İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 850 hpa -11,-12 civarında İstanbul da yani baş agritmaz gibi en azından havada kar görürsünüz ya yerde de ince ortu olsa bence yeter tabi bir İzmir de yaşayan bir dostunuz olarak soyluyorum:P:*

• Örnek bir yorum gösterebilir misiniz? Anadolu yakası sahili için herşey o kadar berrak değil, hele ki Pendik civarı için. 6 Ocak 2017'de cepheden kar alamayan noktalardan bahsediyorum.

Elimizdekinden olup olmama keşke bize bağlı olsa.

Şuanda gereksiz yere geriliyosunuz.Ben diyorum ki 5 10 cm olsun bizim yine de bizim olsun.Çok gelirse zaten başımıza.Bu sene havada kar görsek onada razıyım artık.Ben bu arada pendik adına konuşmuyorum genel olarak konuşuyorum ona bakarsanız şuanda İstanbul’un en şanssız yeride Silivri tarafı gözüküyör.

• Şuanda gereksiz yere geriliyosunuz.Ben diyorum ki 5 10 cm olsun bizim yine de bizim olsun.Çok gelirse zaten başımıza.Bu sene havada kar görsek onada razıyım artık.Ben bu arada pendik adına konuşmuyorum genel olarak konuşuyorum ona bakarsanız şuanda İstanbul’un en şanssız yeride Silivri tarafı gözüküyör.

Gergin değilim, gerecek cümlelerde bulunan sizsiniz. Bazı kişiler beğenmemezlik yapıyor derseniz cevabınızı alırsınız kusura bakmayın. Bir iddia yöneltiyorsunuz ve herkese kendini savunma hakkı düşer. Bazı kişiler derseniz de karşı tarafın üslubu ona göre değişir.

Umarım herkesi mutlu edecek bir kar yağar. Sahilde 5-10 cm olsa ne güzel olur, şu an o görüntünün olmadığı noktalar var.

Bara döda fiskar följer strömmen...

Einmal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• Şuanda gereksiz yere geriliyosunuz.Ben diyorum ki 5 10 cm olsun bizim yine de bizim olsun.Çok gelirse zaten başımıza.Bu sene havada kar görsek onada razıyım artık.Ben bu arada pendik adına konuşmuyorum genel olarak konuşuyorum ona bakarsanız şuanda İstanbul’un en şanssız yeride Silivri tarafı gözüküyör.

Arkadaşım istiyen beğenir istiyen beğenmez daha iyi potansiyel varken ve koskoca kışda 1 kere adam akıllı sistem ufukta görebilmişken niye daah fazlasını aramıyalım ? Ha bu şekildede olursa neyapalım olmadı der geçeriz biz daha fazlasını istiyoruz diye daha fazlası gelecek hali yok olursa olur zaten..

• Herkesin dusuncesine saygim sonsuz, yoklukta 3-5 cm kar a tav olanlar olabilir.3 senedir kar gormemisim beni 15-20 cmden asagisi kesmez, nacizhane dusuncem bu yagacaksa beni efsane olmasada gozumu doyuracak kar keser, bunun disindaki sistemlere cok sukur der gecerim ama beni tatmin etmez.

Bu sehir cok degil 2017 de 1 metre kar aldi o yuzden potansiyelini bilerek bu dusunceye sahibim, zit yada farkli dusunenlerede gik demem..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN