Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Enes hoca kaç gibi açıklama açıklama yapacak bilgisi olan varmı

Kardeşim dün sana tane tane anlattım. Niye ısrarla aynı soruları soruyorsun. Bursa da kar falan yok. Geçmiş seneler de Zonguldaklı birisi vardı. Ona benzetiyorum seni. Bak bir kere sordun yeter üsteleme. Darlandırıyorsun

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Bazı arkadaşlar bir şeyler yazmak için yazmasın. Sayfa kirleniyor. Hadi yazdın diyelim mantıklı cümleler kur. İki üç mesaj önce 25 30 cm yağar gibi absürt konuşurken şimdi havada zor görür diyor. Hiç gerek yok.

• Bu kadar tahammülsüzlük niyedir ? Burada bilinçli bilinçsiz bir biriyle bölgesini konuşamaz mı millet ? He dediği tutarsızda olsa fikir beyan ediyor modellerden haritalardan gördüğünü aktarıyor kendince.. Bu kadar tahammülsüz olmayalım hataları düzeltelim ama renciden etmeden.. Sayfanın modetörleri var sonuçta bildirim yapın birşet varsa müdehale ederler

• Bazı arkadaşlar bir şeyler yazmak için yazmasın. Sayfa kirleniyor. Hadi yazdın diyelim mantıklı cümleler kur. İki üç mesaj önce 25 30 cm yağar gibi absürt konuşurken şimdi havada zor görür diyor. Hiç gerek yok.

Kardeşim öncelikle yanlış bilgi verme Orhangazi için havada zor görür dedim Allah aşkına şu kar haritasını aç bi bursaya bak Orhangazi yalovanın dibinde ve denize çok yakın olan bir ilçe mesele deniz falanda değil kar vermemiş orhangaziye ama benim yaşadığım yer Bursanın doğusu ve doğusuna yaklaşık 25 cm kar vermiş zaten doğusunu kastettim 25 cm derken yazıyoda son yazdıklarıma girip bakabilirsin 3 yıldır model takip ediyorum hava forumda yeniyim diye ileri geri birşey bilmiyormuşum gibi yazman çok yanlış.

• yanlis bilgi..orhsngazi ile yalova arasinda cok fark vardir.. tmm cok yuksek bir yer degil ama mesela sinirda kalan sistemlerde yalova yagmur alirken,o.gazi cogu kez kar alir..siz biraz bilmeden konusuyorsunuz af edersiniz.

• yanlis bilgi..orhsngazi ile yalova arasinda cok fark vardir.. tmm cok yuksek bir yer degil ama mesela sinirda kalan sistemlerde yalova yagmur alirken,o.gazi cogu kez kar alir..siz biraz bilmeden konusuyorsunuz af edersiniz.

Hocam yukarıda denizle alakası yok Orhangaziye kar vermemiş yazdım bidaha okuyun isterseniz

Ayrıyaten bursanın yalova ya en yakın ilçesi Orhangazi ve gemliktir kendi şehrimi tanıyorum ve Orhangazi den birçok kez arabayla yalova ya 20 dakikada gittiğimi biliyorum

Bursa haritasına bi bakın isterseniz