Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Dün Çanakkale’de öyle bir fırtına vardı ki denize iskeleden girdim kıyıdan çıktım öyle bir akıntı vardı bugünse süt liman ilginç bir havası var 😁

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Bursa'da değişik bir gün oldu, sabah hava neredeyse yağacak dedirtecek cinstendi ama 1 saat sonra öyle bir açtı ki bütün gün yandık, geceleri de esinti azda olsa var evler sıcağı pek hissetmiyor..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bugün çok sıcak vardı ve son birkaç güne göre daha bunaltıcıydı nem var resmen nem:) Allahtan Uludağ etekleri serin oluyor:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Çanakkale’de bugün öğlen ani çıkan fırtına ile çarşaf olan deniz bir anda akıntıya dönüştü iskeleden girip kıyıdan çıkartıyor vallahi doğudan esti hep şuanda da aynı devam ediyor rüzgar yarının provası erken başladı bir nevi.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Hocam alışamadınız sanki Bursa'ya henüz:saint:

Aslında alıştım, şehir güzel, zaten çok uzun zamandır evden işe işten eve modunda olduğum ve buradada aynısı olduğu için sorun yaşamıyorum ama havası biraz sıcak geldi, istanbul her zaman bir estirir burada pek yok, yani işim uludağ eteklerinde o yüzden orası esiyor ama bu taraflar durgun, bakalım rüzgarlı zamanlarını bekliyorum:)

• Aslında alıştım, şehir güzel, zaten çok uzun zamandır evden işe işten eve modunda olduğum ve buradada aynısı olduğu için sorun yaşamıyorum ama havası biraz sıcak geldi, istanbul her zaman bir estirir burada pek yok, yani işim uludağ eteklerinde o yüzden orası esiyor ama bu taraflar durgun, bakalım rüzgarlı zamanlarını bekliyorum:)

Sonbahar kış rüzgardan yeter da lafını yazıyorum köşeye abi ^^

• Sonbahar kış rüzgardan yeter da lafını yazıyorum köşeye abi ^^

haha yok yahu ben rüzgarı severim, o yüzden hiç dert etmeyeceğime emin olabilirsin:)

• En sonunda bende balkona 2. bi yatak kuracağım böyle olmuyor 2-3 gündür geceleri yatamıyorum ter içinde kalıyorum önümüzdeki bir kaç gün dahada sıcak. İşte bu yüzden yaz mevsimini sevmiyorum 1 aydan fazlası çekilmiyor gerçekten. Aksiyon arıyoruz oda yok napacaz böyle bi 10 /+ gün daha.. Can sıkmaya başladı.

• Sıcaktan ve özelikle de hiç esmeyen yaprak kımıldamayan, yerlerde bunalan tüm arkadaşları Yalova/Esenköy'e davet ediyorum. Adı üstünde çok güzel esiyor burası.^^ Hatta akşamları üşütüyor bile...

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Esen bir yere gideceksem mesela akçaya gidebilirim, temmuz 15 ten sonra geceleri hırka ile durursun, ida dağlarından gelen esinti serindir ve kuvvetlidir, zaten bölge balıkesir-çanakkale, poyrazıyla meşhurdur. Denizide buz gibidir akçayın, hoş son yıllarda hem ida dağlarına fazla kar düşmemesi hemde bölgeye yapılaşmanın fazla olması denize akan buz gibi kaynak suyunun azalmasına sebep oldu, ama havası çok güzeldir..

• Güzel esiyor, sürekli olmasa da nefes aldırıyor es rüzgar es :)

• Bu sivrisinekler bu sene mutasyon falan mı geçirdi. Ulan köpek ısırdı beni sivrisinek sokunca daha fazla acıyor :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Bu sivrisinekler bu sene mutasyon falan mı geçirdi. Ulan köpek ısırdı beni sivrisinek sokunca daha fazla acıyor :)

gebzede bir sivri vardı sokunca avuç içi kadar şişiriyordu, bu senede varmış:)