İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • orta hafif şiddette devam ediyor burada acikcasi tatmin oldum elbette ki 3 sene sonrasında insanlar daha fazla şeyler bekliyor ama buna da şükür :) iyi geceler hepinize

• Bu sistem ucundan böyleyse, kaçan balığa üzülüyor insan, doğu Karadeniz değilde İstanbul merkezi olsaydı bu sistem, heryer 40 50 cm bahsediyor olurduk.

Snow Depht / Beylidüzü

Kara Aşık Olmak Delilik Değil bir Sevdadır...

hava-yagmusrs23333323333hava-yagmusrs23333323333hava-yagmusrs23333323333

• Göztepe orta kuvvette kar devam ediyor sıcaklık -0.2 derece yol kaldırım hariç her yer bembeyaz yani beklentim gibi dekler bakalım napacak onlardan daha umutluyum böyle 2-3 saatlik dek yağışı 5 cm örtü yapar

• Beykoz adına efsane bir yağış oldu, açıkçası bundan sonraki yağışlar ekstra olur benim için.

Berkay'ın attığı fotolara bakınca, iyi ki Ümraniye'de kalmamışım bu akşam :)

• Beykoz adına efsane bir yağış oldu, açıkçası bundan sonraki yağışlar ekstra olur benim için.

Berkay'ın attığı fotolara bakınca, iyi ki Ümraniye'de kalmamışım bu akşam :)

İki kere yolu solisyonladılar... Yoksa gayet güzle tutuyordu. Arabaların üstü çatılar, ve dokunulmamış yerlerde var kar hala.:)

Bu solisyondan önce, sonra yollar istesede tutmadı..

Buda solisyondan sonra. Bi 15dk önce çektim.

Dekeleri beklesemmi diye düşünüyorum, içim diyor ki bekle. Kafam diyor ki vur kafayı yat uyu:) :) Ama zabaha kadar burdayız...^^

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

Einmal editiert, zuletzt von Berkay34 ()

• Yazılanları okudum da vay be dedim. Siz değilmiydiniz sokak lambası altında kar arayan? Siz değilmiydiniz sprey yağışı kky zanneden? Gerçekten şükürsüzlükte çığır açıyorsunuz. Yağmış yağmamış nasipten öte köy var mı ? Gerçekten inanılmazsınız.

Konumumda 5-8 cm arası kar var. Şahsi beklentim +15 cm üzerinde olacağıydı olmasın sağlık olsun. Önümüzdeki sistemlere bakarız henüz kış bitmedi !

• İki kere yolu solisyonladılar... Yoksa gayet güzle tutuyordu. Arabaların üstü çatılar, ve dokunulmamış yerlerde var kar hala.:)

Bu solisyondan önce, sonra yollar istesede tutmadı..

Çok iyi hatırlıyorum Godzilla'nın ilk akşamında site yolu kapanmıştı küreme araçları harıl harıl çalıştı solüsyonlar döküldü anca örtünün yarısını kaldırabildiler. Ertesi sabah, o akşam kaldırdıklarının 3 katı kadar yeni örtü oluştu daha da uğraşmadılar^^:D Solüsyon denince aklıma hep bu olay gelir

• Çok iyi hatırlıyorum Godzilla'nın ilk akşamında site yolu kapanmıştı küreme araçları harıl harıl çalıştı solüsyonlar döküldü anca örtünün yarısını kaldırabildiler. Ertesi sabah, o akşam kaldırdıklarının 3 katı kadar yeni örtü oluştu daha da uğraşmadılar^^:D Solüsyon denince aklıma hep bu olay gelir

Ah bunu kim icat etiyse.:D Neyse şükür bunada. Dekleri ben takip edecem anlaşıldı, yada uyukluycam. Bi gözüm açık deke bakarım artık. Güzel bir kütle gördüm şimdiden uyuyamıyorum zaten o yüzden. ^^

• Ümraniye -2 derece her yer dona çekti. Kar sertleşmiş:):) Solisyonun etkiside gidiyor... Şöyle güzel bir dek bantı yakalasam deme keyfime.8o

• Ah bunu kim icat etiyse.:D Neyse şükür bunada. Dekleri ben takip edecem anlaşıldı, yada uyukluycam. Bi gözüm açık deke bakarım artık. Güzel bir kütle gördüm şimdiden uyuyamıyorum zaten o yüzden. ^^

Radari takip edip kutlelerin varis suresini tahmin etmeye calis o saate de alarm kur.Zamaninda boyle cok kutle yakalamistim uykudan uyanip ^^

• Radari takip edip kutlelerin varis suresini tahmin etmeye calis o saate de alarm kur.Zamaninda boyle cok kutle yakalamistim uykudan uyanip ^^

Ben bi uyursan kalkmam zor, hele bu saatte uyanmam daha zor... Ama dediğin mantıklı geldi. ^^ Bi 30 40 dk ya burda olur kütleler en fazla şuan. Şakamaka dekeler kuvvetli duruyor şuan.:)