Deprem Öncesi Doğada Değişim/İşaret

FORUM DİLİ İNGİLİZCE OLANLARA DUYURU
Forum diliniz İngilizce ise buraya tıklayarak, ayarlar kısmından dilinizi Türkçe seçebilirsiniz.
  • direk ege veya marmara diyebilirdim ama bölge olarak 3 er tane il üçlemi verdim nokta atışı keşke yapabilseydim o kadar gelişemedim malesef inşAllah oda olur bekleyip göreceğiz.

İnşallah geliştirirsiniz. Dünyaya böyle bilim adamları lazım. Nokta atışı da yaparsanız il saatine kadar dünya tarihine geçersiniz. Hadi inşallah bakalım başarılar hocam :)

• İnşallah geliştirirsiniz. Dünyaya böyle bilim adamları lazım. Nokta atışı da yaparsanız il saatine kadar dünya tarihine geçersiniz. Hadi inşallah bakalım başarılar hocam :)

Bende o zaman böyle bir tahmin yapayım büyük Marmara depreminin yakınlığı bir elin parmaklarını geçmez 😂 Zaten tutar bu dediğim büyük ihtimalle ama bunu bilmek her gün e5 ten en az 10 araba geçecek demekten bir farkı yok

selamlar sevgili hocalarım ve değerli üyeler geçenler de bir uydu görünümünden takip ettiğim tezimi paylaşmıştım burada sizinle ve bir daha emare gördüğümde burada sizinle paylaşacaģım demiştim.Bugün şu saatlerde baktığım da 48 saat içerisinde 4+ hissedilecek bir sarsıntı yunanistan,izmir,manisa üçlemi ege denizi ve tekirdağ,çanakkale,balıkesir yani marmara denizi üçleminde tahmin tezimi sizinle paylaşmak istedim sevgilerimle.

• selamlar sevgili hocalarım ve değerli üyeler geçenler de bir uydu görünümünden takip ettiğim tezimi paylaşmıştım burada sizinle ve bir daha emare gördüğümde burada sizinle paylaşacaģım demiştim.Bugün şu saatlerde baktığım da 48 saat içerisinde 4+ hissedilecek bir sarsıntı yunanistan,izmir,manisa üçlemi ege denizi ve tekirdağ,çanakkale,balıkesir yani marmara denizi üçleminde tahmin tezimi sizinle paylaşmak istedim sevgilerimle.

Code
    2020.12.11 17:37:49  40.0047   28.1988       11.8      -.-  4.1  3.9   TASKOPRU-MUSTAFAKEMALPASA (BURSA)                 İlksel

:D2