İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Hiç görmemekten iyi olmakla beraber geçen seneki sistemlerle aynı etkiyi yaptı ama geçen sene -9 la aldığımız sistemi şimdi -12-13 le alıyoruz yine de soğuk sıkıntısı çektik gece -0.1-0.3 civarındaydık biraz endişelendirmedi değil bu konu -13 te bile sıcaklık sıkıntı olacaksa kaç girmeli zaten kaç yılda bir giriyor -13 ler gündüz de komple artıdaydık ve mevcut örtü de eridi orası da cabası neyse artık önümüzde 3 hafta kaldı ona bakalım belki 2015 teki gibi 9-10 şubatta yaşanan fiyaskodan sonra aniden 17-18 şubat dek efsanesi gelir

Düşen bir çığda hiçbir kar tanesi kendisini olup bitenden sorumlu tutmaz

• Hiç görmemekten iyi olmakla beraber geçen seneki sistemlerle aynı etkiyi yaptı ama geçen sene -9 la aldığımız sistemi şimdi -12-13 le alıyoruz yine de soğuk sıkıntısı çektik gece -0.1-0.3 civarındaydık biraz endişelendirmedi değil bu konu -13 te bile sıcaklık sıkıntı olacaksa kaç girmeli zaten kaç yılda bir giriyor -13 ler gündüz de komple artıdaydık ve mevcut örtü de eridi orası da cabası neyse artık önümüzde 3 hafta kaldı ona bakalım belki 2015 teki gibi 9-10 şubatta yaşanan fiyaskodan sonra aniden 17-18 şubat dek efsanesi gelir

Geçen seneki sistem konumum adına çok iyiydi yağış süresi örtü açısından vs 23-24 şubat 2019 yanından geçemez bu sistem

• Konumum adına konuşuyorum dek söylentileri çıkınca tamam diyorum kafadan bitti. Al sana dek Kartal sahil. Al sana işte dek Olmuyor o dek buraya etki etmiyor kuzeyden bize inemiyor geçenlerde de söyledim bunu dek buraya yaramaz. . Forza siklon. Nefretimsin dek !

• Karadeniz de yağan kar için hem sevindim hem üzüldüm bizim adımıza. Potansiyeli dehşetti sistemin. En yoğun pik noktasına ulaşmadan aldıkları yağışı görüyorsunuz. Maalesef uzun vade verileri kışın kalan kısmının yine onlar için güzel geçeceğini bizim ılık tarafta kalacağımızı öngörüyor. Umarım değişir umarım...