İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Modeller güncellendikten sonra degerli hocalarımdan zamanları oldukca iki kelime dahi olsa yorumlamalarını istiyorum.

Bu sitenin yönetenlerinden bir iki kelime gidişat ile ilgili yorum bekliyoruz yoksa @ Yusuf gibilerle uğraşıp dururuz

• Yine bir günün sonuna geldik. Bu kış her günün sonunda inşallah bir günde bir sistemin sonuna gelmeyi hayal ettik hep birlikte.

Ama işte nasip, yapacak birşey yok. Olmuyunca olmuyor.

Önümüze bakmaya devam. İnşallah bir gün onu yakalayacağız...

Yine bir gün sonu. Güneş bize sabaha kadar elveda demeye hazırlanıyor.... Aynı her gün olduğu gibi.:)

6234b5feb589d.jpg

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Hocam rüzgar yönü uygun fakat hava kuru.Ancak akşama doğru şartlar bir tık daha iyi olacağı için sığ ve hafif dek üretimi olabilir.

Yorumumu özür dileyerek revize ediyorum:nemlilik oranı yetersiz olduğu için muhtemelen dek oluşumu olmaz.En fazla çok sığ oluşum olabilir.

• @4 Şubat @6 OCAK 2017 Üstadlar 2 Hafta Önce Dalga Geçenler Bu Saaten Sonra " Ülkeye Kar Giremez Hayal Görmeyin" Diyenler Bu Günlerde Aktif Bakıyorum. Forumda 4 Kişi Kalıp Takip Ettiğimizde Boşuna Post Diyenlerde Buradadır Herhalde. :) :) Burdan Onlarada Selam Olsun. <3 24 Sonrası En Azından Havada Olsada Kar Görüceğiz Biliyosunuz Ki Her An Herşey Değişebiliyor. Kaç Senedir Takip Edenler Bilmiyor Daha 1 1.5 Senedir Takip Ediyorum İnşallah Daim Olur Diyecek Birşey Yok Takip'e "Sinerjiye" Devam...

• Yıllardır burayı takip ediyorum. Üyelik tarihinin çok çok öncesi de var. Hiç değişmiyorsunuz. Koca koca adamlarsınız farklı bir görüş olduğu zaman hemen linç ediyorsunuz. Ben bir kadın olarak hiç görüşümü bile yazamıyorum çünkü biliyorum ki sizler illa bir laf edeceksiniz. Biraz daha sakin olsanız karşıt görüşlere de saygı duysanız keşke.....

• Sessizce takip ediyorum burayı yıllardır. Ancak şu “Ben en iyisini bilirim” tarzı tavırlardan birilerinin vazgeçmesi gerekiyor. Bu yıl buradaki neredeyse tüm tahminciler sınıfta kaldı. Kış boyunca umut tacirliği yaptınız artık yeter. Kış bitti artık kar kovalamayı bırakın

• Sessizce takip ediyorum burayı yıllardır. Ancak şu “Ben en iyisini bilirim” tarzı tavırlardan birilerinin vazgeçmesi gerekiyor. Bu yıl buradaki neredeyse tüm tahminciler sınıfta kaldı. Kış boyunca umut tacirliği yaptınız artık yeter. Kış bitti artık kar kovalamayı bırakın

Yıllarca takip ettin yıllar sonra attığın ilk mesaj umut tacirliği mesajı.Yıllardır ne kattın bu siteye?Hangi yaralı parmağa işedin?Ne oldu da durup dururken ortada hiç bir şey yok iken bu mesajı yazıyorsunuz?Millet ne derdinde siz ne derdindesiniz.Allah akıl fikir versin.