Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hakemlik birşey göremedim. Sen Beşiktaşsın hakemide yeneceksin.

2. sarı biraz ağır oldu vermese vermezdi ama formamızın rengi sarı lacivert değildi o yüzden direkt attı :)

Ulan yine gitti Fenere bk attı :D2 3-0'dan maç vermişsin Fener ne iş ortak bırak Allah aşkına :D2

• Hakemlik birşey göremedim. Sen Beşiktaşsın hakemide yeneceksin.

2. sarı biraz ağır oldu vermese vermezdi ama formamızın rengi sarı lacivert değildi o yüzden direkt attı :)

Aykut hakem yaktı Beşiktaşı ama ismael ile de bu iş yürümez. Alanya td sine desen ki bjk de nasıl değişiklik yaparsın ismaelin yaptığını yapar. Salih niye çıktı? Gezzal niye çıktı? Nkudu niye çıktı? Anlayan var mı? Hemen üçlü savunmaya döndü. Abi sen manyak mısın nesin. Ulan 10 yaşında çocuğun eline ver kadroyu Salih Gezzal Nkudu oyunda kalır yeminle.

Bu arada balkovecin sizin forvete yaptığı hareket net kırmızı kart bana göre

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Aykut hakem yaktı Beşiktaşı ama ismael ile de bu iş yürümez. Alanya td sine desen ki bjk de nasıl değişiklik yaparsın ismaelin yaptığını yapar. Salih niye çıktı? Gezzal niye çıktı? Nkudu niye çıktı? Anlayan var mı? Hemen üçlü savunmaya döndü. Abi sen manyak mısın nesin. Ulan 10 yaşında çocuğun eline ver kadroyu Salih Gezzal Nkudu oyunda kalır yeminle.

Bu arada balkovecin sizin forvete yaptığı hareket net kırmızı kart bana göre

Değişiklik konusunu bende anlamadım. Sistem bir anda tamamen çöktü zaten.

• Ghezzal sakatlıktan dolayı çıktı.

Nkoudu'nun sarısı vardı.. Salihi de taktik değişiklikten dolayı çıkarttı.

Weghorst'un sarı kart gördüğü pozisyonda arkadan müdahale eden Alanyasporlu oyuncu net şekilde faul yapıyor. Hatta kartin renginin tartışılması gereken yerde faulü Weghorsta verdi. Emrecan'ın ilk sarı kartının kartla alakası yok.

Eğer bu kadar rahat kart çıkıyorsa, maçın standartı bu ise rakibe de aynı şekilde kart göstermesi gerekiyor. Alanyasporlu Candeas hızlı atak engelleme, bileğe basma, arkadan çekme eylemlerinde bulundu ancak kart çıkmadı. Fatih Aksoy sarı kartı varken net hareketi vardı çıkmadı. Zaten sonrasinda Farioli aldı oyundan.

Bir tarafa kolay kart çıkarıp diger tarafa kart çıkarmazsan bu çifte standart olur. Ya maçı sert yonetirsin iki taraflı ya da herkese eşit davranırsın.

En basitinden penaltı pozisyonu sonrasi nasıl kart çıkmaz.

• Pamuk gibi olduk, hayırlı geceler 8o

🇵🇹 Gedson Fernandes, 4.9 rating ortalamasıyla Alanyaspor - Beşiktaş maçının en kötü oyuncusu oldu.