Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bursada sabaha karşı serin bir havayla uyandım, gece rüzgar iyiydi:) gün yine sıcak ama rüzgar bugün yardımcı:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• gebzede bir sivri vardı sokunca avuç içi kadar şişiriyordu, bu senede varmış:)

Köyde gece dumanlama yapıyoruz. Baya işe yarıyor başkan. Köy biraz dumana boğuluyor ama

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Köyde gece dumanlama yapıyoruz. Baya işe yarıyor başkan. Köy biraz dumana boğuluyor ama

Bizde fesleğen koyuyorduk, oda işe yarıyor kerata:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Tekirdağ’da ayıptır söylemesi geleneksel köfte molasını verdim yalnız böyle bir sıcak ve nem yok gözünü sevdiğimin Çanakkale’si. 15 dakika da sucuk gibi ıslandım terden.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Tekirdağ’da ayıptır söylemesi geleneksel köfte molasını verdim yalnız böyle bir sıcak ve nem yok gözünü sevdiğimin Çanakkale’si. 15 dakika da sucuk gibi ıslandım terden.

Tekirdağ Çukur hocam orası öyledir.Çorlu gibi tepelik yerler püfür püfür esiyor.Tekirdağ köftesi iyidir ama ben İnegölcüyüm.:)

• Bursada bu aksam guzel ruzgar var, gunduz sicakti ama suanda gayet iyi..

• gebzede bir sivri vardı sokunca avuç içi kadar şişiriyordu, bu senede varmış:)

balikesirdede var o sivriden... namussunz ciban gibi sirsiryo. kasidikca yara oluyor kabuk bagliyor. zayif ayni zamanda herseye alerjisi olan bi arkadasim var. hastaneye goturduler gecen aksam acildeki doktor ilk gorunce bu ne ya kirkayakmi var evinizde demis. ben sonradan dahil oldum. gittim musade odasinda gelen hemsire kendini tutuyor gulerek cikiyor falan noluyo dedik. en son doktor geldi korkacak birsey yok arkadasimizi sivrisinek isirmis serumu sokelim gidebilirsiniz dedi oda gulerek cikti. arkadasim cok bozuldu :S:S:S

• balikesirdede var o sivriden... namussunz ciban gibi sirsiryo. kasidikca yara oluyor kabuk bagliyor. zayif ayni zamanda herseye alerjisi olan bi arkadasim var. hastaneye goturduler gecen aksam acildeki doktor ilk gorunce bu ne ya kirkayakmi var evinizde demis. ben sonradan dahil oldum. gittim musade odasinda gelen hemsire kendini tutuyor gulerek cikiyor falan noluyo dedik. en son doktor geldi korkacak birsey yok arkadasimizi sivrisinek isirmis serumu sokelim gidebilirsiniz dedi oda gulerek cikti. arkadasim cok bozuldu :S:S:S

doğrudur akçay'da yazlıkta kalırken bizi de ısırmışlığı var o sivrilerin yumurta kadar şişirir:)

• Gece yine nemden saat 3 buçuğa kadar uyuyamadım balkonla yatak arası mekik dokudum resmen balkonda sivrisinekler rahat bırakmıyor yatakta sıcak bırakmıyor toplasan 4 saat zor uyuyabilmişimdir. Acil serinlik ve yağış lazım ufukta birşeyler var gibi ama bakalım.

Einmal editiert, zuletzt von ExcuseMe ()

• Çanakkale ve Bursa için balık lokantası önerilerine açığım:)

• Çanakkale'de Yalova Balık Restoranı abi. Hiç gitmedim ama Çanakkalede eskidir ve iyi bilinir

muhakkak deneyecegim yorumlar guzel, tesekkur ederim oneri icin;)

• Bu ne sıcak ya. 37 yaşındayım. Ben bu sene ki sıcak gibi sıcak görmedim memlekette arkadaş...

İnadına Kışlar ılık yazlar dehşet sıcak geçmeye başladı ya. Hadi yaz sıcak geçiyor kış da bari ona göre geçse . Lan VAllahi cildiracam şuan sıcaktan kan beynime sıçradı..

• Bu ne sıcak ya. 37 yaşındayım. Ben bu sene ki sıcak gibi sıcak görmedim memlekette arkadaş...

İnadına Kışlar ılık yazlar dehşet sıcak geçmeye başladı ya. Hadi yaz sıcak geçiyor kış da bari ona göre geçse . Lan VAllahi cildiracam şuan sıcaktan kan beynime sıçradı..

Bence yine yaz uzunca bir süre serin ve yağışlı gitti insanoğlu sıcağı da unutuyor heryıl abartıyor diye düşünüyorum.

1-2 gündür sıcaklar etkili olmaya başladı lokasyonumda onun dışında mevsim normallerindeydi pek sıcaklamadım açıkçası