Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Trakya kavruluyor özellikle Edirne tarafları daha fena yarın kıyı kesimlerde gök gürültülü yağış öngörülüyor hava-gunes11hava-gunes11hava-gunes11

• Bursa’nın güneyi Harmancık taraflarında ve Kütahya’nın kuzeyi Tavşanlı-Domaniç taraflarında son saatlerde çok ciddi oluşumlar meydana geldi. Harmancık üzerinde bir ara mor kütle vardı. Bulut yoğunluğu Bursa’ya kadar geldi şu sıralar.

• Yarın gece başlayıp Çarşamba sabah / öğleye kadar Marmaranın doğusunda / Batı Karadenizde özellikle yağış için şartlar oluşmaya başladı 3-5 bişe var gibi. İcon modelininde radarına girmiş bulunmakta ama asıl yağış kuzey kesimlerde ve denizde kalıyor gibi görünüyor. Ayrıca yağış süresi kısa yani toplasan 12-15 saat içinde olacak sonrası yine bir süre mola yaklaşık 12-13 Temmuza kadar yağış gözükmüyor. O yağışların güneye ineceği varsada Mgm duyurusundan sonra oda olmaz herhalde. ^^

C0F1m8.jpg

C0FK6j.jpg

C0Fb6b.jpg

Einmal editiert, zuletzt von ExcuseMe ()

• O değilde bugün Bursa sokaklarında şapır şupur terleyerek yürüdüm ya :) şehire alışıyorum galiba:):)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• O değilde bugün Bursa sokaklarında şapır şupur terleyerek yürüdüm ya :) şehire alışıyorum galiba:):)

Nefes alamıyorum bugün nefes. Markete gittim geldim maske su içinde kaldı. Hoşgeldiniz bursa'ya hayırlı olsun sizin için :)

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Gelin köye. Esiyor. Valla bak esiyor. Akşamları Uzun kol giyiniyorum :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Nefes alamıyorum bugün nefes. Markete gittim geldim maske su içinde kaldı. Hoşgeldiniz bursa'ya hayırlı olsun sizin için :)

Teşekkürler hoşbuldum, cumartesi günü geldim ama özellikle bu 2 gündür bayıltan bir sıcakla birebir uğraştım.. Anlaşılan Bursa yaz aylarında bayıltıyor:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Teşekkürler hoşbuldum, cumartesi günü geldim ama özellikle bu 2 gündür bayıltan bir sıcakla birebir uğraştım.. Anlaşılan Bursa yaz aylarında bayıltıyor:)

Abi Marmara da 2 şehir. Bursa Sakarya. Yazın çekilmez. Hele Sakarya tam bir baş belasıdır. Nem artı sıcak artı poyraz eşittir isyaaannnnn

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Abi Marmara da 2 şehir. Bursa Sakarya. Yazın çekilmez. Hele Sakarya tam bir baş belasıdır. Nem artı sıcak artı poyraz eşittir isyaaannnnn

neyseki evin camlarını açınca iyi esiyor :)

• Yarın Bursa hareketli olabilir özellikle öğleden sonra;

Model temps GFS Tu 07.07.2020 18 UTC

• Havada ekşın kokusu var.

Yalova Karamürsel arası hareket başladı.

Aracı olanlar bu iki gün araçlarını korunaklı yerlere almalılar ne olur ne olmaz. 🤔🤨

• Hava acayip daraltıyor şuan...:cursing:hava-gunes11:cursing: Keşke şöyle lapa lapa kar yağasa.:)hava-kars323:)

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk