İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Kayaşehir ve kar 2 3 senedir o kadar uzak bir kelime ki.

yüzde de çok yüksek inşallah yağar ama işte hep bi muammadayız :)

hocam yapmayın geçen sene 30 cm kar aldınız 24 şubatta ben örtü göremedim o sistemde 1 cm bile biz napalım kadıköy sahil olarak

Düşen bir çığda hiçbir kar tanesi kendisini olup bitenden sorumlu tutmaz

• Efsane semih hocam bir tarih verin artık hep ileriye gidiyor modeller ne zaman görecez şu soğukları yani şubat gelmeden istanbul karakış olacakmı lütfen cevap

• hocam yapmayın geçen sene 30 cm kar aldınız 24 şubatta ben örtü göremedim o sistemde 1 cm bile biz napalım kadıköy sahil olarak

Aslında haklısınız ama işte insan oğlu daha çok istiyor mesela bir 2017 bekliyor karda kaybolalım.

AZLAĞ geldiği zaman buyrun misafirim olun hem bizde kalırız hemde doya doya kar seyri hatta mangal dahil herşeyi yapabiliriz ve bu konuda ciddiyim.

• ÇATALCA RADAR SAHASI

06 Ocak - 18.35(Yükseklik: 381m)
    HHY.svg 2,7 14,4 ryon-gri.svg 57 89 967,8 1014,1
    KARTAL/AYDOS DAĞI

06 Ocak - 18.35(Yükseklik: 330m)
    HHY.svg 3,9 48,37 ryon-gri.svg 86 94
    SİLİVRİ

06 Ocak - 18.35(Yükseklik: 195m)
    HHY.svg 3,3 18,99 ryon-gri.svg 42 99
    SİLİVRİ ORMAN SAHASI

06 Ocak - 18.35(Yükseklik: 208m)
    HHY.svg 3,8 20,18 ryon-gri.svg 36 90

• Aslında haklısınız ama işte insan oğlu daha çok istiyor mesela bir 2017 bekliyor karda kaybolalım.

AZLAĞ geldiği zaman buyrun misafirim olun hem bizde kalırız hemde doya doya kar seyri hatta mangal dahil herşeyi yapabiliriz ve bu konuda ciddiyim.

keşke imkanım olsa da gelebilsem de sınav senem falan bir de çok ters kalıyor buraya zaten azlağ gelince yollar kitleneceğinden biraz zor :D

Düşen bir çığda hiçbir kar tanesi kendisini olup bitenden sorumlu tutmaz

• Bu tarz poyraz fırtınası ile dövüldüğümüz sistemlerde -10 850 hpa için oldukça ideal bir sıcaklık istanbul için.

Yağan karın yere zamk gibi yapışması için araç lastik izinim altında asfaltı görememek için en güzel kardan adamlar için :hfyeni (29):uzays3271653126

-10 istiyoruz yarab sen kırma şu karseven kullarını!

• Ocak ayının ortasına kadar bir durum gözükmüyor heralde sonrası meçhul allah büyüktür . Ama yağmur için sevinmek bu mevsimde abes biraz.

barajlar bu duruma gelmişken hiçte abes değil. Bizde sizin gibi kar sevdalısıyız ama su herşeyden önemli.