Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yok hiç gelmesin meteorolojik açıdan belki iyi gelirde sosyal açıdan dibi görür :hfyeni (18):

bu gidişle meteorolojik açıdan da sorun yaşar, yağışsızlığın dibine vurduk... Ama bir mangal partisi gezme tozma derken 2-3 günlüğüne getirtebiliriz paşamı:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Adam İstanbullu buralara getirteceğiniz napacak:)

Abim dik durup beni korumuşsun buralarda, bu yamyamlara yem etme beni.

Yok hiç gelmesin meteorolojik açıdan belki iyi gelirde sosyal açıdan dibi görür :hfyeni (18):

Forum içi pek belli olmasada benim ruh yaşım 40-50 falan galiba ya, annemler bana arada ölmüşsün falan diyor. :hfyeni (18)::hfyeni (18): Onun için Trakya yada Güney Marmara'da yarın köy hayatı fırsatı çıksa taşınırım.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Arsa istiyecekte vermiyecez mi adama canım köyün en tepesinden 10 dönümü ayırdım ona ben :31582

10 dönüm mü? Benim dede sizin köyde imamlık yapmıştı vakti zamanında şimdi hatırladım

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• bu gidişle meteorolojik açıdan da sorun yaşar, yağışsızlığın dibine vurduk... Ama bir mangal partisi gezme tozma derken 2-3 günlüğüne getirtebiliriz paşamı:)

Meclis toplantılarınız da bu konuyu masaya yatırın abi vatandaş çırpınıyor bak piknik diye :hfyeni (18):.Konu dışı olmasın diye Uludağ'da yapalım hatta :rolleyes:

• Meclis toplantılarınız da bu konuyu masaya yatırın abi vatandaş çırpınıyor bak piknik diye :hfyeni (18):.Konu dışı olmasın diye Uludağ'da yapalım hatta :rolleyes:

Yükseklik korkum var gelemem düz ayak bir yer olsun hatta :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• bu gidişle meteorolojik açıdan da sorun yaşar, yağışsızlığın dibine vurduk... Ama bir mangal partisi gezme tozma derken 2-3 günlüğüne getirtebiliriz paşamı:)

Sizinle Sahra Çölüne bile giderim abi.

Yükseklik korkum var gelemem düz ayak bir yer olsun hatta :)

Bursa Ovasından bize el sallarsın abi. 1/kahkahas23s1

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Vintersaga anlaşılan şu pandemi işinden bir kurtulursak, yaza piknik düzenlemek lazım:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• İstanbul konusunda yine böyle şamar oğlana dönmüştüm kendi memleketimin konusunda da aynısı :31582

Yedirir miyiz seni lobilere. Burası bizim çöplüğümüz. Ağlama sen müsterih ol gardaşım

• İstanbul konusunda yine böyle şamar oğlana dönmüştüm kendi memleketimin konusunda da aynısı :31582

haha yok ya insan sevdiğine takılırmış,:)

• Oldum olası sevemedim zaten büyük şehiri :hfyeni (18): konuyu da ayrı bir konudan Balıkesir-Çanakkale olarak ayrıca bölüp kendi egemenliğimize çekilsek iyi olacak :31582

Komumumu hemen Avşa adası yapıyorum. Beni de alın

• Takılıyorum abi eksik olmayın belki konuyu wp grubuna döndürdük ama çok güzel bu tür sohbetler 👏

Birazdan vatandaşın biri mühür ben de Süleyman benim diyerek bütün mesajları silerse arkamıza baka baka yatarız :)