Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • yagis yok ama en azindan bulutlu ve serin bir gun Bursada, az nefes alalim yahu:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Şöyle serin rüzgarla beraber hafif bir çiseleyen bir yağmura uyandım. Tam bir yayla havası var dışarda. Ama burası yayla değil deniz seviyesinde hemen 10m sağım sahil.:)

Denizde bu gün baya bir dalgalı.:boat::boat:

Yalova/Esenköy

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Yagis olmus gece ama aksiyon olmadi yoksa sese uyanirdim. Bu sistemdende ekmek cikmadi. Siradaki gelsin artik napalim. Mgm ne zaman uyari yapsa boyle oluyor iste.

Mgm'ye mesaj atmayı düşünüyorum. Bir daha konumum için uyarı felan vermesin. Neredeyse yere yine damla düşmedi:D

• Burda tarım arazileri su altında kaldı. Gece 11 30 da başladı sabah 7 de durdu yağmur. Videoları var. Youtube da yükleyince atarım buraya. Bildiğiniz sel oldu

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• zonguldak merkez 69mm yağış almış . Gece 4 den sabah 9.30 a kadar nerdeyse hiç durmadı. Çok güzeldi. Ort. 3.5 4 Saat yağış aldı 70 mm misss. Simsek gök gürültüsü de cabası :)

• Son durum bu arkadaşlar. Ne mısır kaldı ne buğday. Tarlalar tertemiz. 3. Kez mısır ekecek olanlar var. Zarar büyük

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Bursa'da 2 gündür güzel rüzgar var özellikle bugün güneş olmasına rağmen rüzgar hep rahatlattı.. Şu metroya da bir çare bulsalar klimalar kapalı içeride süblimleşiyor insan :)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Poyraz üşütüyor. Uzun kol ile oturuyorum

• Bursada rüzgar devam ancak bugün sıcaklık diğer günlere göre daha rahatsız ediciydi..

• O değilde biraz Bursaya alışayım, buradaki tayfayı toplayalım bakalım sohbet edelim azıcık :)

• Balkon,teras güzel esiyor da evin içi yanıyor. Klimayı açsak dışarı çıkasım gelmiyor. Afedersiniz tuvalete gidip gelene kadar terliyoruz 🤣 Nem olayı kötü Bursa'nın maalesef.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Şu son 2 gecedir klima dahi açmıyorum. Klimalı ortamdan çıkışta sıkıntı duyulabilr...

Bende zaten klima yok, evin camlarını açınca güzel esiyor, dışarı çıkıp metroya binince geçmiş olsun:) nilüferden yıldırıma sırılsıklam gidiyorsun:)

• Bugün Sivastan bir misafir geldi. Babacım siz cennete köy kurmuşsunuz torpiliniz nerden dedi :) bu ne serinlik ya hu diyor adam