2019-2020 Kış Mevsimi Tahmini

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Muallakta kalan sonuçlar paylaşıyorsunuz da adam birebir olanı söylemiş, tahminini tutturmuş işte.

Aralık ve Ocak ayının pasif geçeceğini, Şubat ayını beklemek gerektiğini söylemiş.

Nitekim tam olarak da böyle oldu. Hava_Forum hocam elinize, fikrinize sağlık.

Azlağ isminin havada kalması insanları meraka sevk ediyor olabilir ama şu adama minnet altındaymış gibi, maaşlı sigortalı elemanınız gibi davranmayın lütfen.

Beklenti, beklentiye giren kişinin sorumluluğundadır.

Her beklenti, her tahmin sunan kişiyi böyle asacak, hesap soracaksanız, tonlarca borsa,iddaa ve at yarışı tahmincileri var, onlardan başlayın.

3 yıldır aynı hikaye diyorsunuz, 4.yılda da buraya gelip inanmaya ve hesap sormaya devam ediyorsunuz.

Bu işlerden aylık 15-20 bin tl kazanan adamlar çözemiyor olayı, şurada gönüllü iş yapan adamları eleştirerek gerçekten ayıp ediyorsunuz.

Selametle.

• Hocam çok şifreli konuşuyorsunuz bu şifreyi çözmek içinde sizi tanımak gerekir ben mesajı aldım ve içim çok rahat KIŞ TAHMİNİM genel olarak tuttu diyorsanız efsane olmasada iyi bir kar yağışı alacağımızı bu şifreli konuşmanızdan anlıyorum

• Ao ve nao verilerini günü gününe takip etmek lazım eğer ao ve nao özellikle ao o rekor poziden aşağıya nötre ve altına iner de nao da nötr hafif ekside kalırsa işte o zaman semih dostumun beklediği Azlağ gelir tabii başka üst atmosfer verilerini değerlendirmemiz gerekecek ayrıca.

• Kardeşim Sivas ta yaşıyor, bugün bir kar görüntüleri yolladı, ilk kez şu yaşımda kardeşimi kıskandım. Arabasının üstünde yarım mt kar vardı. Dükkanda mahsur kaldım dedi. Sivas soğuğuyla ünlüdür ama bu kadar kar gördümü bilmiyorum. Sivas Divriği de yaşayan kuzenlerden gelen fotoğraflarda aynı güzellikteydi ki Divriği çukurda kalır, kardan çok nasip almaz. Eşimin ailesi Giresun lu, orası da yıkılmış kardan, bildiğin bele kadar. Efsane bir kış Türkiye genelinde ama nasibimiz var mı bizimde batı kesimler olarak Allah bilir. Hava değişken bir hadise ne de olsa. Hocamı kutlarım, tahminleri gayet başarılı. Marmara da yaşayan kimi arkadaşlar, “kar” ı hocamız imal edip, dağıtıyormuş gibi davranıyor, gülünç duruma düşüyorlar bence ...

• hoca aslında tahminin tuttu zaten en başında şubat ayına kadar karamsar olduğunu söylemiştin dediğin gibide oldu. bu kışı bitirdik diyebiliriz sanırım . kısmet seneye artık kar için. emeğine sağlık