Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Transfer sezonu bittiği an kadro buna benzer kalitesizlikte şekillenirse bende öyle düşünüyorum.Transfee yaptıkça transfer gerekiyor bu takıma ki şuan en az 4-5 kaliteli isim şart..

Transfer çöplüğüne döndü Fenerbahçe, yakında ne olduğu, ne olmayacağı ortaya net olarak konulacak. Izlemek gerekiyor 10 hafta en azından. Şimdiden pesin bir hüküm koymayalım. Fenerli dostlar daha iyi, objektif bakabilirler.

• 10.haftaya kadar sorunları çözemezlerse, takım dağılır, erken havlu atarlar. Çok top kaybı var, defans arkasına adam kaçırma çok bariz. Arda'ya çok anlam yüklüyoruz ve o yükün altında kalacak gibi duruyor. Çok bitkindi oyundan çıkarken.

Böyle bi durum birdaha gerçekleşirse bizim için çok çok kötü olur hem maddi hem manevi kaos yaşanır içeride.

Korkarım ki böyle olacak.

• Ali Koç'un forvetten başka oyuncu alacağını sende benim gibi düşünmüyorsun dimi hocam bir sene daha heba oldu yazık 🙂 inşaallah şaşırtır takımda bizi güzelleşir.

Samatta kiralık gidiyor Berisha ve Serdar'da giderse %100 2 santrfor gelir.Yine %100 bir stoper gelicek kesinlikle kanatta lazım.Eğer satışta işler yolunda olursa transfer döneminin sonunda transfere devam eder Fenerbahçe.Uzun lafın kısası ben en az 4 transfer daha bekliyorum

• Samatta kiralık gidiyor Berisha ve Serdar'da giderse %100 2 santrfor gelir.Yine %100 bir stoper gelicek kesinlikle kanatta lazım.Eğer satışta işler yolunda olursa transfer döneminin sonunda transfere devam eder Fenerbahçe.Uzun lafın kısası ben en az 4 transfer daha bekliyorum

En fazla 2 usta yukarısı çok zor adamın zaten kafasında sadece bı forvet var başkada söylemedi zaten. İnşaallah 4 tane alır.

• O işler belli olmaz abi daha ^^

Ama şuan en büyük favori biziz sanırım özellikle ileri hattımız ligin üstünde şuan.

Sizin aldığınız oyuncularinda bı kaçı çöp bakma kardeşim şuanda en büyük favori bende lige ağırlık verirse Trabzonspor. Bu sene Anadolu takımlarıda herşeyi yapabilir Trabzonsporun kârı dizili oturmuş takımı var ve harika ama alternatif yok birinden biri sakatlansa uzun süreli takım pert olur 😂😂

• En fazla 2 usta yukarısı çok zor adamın zaten kafasında sadece bı forvet var başkada söylemedi zaten. İnşaallah 4 tane alır.

4 tane alması mesele değilde 4 tane 11 oyuncusu alması şart kalite abi 5 fazla olsun kaliteli olsun :)

Limit yok transfer yaparlar yanlış transferin üstünü transferle örterler

• Sizin aldığınız oyuncularinda bı kaçı çöp bakma kardeşim şuanda en büyük favori bende lige ağırlık verirse Trabzonspor. Bu sene Anadolu takımlarıda herşeyi yapabilir Trabzonsporun kârı dizili oturmuş takımı var ve harika ama alternatif yok birinden biri sakatlansa uzun süreli takım pert olur 😂😂

Trabzonspor bu defans hattıyla şampiyon olamaz abi. Sen rahat ol abi bu sene büyük takımların senesi, bu sene Galatasaray - Fenerbahçe senesi.

• Benim de şampiyonlukta en büyük favorim Trabzonspor objektif düşünürsem. Bu sene de sessiz sedasız şampiyonluk gelebilir defansı iyi olan takım her zaman iş yapar.

Batshuayi+Sörloth veya Maxi paketine okey misiniz? Ben okeyim. GabelBerg10  Tipi54

Yok usta ben sörlothuda istemiyorum artık batshuayi gelsin ama yedek Maxi hic gelmesin abubakar bile bu saydığın forvetlerden daha iyi hocam. Bize aç forvet lazım onuda bu zamana bırakırlar mı bilmiyorum forvet sonuçta en pahalı ve en önemli bölge bakalım kimi alacaklar merak ediyorum batshuayiyi getirip alın size forvet demeleri yokmu birde 😂😂

• Yok usta ben sörlothuda istemiyorum artık batshuayi gelsin ama yedek Maxi hic gelmesin abubakar bile bu saydığın forvetlerden daha iyi hocam. Bize aç forvet lazım onuda bu zamana bırakırlar mı bilmiyorum forvet sonuçta en pahalı ve en önemli bölge bakalım kimi alacaklar merak ediyorum batshuayiyi getirip alın size forvet demeleri yokmu birde 😂😂

Daha iyilerini getirebilsek ben de isterim ama en fazla bu kalitede topçu getiririz.

• Fener ne kadar kaliteli topçu getirse de bir işe yaramayacağını herkes biliyor en fazla 1 yıl iyi gider seneye yine en baştan kadroyu düzenlerler yeni teknik direktör(ler) yeni oyuncular her sene aynı şey başarı yok

• Güncel dedikodularda ki sorunun şıkları bu olursa ben A şıkkı derim.Neden a şıkkı Batshuayinin presi iyi Maxi gelişime aç ve güçlü.Sörloth isteksiz lige ve bizim takıma karşı.

A) Batshuayi+Maxi

B) Sörtloth+Maxi

C) Batshuayi + Sörloth