Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • İyi akşamlar. Marmara veya Batı Karadeniz adına güzel bir sistem şansı bitti mi acaba? Model görüntüleri paylaşılıyor fakat hiçbir şekilde yorum göremedim de.

Ne bitti nede bitmedi denilemez hocam.Kişiye kalmış o, inanç varsa takip edilebilir.Misal ben bütün kış boyunca inancımı dibine kadar kullanıp yitirdiğim için oraj vaktini beklemekteyim :)

• Bugün Trakya'da kütleler dolaştı ama bulunduğum konumunun ya sağından yada solundan geçerek hiç uğramadı :):) ama yarın bereketli bir yağış bekliyorum özellikle sabah saatlerinde güzel bir yağış dalgası yakalarız gibi geliyor

• Polar vortex halen çok kuvvetli gözüküyor Mart ayının ilk yarısındada öyle devam edecek büyük ihtimalle yani izlanda kökenli kıytırık rakım sistemleri gelir gider felan filan yağmurlar yağar ıslanırız bolca. Kendi bölgem için game over kısacası 41 tayfada bence pek birşey beklemesin derim :( illaki bekleyenler vardır kişiden kişiye değişir sonuçta kendi tercihleri. Bende tamamen artık yağmur sezonunu açtım Oraj mevsimine az kaldı. :) Kar için seneye inşallah diyelim. Eski avatarımı koyma vakti geldi ^^

Einmal editiert, zuletzt von ExcuseMe ()

• Polar vortex halen çok kuvvetli gözüküyor Mart ayının ilk yarısındada öyle devam edecek büyük ihtimalle yani izlanda kökenli kıytırık rakım sistemleri gelir gider felan filan yağmurlar yağar ıslanırız bolca. Kendi bölgem için game over kısacası 41 tayfada bence pek birşey beklemesin derim :( illaki bekleyenler vardır kişiden kişiye değişir sonuçta kendi tercihleri. Bende tamamen artık yağmur sezonunu açtım Oraj mevsimine az kaldı. :) Kar için seneye inşallah diyelim. Eski avatarımı koyma vakti geldi ^^

nBQBSA.jpg

Sinir ve ruh sağlığı açısından doğru karar :D

• Sinir ve ruh sağlığı açısından doğru karar :D

Valla ya en iyisi bu kafa rahat ^^ Genç yaşta çok strese sokuyor adamı kar kovalama 7/24 model kovalama felan 2 buçuk ayda çöktük resmen saçlarda hafif beyazlama ve hafif dökülme oldu felan normal hayatta bile bukadar stres olmaz kolayına bende ^^ Allahtan bu saatden sonra kafa rahat taki bidahaki seneye kadar temiz orajımızı kovalar şimşek ve yıldırımlara göz kırpar fırtınadada biraz uçar yağmurdada az ıslanırız olur biter.

• GabelBerg10 Yok ondan değil yani, takip etmesine ediyorum ama modellerden pek anlamıyorum. Yorumlama varsa fikir sahibi olabiliyorum. Son günlerde de çok boş mesajlar var ‘tahminler tutmuyor-bitti- gitti-takip etmeye gerek yok daha’ diye belki bu şikayetler arasında asıl yorumları kaçıyorumdur. Yoksa Marmara’ya gelmeyecekse de Batı Karadeniz e falan gelirse kaçırmadan memlekete plan yapayım derdindeyim :)

• GabelBerg10 Yok ondan değil yani, takip etmesine ediyorum ama modellerden pek anlamıyorum. Yorumlama varsa fikir sahibi olabiliyorum. Son günlerde de çok boş mesajlar var ‘tahminler tutmuyor-bitti- gitti-takip etmeye gerek yok daha’ diye belki bu şikayetler arasında asıl yorumları kaçıyorumdur. Yoksa Marmara’ya gelmeyecekse de Batı Karadeniz e falan gelirse kaçırmadan memlekete plan yapayım derdindeyim :)

Gözünüz yazar kadrosunda olsun hocam.

• :) Bu sene Bursa'ya taşınma durumum olabilir daha iyi bi iş gereği olursa eğer ozaman seneye anca Bursa'dan bende sizinle beraber Geloo diye haykırabilirim şuan Kocaelin'den Geloo diyemiyorum gücüm yetmiyor.

Bağırası yokta bozuntuya vermemek için bağırıyor :D:D:D @4 Şubat değilmi abi :P