Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • İyi formulmuş eğer işe yarıyorsa bi ara deniyeceğim bıttim sabununuda bilmiyordum genç yaşta benimde önlerde seyrelme var tek tük beyazlıkları geçtim dökülme kötü oluyor 30 yaşları daha genciz insanın piskolojisi bozuluyor. biotin felan kullanıyorum hapını ama pek işe yaramıyor galiba.

Hocam dediğim formül gerçekten çok işe yarıyor. Düzenli kullanım önemli. Kafada yarım saat,1 saat tutmak gerekiyor. Bemiks b vitamini saçı besliyor. Bepanthen saçı güçlendiriyor. İlk sürdüğünüzde saçlarınız ilk gün biraz dökülebilir. Ölü cansız saçları atıyor. Sonra saçlar gürleşiyor dökülme kalmıyor. Sonra zaten bıttım sabunuyla yıkıyorsunuz saçı yıkadığınız zaman saçlar kendini buluyor. Hatta düzenli bıttım kullananlar saçlarının çıktığını bile söylüyor. Düzenli kullanım önemli burada. Dediğim yumurta kuru protein ile saçları falan çok güçlendiriyor. Ciddi faydasını görürsünüz 1-2 ay içerisinde. Onlarda fayda etmiyorsa demek ki genetik bir sıkıntı var derim :)

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Biotin ise yarasaydi bende yarardi:) ampulu bile kullandim bos bos para verirsiniz onu. yerine otacinin sampuanini kullan daha iyi en azindan bitkisel.

Tamam bugun gidip aliyorum bittim sabununu aktardan:)

Bi ara bi tık saç dökülmesi azalmıştı hemde baya bundan dolayımı bilmiyorum ama sonra hafif hafif ara ara gene başladı buydu kullandığım. Ama bende şöyle bi problemde var o yoğun dökülme olduğunda bende egzama vardı ırsi olarak halada varda saçlarımda daha çıkmıyor. Ön tarafta çıkıyordu bi ara kabuk gibi sertleşiyordu çıktığı zaman eczaneden yağ yaptırmış onun için yumuşatıyordu sürüp 6-8 saat beklettikten sonrada temizliyordum kabukları elimle. Kabuklarla beraber saç telleride geliyordu hep baya bi saç o şekilde gitmiştir sonradan ayıktım ben neyapiyorum diyede iş işten geçti önlemini sonradan aldım onun daha çıkmıyor çok şükür çıksa bile azmadan hemen betnovate losyonu ile geçiriyorum.

S7DsDo.jpg

• Benim de ailede kellik sorunu var baya.Şimdiden önlem alsam mı bilemedim.Okuduğum kadarıyla bol protein öneriliyor zaten spor yaptığım için alıyorum ama yine de korkuyor insan...:upside_down_face:

• Bi ara bi tık saç dökülmesi azalmıştı hemde baya bundan dolayımı bilmiyorum ama sonra hafif hafif ara ara gene başladı buydu kullandığım. Ama bende şöyle bi problemde var o yoğun dökülme olduğunda bende egzama vardı ırsi olarak halada varda saçlarımda daha çıkmıyor. Ön tarafta çıkıyordu bi ara kabuk gibi sertleşiyordu çıktığı zaman eczaneden yağ yaptırmış onun için yumuşatıyordu sürüp 6-8 saat beklettikten sonrada temizliyordum kabukları elimle. Kabuklarla beraber saç telleride geliyordu hep baya bi saç o şekilde gitmiştir sonradan ayıktım ben neyapiyorum diyede iş işten geçti önlemini sonradan aldım onun daha çıkmıyor çok şükür çıksa bile azmadan hemen betnovate losyonu ile geçiriyorum.

S7DsDo.jpg

Seninki baya cilt problemi, bendeki kahverengi kabi vardi bioxcindi onunda adi, kullandim ama cozum olmadi, bana kalsa sal gitsin gelmisim 38 e bundan sonra saci napcaz;) Ama hanim dert ediyor napalim cozum ariyoruz bizde, neyse su bittim i deneyelim bakalim:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Seninki baya cilt problemi, bendeki kahverengi kabi vardi bioxcindi onunda adi, kullandim ama cozum olmadi, bana kalsa sal gitsin gelmisim 38 e bundan sonra saci napcaz;) Ama hanim dert ediyor napalim cozum ariyoruz bizde, neyse su bittim i deneyelim bakalim:)

Abi öyle deme ya saç çok önemli istersen 45-50 yaşında evli ol yada olma insan bir yokluk hisseder elini kafasına attığında :)-- Ben evli değilim saçımda şükür halen var biraz dökülsede önlerden ama 3-4 seneye önlerin komple gitmeye başlıyacağını bildiğim için insan stres yapıyor ister istemez ektirme felan o işlerede girmek istemiyorum bekleme süresi uzun ve tutup tutmama riskide var. Dediğin gibi bende 1 haftaya deniyecem arkadaşın yazdıklarınıda yapıcam bakalım inşallah işe yarar dökülme dursun kafi.

• ExcuseMe saç ektirmek cok zahmetli is, 4 saat one egiliyorsun kipirdamadan sac aliyorlar, 3-4 saatte arkaya goturuyorsun kafayi ekiyorlar, ustelik dedigin gibi tutup tutmama durumu var, kafan kasiniyor kasiyamazsin ustelik 1 sac teli 1tl idi simdi ne oldu bilmiyorum, ortalama 3-4 bin sac teli ekiyorlar kaybina gore, eh 1 tlden hesap edersen 4bin lira masraf bide 15 gun kadar kafani yikamiyorsun, elini sertce surmek yok kafaya vs vs, ya seni begenen boyle begensin sac icin stres yapma eninde sonunda dokulecek o meret;))

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Kellikle topyekün mücadele.:D2:D2:D22 erkekten birinin sorunudur.Göz göre göre kel olmamak lazım mücadele edin olmazsa yapacak bir şey yok.

Annemin bir tanıdığının annesinin saçları dökülüyormuş nerdeyse tüm yolları şampuanları denemişler durmamış en son bıttım kullanmışlar saç dökülmesi durmuş.

2 günde bir banyoya girerim her seferinde bıttım kullanıyorum saçlarım daha yoğun gözüküyor.1 ay oldu olmadı güzel ürün cidden.Herkeste aynı sonucu vermeyebilir ama deneyin zarar gelmez.

• ExcuseMe saç ektirmek cok zahmetli is, 4 saat one egiliyorsun kipirdamadan sac aliyorlar, 3-4 saatte arkaya goturuyorsun kafayi ekiyorlar, ustelik dedigin gibi tutup tutmama durumu var, kafan kasiniyor kasiyamazsin ustelik 1 sac teli 1tl idi simdi ne oldu bilmiyorum, ortalama 3-4 bin sac teli ekiyorlar kaybina gore, eh 1 tlden hesap edersen 4bin lira masraf bide 15 gun kadar kafani yikamiyorsun, elini sertce surmek yok kafaya vs vs, ya seni begenen boyle begensin sac icin stres yapma eninde sonunda dokulecek o meret;))

Biliyorum benim bir arkadaş ektirmişti ilkinde tutmamıştı mesela ucuza kaçtığı için sonra daha iyi bir yerde daha fazla para verip ektirmişti ozaman tutmuştu çokta iyi çıkmıştı saçı. Keşke 4-5bin olsa 12-15bin tlden aşşağı sağlam güvenilir çokça ekim yapmış umut veren yer bulmak çok zor. Diğer çoğu yer karaborsa yapıyorlar ya tutarsa misali güvenilir değil. Benlik değil o bekleme işleri ama bakalım hayırlısı 3-4 sene sonra duruma göre bi anda kafam atarsa kendimi uzman doktorun ellerine bırakabilirimde :)--

• Bursada hava berbat ne esiyor ne de esme emaresi gösteriyor, uludağ bulanık buharlaşma baya var, nem çok, yanıyoruz..

• Bursada hava berbat ne esiyor ne de esme emaresi gösteriyor, uludağ bulanık buharlaşma baya var, nem çok, yanıyoruz..

Hocam Pazartesi'den itibaren tekrardan normaller civarına düşüyoruz İnşallah.Bu arada Pazar günkü yağışı yemiş baya modeller.Cumartesi veya Pazar günü İnegöl taraflarına gidiyorum birkaç şimşek aktivitesi vs görebilirim belki dolu olmasın da..

3 Mal editiert, zuletzt von Baskentli ()

• Hocam Pazartesi'den itibaren tekrardan normaller civarına düşüyoruz İnşallah.Bu arada Pazar günkü yağışı yemiş baya modeller.Cumartesi veya Pazar günü İnegöl taraflarına gidiyorum birkaç şimşek aktivitesi vs görebilirim belki dolu olmasın da..

Serinlesek kafi baya bunaltiyor, yagis iyice gidebilir diyim sana, bakalim yagis gorursekte cok iyi olur..

• Kellikle topyekün mücadele.:D2:D2:D22 erkekten birinin sorunudur.Göz göre göre kel olmamak lazım mücadele edin olmazsa yapacak bir şey yok.

Annemin bir tanıdığının annesinin saçları dökülüyormuş nerdeyse tüm yolları şampuanları denemişler durmamış en son bıttım kullanmışlar saç dökülmesi durmuş.

2 günde bir banyoya girerim her seferinde bıttım kullanıyorum saçlarım daha yoğun gözüküyor.1 ay oldu olmadı güzel ürün cidden.Herkeste aynı sonucu vermeyebilir ama deneyin zarar gelmez.

Deneyecem oğuz bakalım nasıl olacak 😊 tüm aktarlarda var mı bu sabun? Kepek problemi var bende kepek önleyici şampuan kullanmadığım zaman kepekten dolayı daha çok saç dökülüyor. Bioxcin kullandım, otacı kullandım kepek oldu daha çok döküldü. Clear kullanıyom dökılmeyi önleyici daha az dökülmesi gereken kadar dökülüyor :)--

• Bursada dün gece baua bunaltıcıydı, sabahta yağacak gibi bulutlar vardı ama şimdi tekrar açacak gibi, bunaltmayada devam..