BuzZ gibi Ocak⛄️⛄️

 • Ay sonu Gelecek gibi duruyor ben 21 22 sistemini artık takip etmek istemiyorum kıyıda yaşayan biri olarak sınırda sistemden yoruldum artık.-6 -7 ile gelecek sistemi takip etmek yoruyor adamı.Ay sonu sağlam belirtiler var 1-2 gün sekteye uğrasa da gelecek kardeşim o sistem :)

 • Bir süre yoğun olacağım çok aktif olamayabilirim ama ay sonunu takip edin 1-2 gün sarkma ile gelebilir şubat 1-2 bile olabilir ama ocak sonunu dikkatle takip edin gelecek..

  İyi akşamlar

 • Çok sık takip edemesemde 2-3 günde bir göz atıyorum. GFS öğlen güncellemesinde (384h) Mersin üzerine -16 koymuş. Maşallah dedim. :)

  Marmara bölgesi için çok iyi gözüktü gözüme. Diğer bölgeler için yağış sorunu var sanırım. Soğuk muazzam. 2 şubata kadar Burdur'da olacağım. İnşallah denk gelebilirim şöyle bir şeye.

  Olurda denk gelemezsem ya da sistem bozulursada sağlık olsun. İnşallah güzel hatıralarla hatırlayacağımız bir ocak sonu olur. :)

  İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
  Albert Einstein