İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• şu sebeple sordum önümüzdeki gelecek olan sistem veya sistemler için hangisini baz almak doğru olur...

Freemeteo hangi veriyi kullanıyorsa ona bakmak lazim:) freemeteo kusursuz bildi sistemi. 1 günlük hafif kar sonrası kuru soğuk demişti ve toplam kar yağışı ortalama 4 mm demişti:) sıcaklıkları da %100 bildiler.

• Sanki Nisan ayındayız bu model sayfasında niye paylaşım olmuyor öyleyse biz artık girmeyelim bu siteye böyle sorumsuzluk olmaz biz burda bi bu forumu takip ediyoruz mgm yi bile takmiyoruz o kadar güveniyoruz hava foruma ama kaç gündür doğru dürüst paylaşım yok sistem olsun olmasın sonuçta merak ediyoruz saygılar

• Forumda modellerin nerede olduğunu gösteren yer belli.Çok merak eden açar bakar.Gönüllü paylaşım yapılıyor.Sanki foruma para ödeniyor da bunun karşılığı alınmıyormuş gibi ifadeler çok yersiz.Herkesin forum dışında özel bir hayatı var.Hiç kimsenin model paylaşma sorumluluğu yok.Zaten model paylaşımı için forumu takip ediyorsanız bence takibi bırakınız...

• crohme tarayıcınıza adblock uygulamasını kurun reklamları görmeyin

Ama görülen reklamları günde 1-2 sefer tıklarsanız forum un faydasına olur bunu da göz ardı etmeyelim

• Ubeydullah'ınBabası ve icenow123 sistem gelsin gelmesin emek verdiler, veriyorlar peki siz ne yapıyorsunuz hadi paylaşımı geçtim beğenme sekmesine tıklamaktan dahi eriniyorsunuz, kaç kişi var forumda adamların aldığı beğeni sayısına bak! ha beğensem ne olur diye düşünüyor olabilirsiniz hemen cevabını vereyim; hiç olmazsa emeğimi takdir edenler var boşuna değil diye düşünür paylaşım yapan kişi. bu kadar bencil olmaya hakkımız yok. diğer bir husus da banlanma korkusuyla birşey yazamıyorum diyenler, canım kardeşim herkes hata yapabilir yeter ki kasıt olmasın. art niyet tanımadığın, huzuru bozmadığın sürece adamlar seni niye uçursun?

• İstiyen kışı bitirir istiyen devam eder ama görünen 22-24'e kadar ciddi bi sistem yok gibi bunu yavaş yavaş kabullenmeye başlasak iyi olur. Son hafatada ne olacağı meçhul Mart ilk hafta belki iyi geçebilir ama Mart ayı sonuçta ne kadar iyi geçebilirki eski senelere gitmiyorum çünkü onlar çok nadir oluyor. Kısacası çok umutlu olmayın derim sonra büyük hayal kırıklığı oluyor şansımıza ne çıkarsa artık.

• Karadenize gelen efsane ile bazı saçma fikirler umarım kapanmıştır atmosfer çözülen bir şey değil sistem gelecekse gelir efsane de bırakır efsane olmasa bile tatmin edecek yağışı bırakır bekleyip göreceğiz inşallah bizi mutlu edecek yağışları alırız