İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Her güncellemede 50 km batılasa yeter görünüyo.İlk 50km tamam.Ama yeterli değil tabi.Hala daha rüzgar karayeli yıldıza çevirmek içik bi 100km daha yeterli.Şu görüntüde 3 4 saat arayla hafif dek geçişi görülür.İnşallah olacak gibi.Bu sistemi efsaneye dönüştürme ihtimali çok düşük.Derdimiz en azından bi 5-10 cm.Neredesin Cold.EFso hocam tam ggs zamanı.:)

• Semih hocam iki senedir direklerden dönüyoruz .Bu süreçte modellerin verdiği zamanlarda oldu .Ama herşey kısmet Azlağ için sallayanlar olucaktır bu açıklamanız çok beğendim her şey net ortada inşallah bir gün tekrar Efsane bir kış yaşarken buraya güzel şeyler yazmayı ve paylaşmayı Yüce Rabbim nasip eder .Sevgiyle kalın

Modeller veriyorsa sonra vazgeciyorsa avrupaya yada kafkaslara atiyorsa bunda benim yapabilecegim bisey yok. Benim yillardan beri degismeyen kendime gore bi yontemim var. Kim ne sallaiyorsa sallasin. Umrumda olmaz. Reklamin iyisi kotusude olmaz. Ben tarih veririm baskalari konusur. Bu hep boyle oldu boyle olmayada devam edecek. Yapacak birsey yok ^^:D

• Modeller veriyorsa sonra vazgeciyorsa avrupaya yada kafkaslara atiyorsa bunda benim yapabilecegim bisey yok. Benim yillardan beri degismeyen kendime gore bi yontemim var. Kim ne sallaiyorsa sallasin. Umrumda olmaz. Reklamin iyisi kotusude olmaz. Ben tarih veririm baskalari konusur. Bu hep boyle oldu boyle olmayada devam edecek. Yapacak birsey yok ^^:D

Hocam 23 24 ne olur :)

• Bi 100-150km daha batılasa iyi ekmek çıkarda oda zor gözüküyor. Batılayacağı 30-40km en fazla olur gibi oda olursa ama imkansız değil. Şubat ilk hafta ilk günleri epsye göre sistem olabilir Ao iyi bi hal alırsa neden olmasın.

• sistem biraz daha batilayabilir ama istanbulu kurtarmak zor gozukùyor. En azindan yarim gunlukte olsa ne koparirsak kar.yarin aksam ne gorursek o olacak.yinede 6 gun var. 2017 nin 144. Saatte gozuktugunu unutmayin. Kismet bakalim.

17 subat 2015 hayali kuranlar varsa kurmasinlar. Bu 2 sistemin mekanizmasi farkli.

17 subat sisteminde azor kuzeydogulu giderken bu sistemde cogunlukla yatay ilerliyor.

• Bi 100-150km daha batılasa iyi ekmek çıkarda oda zor gözüküyor. Batılayacağı 30-40km en fazla olur gibi oda olursa ama imkansız değil. Şubat ilk hafta ilk günleri epsye göre sistem olabilir Ao iyi bi hal alırsa neden olmasın.

Eps ao nao atarmisin guncel.

• sistem biraz daha batilayabilir ama istanbulu kurtarmak zor gozukùyor. En azindan yarim gunlukte olsa ne koparirsak kar.yarin aksam ne gorursek o olacak.yinede 6 gun var. 2017 nin 144. Saatte gozuktugunu unutmayin. Kismet bakalim.

17 subat 2015 hayali kuranlar varsa kurmasinlar. Bu 2 sistemin mekanizmasi farkli.

17 subat sisteminde azor kuzeydogulu giderken bu sistemde cogunlukla yatay ilerliyor.

Sakarya ne alır üstadım

• konumumuz diyoruz, küresel ısınma ,son yıllarda sıkıntı va vs, fakat : forumda hiç konuşulmayan aynı enlemlerde (yaklaşık ) newyork veya kore civarları çogunlukla kış dönemlerini - degerlerde geçiriyor (istanbul u baz alıyorum ) yagış miktarları degişken olsada ısı olarak yagış alırsa kar olarak düşecegi net. bu duruma hangi şartlar olumlu katkı veriyor, bizde sıkıntı varken ?

• valla şansıma mıdır bilmiyorum 20-24 ocakta kocaeli başiskelede olacağım heralde görürüz bir şeyler gibime geliyor bakalım umarım biraz olsun keser kaç gündür rüyalarda görmekten sıkıldım karı

Düşen bir çığda hiçbir kar tanesi kendisini olup bitenden sorumlu tutmaz

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. 🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu 23k

• Fease
    2. Replies
      23k
      Views
      1.8M
      23k
    3. Okancan

1. İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar 3.7k

• Vintersaga
    2. Replies
      3.7k
      Views
      297k
      3.7k
    3. Stormed

1. İzmir, Aydın, Muğla, Manisa Özel Raporlar-Yorumlar 12k

• Samet
    2. Replies
      12k
      Views
      760k
      12k
    3. Mert_35

1. Veri Paylaşım ve Değerlendirme Merkezi 5.1k

• Interstellar
    2. Replies
      5.1k
      Views
      544k
      5.1k
    3. Sahutt

1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 265

• Samet
    2. Replies
      265
      Views
      3.9k
      265
    3. Samet

1. GFS-ECMWF-UKMO Yorumlamaları (Nisan-Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül-Ekim-Kasım 2020) 445

• Samet
    2. Replies
      445
      Views
      51k
      445
    3. Interstellar

En Çok İfade Gönderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 15 (03.10.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      90
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 15 (03.10.2020) Genel Yorumlama 1

• Samet
    2. Replies
      1
      Views
      78
      1