha kis bitmedi yeni baliyo fragmanlari izledik artik film gosterime giriyo biraz sinerji biraz enerji bikac gune senlenir tekrar buralar forum cokmeye baslar yogunluk tan onceden soylesigin gibi tutugunuz takim yenilince bikac gun tum maclardan sogur izlemek takip etmek istemsin ama hafta gecer yeni mac baslicagina yakin hayatini zamani ni ona gore ayarlasin 22 sinden sonra yeni mac basliyo bence

• wildleo1907 hocamiz 24 subat sisyemi nekadar gucsuz gelirse 28şubat okadar güclü gelir diyor.

Efsane-Semih hocamizda 24 subatda ve aysonu olmak üzere birer sistem bekliyor ama Efsane-Semih hocamız enson(26ocak) azlağı 24subatda bekliyordu belki tahmini değismiştir.

cografyaciburak hocamizda aysonununda sistem bekliyor.

kısaca elimjzde 2tane bombagibi sistem var:hfyeni (29):

Şimdi

Şimdi 6 subat sistemide nekadar güçsüz oursa 8 şubat okadar güçlü olcak diyorduk

Ve sistemi doguya kaçırdık,simdi onumuzde de ayni sistem var gibi,bakalım busefer neler olcak.

(Umarım ikisinide güçlü bi sekilde alırız:))

• Yaklaşık 250 sayfadan son sayfaya ulaşabildim yaşanılanları görmek için. Bu sabah Ferhatpaşa'da yollar jilet gibiydi buz tutmuştu her yer araba,çatı ve yol kenarlarında karın büyük kısmı duruyordu rakımdan dolayı birikim olmuş.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.