İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • :gun_bandana::gun_bandana:

Isaret fisegi yakildi. Subat ayinin ozellikle 2.yarisi ve mart ayinin ilk yarisinda Sibirya ekpresi kışa damgasini vuraccak. Azlağ gelecek dertler bitecek. Kotu gecen kistan hafizalarimizda hicbirsey kalmayacak. Sakince bekleyin.

Subat 15-Mart 15 /scatisma2::341

Hazırız Bekliyoruz hatta uzun zamandır kendisini bekliyoruz :gun_bandana:

Hava_Forum hocam yalnız size zahmet şu Azlağ ile bir görüşseniz acaba bir zahmet 25 şubatta gelmesi için anlaşabilir misiniz? Doğum günü partime bu sene sadece Azlağ'ı davet etmek istiyorum 🤭🤭🤭 1 hafta yada 15 gün nasıl arzu ederse konaklama herşey dahil benden 🤣 yeter artık gelsin amma naza çekti kendini yawww /scatisma2::341

• azlag falan filan gelmez. ocakta azlag gelecek dendi.şubatta marttada gelmezse seneye dersiniz.

Bu mesajını neden ana hesabından atmadın yiğidim :) Fakeden istediğimi yazayımda ana hesabım dursun gizliden gizliye takip etmeye devam ederim demişsindir kendi kendine :)

c21e313a851291e04e8.jpg

• Ne garip insanlar var fake hesapla b*k çukuruna sok çıkar diğer isimle takip et.. Tövbe tövbe. :/

Çok var hocam bizim forumdan paylaşmadığımız ama artık paylaşmak istedim.Başka forumların yöneticileri bile fake isimlerle ortalığı karıştırmaya çalıştığı zamanlar oldu bu forumda.Şuan bile halen takip ediyorlar çoğunu biliyoruz ama müsaade ediyoruz azıcık forum ortamı görsünler yazıktır.Bunu yapanlarda koca koca adamlar bile.

• Zaman zaman günlük tahminlerde bile,her kesimde sapma olurken,10 gün ötesi yapılan tahminlerle ilgili olumsuz yorum yapmak çok mantıklı değil,tahmin tutarsa iyi tahmin,tutmazsa kötü tahmindir,bu kadar basittir,mesele bu konuda kafa yoran herkese saygı duymaktır,herkese selamlar

• karakteri oturmamis ahlak yoksunları..

Biraz delikanli olunda gercek kimliginizle yazin bunlari ...

Burda hepimiz milyonlar kazaniyoruz ya size o yüzden umut tacirligi yapiyoruz.

Bu sitenin son 2 bucuk yilinda varım, kimse babamin oglu degil elbette ama burada ki kadar kaliteli yonetim ve yazar kadrosunu bulabilirseniz bize rakip olarak gönderin...

Yada hic ugramayin buralara. Size burada kimseyi yedirmeyecegiz

• O değil de aşk meşk davalarında fake hesap açarsın tamam da meteoroloji forumunda böyle birşey neden yapar insan anlamıyorum. Bu arada benim eski hesabımı siler misiniz. erdi.rtkn ismi. Onu kullanmıyorum. Çünkü o hesaba tanımli maili kullanmıyorum artık.

• millet şaşırmış fake hesaplar falan filan...😂😂😂😂

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.

• ben her zaman diyorum size.burda bir iki kisinin bur cok hesabi var.biriyle tartistigim zaman,hemen 5 6 farkli rumuz ayni anda bana saldiriya geciyor.aslinda ayni kisinin farkli rumuzlari.kim oldugunuda biliyorum.2 sene once tartistigim ve ozelden bana ana avrat kufreden(yetkililerede gosterdigim) ve sonra baska rumuza gecen kisi hatta kisiler yine burda baska rumuzlarda bakin ben yine bir tartisma yasasam dikkat edin 4 5 ayri rumuz ayni anda hucuma gececek.o kisilerin hesaplarinada bakin.10 20 mesaji olan uyeler..saygilar

• Yanlız bunu hangi vicdansız, hangi özürlü, hangi beyinsizler yapıtıysa Allah onları akılandırsın.:cursing: Öyle bir ders versin ki Yarabbi onları o attıklarını alamayacak hale getirsin.... Bizim milletimiz bu gibi şeyleri yapıyor maalesef bazı kişiler olarak. Cezai işlem uygulanması lazım bence...

314276ae5ca6ec.jpg

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

Einmal editiert, zuletzt von Berkay34 ()

• Arkadaşlar bişey danışacağım yıllardır AHL istasyonunu takip ederim hep en sıcak istasyonlar arasında idi fakat uçaklar yeni havalimanına gidince Atatürk hava limanı hep düşük değerlerde seyrediyor acaba uçakların nasıl bir etkisi vardı.şuan o düzlük ova görevimi görüyor acaba😂