İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Sevgili Efsane Semih iyi ki varsın. En sonunda 5 cm de olsa İstanbul a bir kar yağışı getiriyoruz o güzel sinerjimiz ile. Maalesef İstanbul da 5 cm yağışa sevinir konuma geldik. Ama çok şükür her cm kıymetli bizim için. Lütfen çalışmalarınız ile bize ışık tutmaya devam edin. Risk alarak yaptığınız tahminler sizi her defasında daha da güçlendiriyor. Artık gerçekten çok zorlaştı uzun vadeli tahmin yapmak bu kararsız atmosferde. İstanbul da hava kararmadan kar yağışının başlayacağına inanıyorum. Şimdi tadını çıkartma zamanı....Sevgilerimle.

• Okullar için vali uyarı yapmıyor ama hafta sonu kurslarını iptal ettirecek bir sıkıntı var mı acaba? Müdürlerin elinde oluyor sanırım o yetki, duyuruyu da bugün yapmak zorundalar. Nasıl olacak?

• İstanbul için doğal ama İstanbul trafiği için değil. Neticede kar lastiği takmayan yada zincir takmayan çok araç olur bunlarda kazaya sebebiyet verir. O yüzden dikkatli olun diyor

Doğrudur ancak yinede abartıldığı kanaatindeyim. 2004-2005-2006 kışlarını yaşadık gün aşırı kar yağardı. Hatta mesainin erken bitirildiğini hatırlarım. 2017 de işe gedememiştik arabalar yolda kalmıştı çünkü örtü çoktu buz vardı vs vs. Yoksa bu şehir 2-5 cm kar çok gördü haber bile olmadı o zamanlar.

• accu'ya gore konumumda sadece gece 12 de 3 derecede kar yagacak,geri kalan saatler bulutlu. Seninle gorusecegiz! cok kizginim ama hakli cikmam icin yarini beklemem lazim:hfyeni (18):

Accu' ya takılma derim kardeşim. Onlar daha önce İstanbul ' da kar fırtınası varken yağış vermemişti. MGM kısa vadede oldukça başarılı zaten bu akşam ve gece için Sarı düzeyde İstanbul uyarısını da yaptı.

Kısacası Accu ' ya bakıp moralini bozma sabır ile akşamı bekle derim.

• Accu' ya takılma derim kardeşim. Onlar daha önce İstanbul ' da kar fırtınası varken yağış vermemişti. MGM kısa vadede oldukça başarılı zaten bu akşam ve gece için Sarı düzeyde İstanbul uyarısını da yaptı.

Kısacası Accu ' ya bakıp moralini bozma sabır ile akşamı bekle derim.

Biliyorum,2015ten beri havayla ilgili seyleri takip ediyorum. Accuweather'i da mgm yi de modelleri de,her seyi. Tabii cok bilgim yok cunku ogrenmek istemedim hicbir zaman