Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Usta diri ama bizde o kadar kötü değiliz bizden bı gömlek üstün olabilir ama ben tekrar diyorum beğenmiyorum rennesin oynama tarzını sadece arka topları çok iyi yapıyor hocaları biraz bilgisiz muhtemelen aldığı adamların çoğu koşan ve savaşan adamlardi doku harikaydı hakikaten mükemmel topçu.

Hacı pres güçleri biraz daha yüksek olsa dayanamazdık ben beğendim göze hoş gelen top oynuyorlar üç topla kaledeler adamlar.Demiştim top bir o kalede bir bu kalede olur diye tarafsız gözle izlensin çok zevkli maç

• Hocam zayıf bulduğun Rennes buysa beklediğin Rennes PSG falandı sanırım.İki derine top atsalar şuan farktan bahsediyorduk.Kiev Aek’e yendildi bende diyorum ki Rennes Kiev’e en az 2-3 atar.

Hocam Allah Aşkına osayinin kanadindan kaç kere geldik hiçbir baskı press yoktu ki fenerin ön alan baskısına zaafını bilmeyen kalmadı ^^

• Hocam zayıf bulduğun Rennes buysa beklediğin Rennes PSG falandı sanırım.İki derine top atsalar şuan farktan bahsediyorduk.Kiev Aek’e yendildi bende diyorum ki Rennes Kiev’e en az 2-3 atar.

Kiev bir tek bize karşı bu kadar oyuna soğutmaya yönelik oynar bize kinlendi adamlar. Oyun oynanınca böyle patlarlar. Ben Kiev'i çok güçlü görmüyorum 1-2 yarışında. Sonuncu dahi olabilirler Aek evinde yenilmez Kiev'e.

• Hacı pres güçleri biraz daha yüksek olsa dayanamazdık ben beğendim göze hoş gelen top oynuyorlar üç topla kaledeler adamlar.Demiştim top bir o kalede bir bu kalede olur diye tarafsız gözle izlensin çok zevkli maç

Valla ustacım AEK ile olan 2 maçı alıp RENNESİ kendi evimizde yendikten sonra rakibini beklerim ben artık. :hfyeni (29):

• Neyse bakalım ben öyle yorumladim kiev aek’e yenilmiş yeni gördüm ama rennes de son dakika golüyle yendi geçen hafta aek’i bu gecenin yıldızı Osayi derim formayi hakettiğini gösterdi.

• Hocam Allah Aşkına osayinin kanadindan kaç kere geldik hiçbir baskı press yoktu ki fenerin ön alan baskısına zaafını bilmeyen kalmadı ^^

Hocam ona rağmen Osayinin ileri çıktığı atakta kontradan yedik golü Rennes’i küçümsemeyin bizden üstün adamlar takımı bu yüzdende kutluyorum ben :)

• Bu sene sonu ilk 15 içerisine girersek başarı ilk 13 içerisine girersek çok büyük başarı en kötü 2 takımımız bile gruptan çıksa ilk 15 içerisine girme ihtimalimiz var

O değil de Gs Bjk olmayinca ülke puanindaki bu sıçrama nedir ya.Keşke her sene kural gelse de katılmasa bu arkadaşlar :hfyeni (18): Başakşehir’de de bir fenerli var düşen ülke puanını fenerim sırtlıyor 😁

• Bu sene sonu ilk 15 içerisine girersek başarı ilk 13 içerisine girersek çok büyük başarı en kötü 2 takımımız bile gruptan çıksa ilk 15 içerisine girme ihtimalimiz var

Çok zor bir şey değil sadece Fener ve Başakşehir gruplardan 1. çıkarsa 1200 civarı puan geliyor. Galibiyetleri hesaba katmadım daha. Önümüzdeki ülkelerin fazla temsilcisi yok Avrupa'da. 15. olabileceğimizi düşünüyorum.

• Offizieller Beitrag

Taze taze puanları dağıttık hemen annemizin ligi için yarışmayı başlatalım:)

Galatasaray- Konyaspor

İstanbulspor-Beşiktaş

Başakşehir-Karagümrük

Trabzonspor-Gaziantep FK

Fenerbahçe-Alanyaspor

Maçlarının skorlarını doğru tahmin edenlere, her doğru tahmin için 50bin HF puan verilecektir. maçlar başladıktan sonra yapılan tahminler geçersizdir. Herkese bol şanslar

• Offizieller Beitrag

Bu arada AEK takımına Rennes son dakikada attı baya zorlandı, Kiev mağlup oldu, acaba bizde hafife alıp banko gözüyle bakmasak daha iyi olmaz mı? Kapalı kutu takım, zorlanabiliriz..

Bunun dışında 4 takımımıza da tebrikler ülke puanı için güzel bir gece oldu, umarım tüm Avrupa serüveni boyunca güzel puanlar kazandırmaya devam ederler

• Galatasaray 0 - 1 Konyaspor

İstanbulspor 1 - 1 Beşiktaş

Trabzonspor 1 - 2 Gaziantepspor

Fenerbahçe 3 - 0 Alanyaspor