Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • hocam bu sene bır sey oldu buraya..normalde cok cok sanssızdır..2020 ye ozel bır sene gecırdık..herkes saskın yani.ben bol yagısı tum ulke ıcın dıledım..bol yagmur ve cok kar yagmalı yer altı sularunı beslemesı ıcın..allah ömur verırse,bu kısın bır de yazı olacak.sussuzluk yasamasın hıc bır yer..saygılar

• hocam bu sene bır sey oldu buraya..normalde cok cok sanssızdır..2020 ye ozel bır sene gecırdık..herkes saskın yani.ben bol yagısı tum ulke ıcın dıledım..bol yagmur ve cok kar yagmalı yer altı sularunı beslemesı ıcın..allah ömur verırse,bu kısın bır de yazı olacak.sussuzluk yasamasın hıc bır yer..saygılar

Şaka bir yana her yerin bol yağışa ve kara ihtiyacı var.İnşaAllah yağış ve kara doyduğumuz bir kış olur.Arada her şehrin kabuğundan çıktığı extrem bir sene olur Afyon'da da 2015 senesinde yaşadık ve baya şaşırmıştım. O sene 793 mm. yağış aldık normali 440 mm'dir.Bu ekim Allah'a şükür güzel geçti bizim buralarda 65 mm aldık bu ay ortalamamız 38 mm.

• hocam afyon kar acısından bambaska bır yer..kar resmen yapısıyor yere..cogu zaman sıcaklık sorunu olmayan bır konumda..kıyılar son 3 yıldır 1 2 derece ıle neler kacırdı neler..selamlar olsun guzel afyonkarahısarımıza..

• hocam afyon kar acısından bambaska bır yer..kar resmen yapısıyor yere..cogu zaman sıcaklık sorunu olmayan bır konumda..kıyılar son 3 yıldır 1 2 derece ıle neler kacırdı neler..selamlar olsun guzel afyonkarahısarımıza..

Aleyküm selam.Bizden de selam olsun güzide şehrimiz Yalovaya.Afyon-Kütahya-Eskişehir-Uşak genelde kar açısından tatmin eden illerdir.Ama eski kışları özlüyoruz 2012-2015-2006-2002-2000 bunlar çok güzel kışlardı.Ama en merak ettiğim 88 cm'lik rekor sistem 1 Aralık 1948'de ölçülmüş. Şuhut-Afyon yolu 1 ay kapalı kalmış.30-40-50'li yıllar çok daha Soğuk ve yağışı geçiyormuş.İnşaAllah o dönemlere döneriz.Bu arada Yalova’yı çok merak ediyorum.Marmara'da çoğu şehire gittim Yalova içimde ukde kaldı nasipse bir gezip görmek isterim.Bu arada kışın bizi vuran sistem gelirse Afyon'a bekleriz hem termal tatil keyfi ve kar yağışı süper oluyor.Gastronomi şehri olarakta tescilledik bu lezzetleride görmüş olursunuz bir taştam3 kuş vurmuş olursunuz.:)--

• SnowPaladin03 zaten profilde sadece bölge sorumlusu yazıyor. Siz de bizim bölgeden sayılırsınız. Narsil hocam bizi iç ege ile birleştirin.Sınırlarımızı genişletin. İlk hedef Akdeniz ileri:SGaza geldim tutmayın küçük enişte^^

hocam yeterki sen iste yürüyün iç ege hep beraber hedef akdeniz:D

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bu görüntüleri beklemekteyiz...

o sene bu sene mi hocam:) İstanbulda göremediğimi altınşehirdemi göreceğim yoksa:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Aleyküm selam.Bizden de selam olsun güzide şehrimiz Yalovaya.Afyon-Kütahya-Eskişehir-Uşak genelde kar açısından tatmin eden illerdir.Ama eski kışları özlüyoruz 2012-2015-2006-2002-2000 bunlar çok güzel kışlardı.Ama en merak ettiğim 88 cm'lik rekor sistem 1 Aralık 1948'de ölçülmüş. Şuhut-Afyon yolu 1 ay kapalı kalmış.30-40-50'li yıllar çok daha Soğuk ve yağışı geçiyormuş.İnşaAllah o dönemlere döneriz.Bu arada Yalova’yı çok merak ediyorum.Marmara'da çoğu şehire gittim Yalova içimde ukde kaldı nasipse bir gezip görmek isterim.Bu arada kışın bizi vuran sistem gelirse Afyon'a bekleriz hem termal tatil keyfi ve kar yağışı süper oluyor.Gastronomi şehri olarakta tescilledik bu lezzetleride görmüş olursunuz bir taştam3 kuş vurmuş olursunuz.:)--

Beklerız hocam..basımızla beraber..kucuk düm düz yesıl bır sehırdır..konumu harıkadır.istanbul kocaeli ve bursanın tam ortasında ve 45 dk dır her uc sehıre.zaten ıstanbul ıle ıc iceyız kabul ederım her zaman ve eskı ılcesıyız ıstanbulun..lakın hocam kar acısından merkez cok avantajsızdır..afyona cookgeldım ben..sandıklı ılcesınde kuzenıum var.cok cok guzel bır sehır..kalesı falan yemeklerı bır cok seyı kendıne münhasır..cok keyıflıydır.saygılar iyi geceler

• 03 Kasım - 00.15

Nilüfer Bursa

Az Bulutlu

5,9 °C

bu sabahta 2.5 dereceleri göreceğiz sanırım

• Donuyoruz yav işe giderken :D Uludağ'a kar düştüğü an ova bir daha hep böyle kuru soğuk. Hiç sevmiyorum allah günah yazmasın.

geçenlerde artistlik yapıyordun yok üşmüyorum sıcak filan :D:D biraz üşüde aklın başına gelsin:) şaka bir yana bugün arabaya binerken araç buz gibiydi,işe gidene kadar 35 dkda ayaklarım bile ısınmadı, sonra ofisime geçtim kalorifer yanmıyor zaten uludağın eteği resmen bütün gün donduk..