Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Zaten kar değil sulusepken Ayrıyaten Kestele bakmayın Kestel rakım:130 metre burası 210

sizin rakım ne kadarda güzel bizimki 40^^ama konum şansımız oluyor işte

• 2,2 milyon Bursa lıya geçmiş olsun :(

• Sulusepken de zor sizin konumunuza 4 derece desek bile nem yüksek olduğundan yani dew point(yoğuşma sıcaklığı) yetersiz olduğundan görme ihtimaliniz çok düşük

Hocam Bursada oturan arkadaşlar varsa Kestel göçmen konutları deyin bilirler burası kestelden 80 metre yüksekte dağın eteğinde zaten Kestel hava durumunda 4 derece yazıyorsa burası 0 dereceye kadar düşebiliyor okadar düşmesi ilginç ama oluyor zaten oyüzden mgm ye falan hiç bakmıyorum baksam bile 3 azaltıyorum burası bazen küçük sürprizler yapabiliyor daha deminde sulusepken attı ama oda durdu malesef yağmura döndü^^

• Hocam Bursada oturan arkadaşlar varsa Kestel göçmen konutları deyin bilirler burası kestelden 80 metre yüksekte dağın eteğinde zaten Kestel hava durumunda 4 derece yazıyorsa burası 0 dereceye kadar düşebiliyor okadar düşmesi ilginç ama oluyor zaten oyüzden mgm ye falan hiç bakmıyorum baksam bile 3 azaltıyorum burası bazen küçük sürprizler yapabiliyor daha deminde sulusepken attı ama oda durdu malesef yağmura döndü^^

Zaten mgm de 6-7 dereceydi bende kafadan 2 azalttım :D ;)

• Hocam Bursada oturan arkadaşlar varsa Kestel göçmen konutları deyin bilirler burası kestelden 80 metre yüksekte dağın eteğinde zaten Kestel hava durumunda 4 derece yazıyorsa burası 0 dereceye kadar düşebiliyor okadar düşmesi ilginç ama oluyor zaten oyüzden mgm ye falan hiç bakmıyorum baksam bile 3 azaltıyorum burası bazen küçük sürprizler yapabiliyor daha deminde sulusepken attı ama oda durdu malesef yağmura döndü^^

Hocam bu arada üşenmedim gogle earth'tan baktım bulunduğum konum 228 metre Kestel ise 130 neredeyse 100 metre var

• Hocam bu arada üşenmedim gogle earth'tan baktım bulunduğum konum 228 metre Kestel ise 130 neredeyse 100 metre var

Kaçıncı katta oturuyorsun.? Malum 1. Kat ile 3. Kat arası en az 4 derece oynuyor.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Kaçıncı katta oturuyorsun.? Malum 1. Kat ile 3. Kat arası en az 4 derece oynuyor.

Bakın bazen bursada 30 metrede bile 1 derece oynar çok ilginç şehirdir özellikle teleferik ilçesi ve doğusu misal ben budran şuan kar görmek için arabayla 7-8 dakika gitmem yetiyor saitabatta kış boyu yerden kar kalkmaz ve Kestel merkezden bile arabayla 10 dakika sürer neyin dalgasını geçiyorsun anlayamadım bursada zaten 350 metre rakımda kış boyu kar kalıyor.

• Bakın bazen bursada 30 metrede bile 1 derece oynar çok ilginç şehirdir özellikle teleferik ilçesi ve doğusu misal ben budran şuan kar görmek için arabayla 7-8 dakika gitmem yetiyor saitabatta kış boyu yerden kar kalkmaz ve Kestel merkezden bile arabayla 10 dakika sürer neyin dalgasını geçiyorsun anlayamadım bursada zaten 350 metre rakımda kış boyu kar kalıyor.

30 metre de 1 derece mi oynuyor. O da bir şey mi Sakarya da 1 metre de 30 derece oynuyor.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Samet hocam bölge sorumlusu tahmin açıklandığında 1.sayfada görülse konu içinde soru tekrarından kurtulabilir.Tahminde güncelleme yine aynı yerde yapılabilir...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• arkadasımız sanırım trolluyor burayı..

Hocam sen Orhangazi de oturuyorsun demi sen saitabat biliyosun ozaman hatta BİRAZDA ha iniyim derekızığıda biliyorsundur rakım 300 civarı kış boyu kar kalır burası 227 çok sınırda kalıyor ve birçok kez bi bakmışsınız kar atıyor

• Samet hocam bölge sorumlusu tahmin açıklandığında 1.sayfada görülse konu içinde soru tekrarından kurtulabilir.Tahminde güncelleme yine aynı yerde yapılabilir...

Belli bir süreliğine sabitlenmiş mesaj iyi olabilir aklımdaydı benimde böyle bir fikir

Uygunsa neden olmasın