İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bugün sosyal medyada denk geldi. Hava tahmini yapan bir forum sitesi, “bu kadarcık mı yağdın ........... “ diye küfrediyordu yağan kar için. Bu nasıl bir edepsizlik, kendini bilmezliktir. Burada insanlar, sistem kaçtığı zaman bile adabıyla sitem ediyor.

• Evet Istanbullu dostlarim kardeslerim abilerim daha daha nasilsiniz?? :)) Artik bu konuda kar muhabbeti yerine baska seyler mi konussak malum 3 senedir bahtsiz bedeviyiz bide ustune kilpayi sistemler kaciriyoruz...

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Evet Istanbullu dostlarim kardeslerim abilerim daha daha nasilsiniz?? :)) Artik bu konuda kar muhabbeti yerine baska seyler mi konussak malum 3 senedir bahtsiz bedeviyiz bide ustune kilpayi sistemler kaciriyoruz...

Kış olunca insanın kardan başka birşey konuşası gelmiyor ki be üstat.. Sistem takip etmekten iş güce adapte olamıyorum bir haftadır. Artık takip etmeme kararı aldım. Kış bitti kafasına geçiyorum. Güzel bir sistem gelirse ne ala..

Ben zaten fazlasıyla ortamı cıvıtıp konu dışı yapıyorum abi, dozu arttırmalı mıyım? :evil::evil:

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Snowman 41 bende birakacagim diyorum ama dayanamiyorum. Fakat 3 sene ustune su gunlerde kacirdigimiz sistem tuz biber oldu..

Vintersaga arttir yahu kar yagacagi ykk zaten bu sehire..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

Nabalım mod kardeş annesi yoğun bakımda diye üzüldüğümüz en yakın arkadaşımız,eski sevdiğimizle flört eder olmuş,kar desen tırt,Fener baskette de futbolda da tırt ne konuşalım bilemedim :D

• Nabalım mod kardeş annesi yoğun bakımda diye üzüldüğümüz en yakın arkadaşımız,eski sevdiğimizle flört eder olmuş,kar desen tırt,Fener baskette de futbolda da tırt ne konuşalım bilemedim :D

sen yat uyu bence:)

• Bizimki bağımlılık Narsil .Ama artık gerçekten sıkıldık. Ben şuna inanıyorum. Bu kadar uzun süre karsız geçirdikten sonra bizi unutulmayacak bir sistem vuracak ve yıllarca konuşacağız. Bu kış olmasa da diğer kış.

• Doğu Karadeniz konusuna girip bol bol yorum okuyorum fotolara bakıyorum ve diyorum ki ne zaman bize geleceksin acaba. ;(

.Aldıklarını Geri Vereceksin Vermiş Olduklarını Aldığın Zaman

• Bizimki bağımlılık Narsil .Ama artık gerçekten sıkıldık. Ben şuna inanıyorum. Bu kadar uzun süre karsız geçirdikten sonra bizi unutulmayacak bir sistem vuracak ve yıllarca konuşacağız. Bu kış olmasa da diğer kış.

hayirlisi, benim biraz umidim kirik 90 li yillarda boyle karsiz birkac sene gecirmistik sanirim yine oyle bir trend varmis gibi geliyor ins yanilirim..